Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés utáni narancsbőrt hogyan lehet eltüntetni? fórum

Szülés utáni narancsbőrt hogyan lehet eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 21:50

Nekem mindig is volt, akkor is mikor 50 kg alatt voltam és most is 70 kg körül és szülés után.

Nálam szerintem genetika, nem tudom hogy ha valakinek kimondottan terhesség alatt vagy szülés után jön ki az mitől lehet.

2021. júl. 25. 19:53
Nekem is olyan volt régen,én is annyit szedtem fel a terhesség alatt,genetika is szerintem,de mióta nem eszek húsfélét és tejterméket,szinte szép sima selymes lett a bőröm,mármint ahhoz képest amilyen volt.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 25. 15:51
Inkább a hormonok, mint a hízás-fogyás. Krémeket felejtsd el, semmit nem ér egyik sem. Sport, megfelelő táplálkozás, és külső kezelések segítenek, de az is lehet, hogy veled marad örökre, akkor is, ha megteszel mindent
2021. júl. 25. 14:13

Sziasztok!

2 hónapja szültem, elég sok plusz kiló jött fel(kb 30 kg). Ebből 20 már lement, viszont rettentően narancsbőrös lett a fenekem, combom. Gondolom a hirtelen hízás/fogyás miatt. Mit tudnátok ajánlani rá? Sport, krémek, egyebek, bármilyen praktika érdekelne. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook