Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülő a tanárnőanyuka ellen? fórum

Szülő a tanárnőanyuka ellen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 9. 23:49
Néha az a leghatékonyabb, legtisztább módszer. Rákkal a rák ellen.
11. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 7. - Barcabo)
2011. júl. 9. 23:49
A tisztességes küzdés nem az ha kivonod a harcokból, hanem ha beleviszed, de mögötte állsz-az ő tudta nélkül.
10. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - Barcabo)
2011. júl. 9. 23:48
a gyerekek nagyon is tudják, hogy kit szeretnek. ha szekálná akkor nem szeretné őt a gyerek
9. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 7. - Barcabo)
2011. júl. 9. 23:47

A másik dolog: a gyerekednek meg kell tanulnia a tisztességes küzdést, akkor is ha a felnőtt személyt.

Nem állhatsz mindig mellette-csak mögötte.

8. barcabo (válaszként erre: 5. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 9. 23:46
na ezt a választ adták ismerősök!
7. barcabo (válaszként erre: 3. - Chrissy28)
2011. júl. 9. 23:45
van 3 is,de a lányom nagyon szereti a tanárnőjét,és ezt leszámítva a sulit is imádja.kérdeztem elvigyem e,hallani sem akar róla.Csak félek hogy a nő szekálni fogja.és én mint szülő ugyan egy tanári karral szemben elég kevés vagyok..
6. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 4. - Barcabo)
2011. júl. 9. 23:44
A világ legköztudottabb dolga, hogy a legneveletlenebb gyerekek a pedagógusszülők gyerekei.
5. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Barcabo)
2011. júl. 9. 23:43
Megvárnám a "tanitónéninek" az első aljas húzását, és csak utána lépnék.Addig semmit és kivonnám ebből a "bűvkörből" a lányomat.
4. barcabo (válaszként erre: 2. - 91d4989ab9)
2011. júl. 9. 23:43
hárman vannak csajok.a lányom és 2 másik.tehát az én lányom nagyon jól el van a barátnőjével,de a tanárnő lánya fúrja őket...ez még úgy normális dolog is ez mindenütt előfordul!az nem normális hogy a kislány otthon össze vissza hazudgál és anyuka egyszerűen meg van vezetve mint a mézesmadzag!a gyereke szent és sérthetetlen fel sem fogja szerintem hogy baj van a gyerekkel.azért merem bátran kijelenteni ezt mert mint írtam nem csak én voltam ezeknek az eseteknek fül és szemtanúja hanem más szülők is.és persze a lányok!
2011. júl. 9. 23:41
Másik iskola nincs a környéken?
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Barcabo)
2011. júl. 9. 23:37
miért akar a lányod velük barátkozni? nem értem
2011. júl. 9. 23:34

sziasztok!

az iskolánkban van egy tanárnő,akinek a lányával együtt jár a lányom,egy osztályba.Konfliktusok vannak a lányok közt rivalizálnak egy harmadik kislány miatt,és ez így megy több mint fél éve szekálja a kislány a lányomat.Egészen év végéig nem szóltam-szóltunk,majd kiborult a bili és rászóltam a kislányra hogy vagy játszanak 3an vagy oldják meg de már tényleg elegem volt hogy a lányom állandóan sírva jött ki a suliból!Na most erre az anyukája,aki mellesleg tanárnő a sulinkban gyeden volt szeptemberben jön vissza dolgozni,szó szerint másnap nekem rontott hogy hogy képzelem azt hogy egyáltalán a gyerekéhez merek szólni!Több tanú volt ott nem veszekedtem a kislánnyal,szépen megkértem,nem fenyegetőzve-normálisan.Erre ő otthon olyan sztorit adott elő hogy hajajjjj.....Jól összevesztünk anyukával,mert állította hogy az én lányom terrorizálja az övét,holott volt több csajszis buli ahol 2 szülő is látta ahogy pont az ellenkezője történik tehát az ő lánya lökdöste rugdosta a lányom!Tehát nem csak én állok a magam pártján mások is az én oldalamon de anyuka hajthatatlan,elkönyvelte hogy az én gyerekem a bűnös.Majd kiderült mert a lányom elmondta hogy volt már hogy a kislány anyja félrehúzta megregulázni,amiről persze kedves anyuka elfelejtett beszámolót tartani,a lányom meg kis mulya nagyon fél tőle,a vita vége végül is az lett hogy közölte velem hogy szeptembertől szemmel fogja tartani a dolgokat!Na ez most milyen?!konkrétan ezzel fenyegetett meg.Nagyon rosszul érzem magam miatta és nem szeretnék a lányomnak rosszat,de hiába mennék is a tanárnő közel 10éve ott dolgozik a diákok és kollégái szeretik amúgy hallom is hogy rendkívül jó pedagógus,az igazgatónővel már beszéltem,nekem úgy tűnt mellette áll:-((mit tegyek?!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook