Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Születési Támogatás fórum

Születési Támogatás (beszélgetős fórum)


1 2
5. Hanna Vanda (válaszként erre: 3. - Bászti216)
2010. febr. 20. 09:29
Én bemegyek a hivatalba és rákérdezek.Van egy ismerösöm ö mondta hogy menjek be és kérdezzek rá mivel nem tudtam ezt az egészet igy van esélyem hogy segitenek ha normálisak..
4. Hanna Vanda (válaszként erre: 2. - Erika691230)
2010. febr. 20. 09:28
Hát igen csak én ezt most olvastam és egyszerüen nem hiszem el .60 nap állt rendelkezésre az én fiam 18á volt 4 hónapos.Miért nem reklámozza ezt az államkincstár?Vagy az önkormányzat?Minden önkormányzat igy van vele.Csak változo ki hol mennyit kap.Önkormányzat válogatja.Van olyan ahol ez 80 e ce van olyan ahol 20 e
3. bászti216 (válaszként erre: 1. - Hanna Vanda)
2010. febr. 20. 09:27

Hu hát akkor eröl is lemaradtunk:(

De a mokkáknak biztos adják,nem reklámozzák...

2010. febr. 20. 09:25

Szia!

Én sem hallottam róla,egy helyen ezt találtam,plusz annyit,hogy nem minden önkormányzat adja. :-(

Születési támogatás

Minden anyuka a területileg illetékes önkormányzattól kaphatja ezt az egyszeri önkormányzati támogatást. A baba születése után maximum 60 napon belül lehet – személyesen, vagy meghatalmazott útján – igényelni az Önkormányzatnál. A támogatás összege területileg változó és a pénzt általában 2-3 héten belül küldi meg postával a hivatal.


Szükséges iratok:

- személyi igazolvány

- lakcímkártya

- születési anyakönyvi kivonat

- az önkormányzat által kiállított igénylő lap kitöltve

2010. febr. 20. 09:18
Születési Támogatásrol tud nekem valaki valamit mondani?Mert ezt nekem nem mondták az államkincstárban sem az önkormányzatnál.Ezeket miért nem reklámozzák.?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook