Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után újra csinosan fórum

Szülés után újra csinosan (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
181. kisspalt (válaszként erre: 173. - Kismanó86)
2010. dec. 23. 11:28

Sziasztok! Szia! Köszi az üdvözlést. Jól esik. :)

Sajnos, nem tudok minden nap benézni, de időközönként jelentkezem. A módszer: Olyan túlterhelt vagyok, hogy ez a szó igen szépen hangzik arra, amivel próbálkozom. Cukor stop! (Méz sem, stb.)Ez az első és egyik legfontosabb. Hát ez már nem sikerült egészen, mert elfogyott a xilit és a stevia is egyszerre, és a pötyi már rég nincs, akkor meg mivel kávézok? Ment bele cukor. :( Ciki, de ez van. Tegnap óta megint van mindkettő. Úgyhogy gyengén indítottam.

Attikával nem lehet együtt tornázni, mert mindig mást akar, mint én. Ritkán megy az, hogy a hasamon lovagoltatom, és akkor egy kis popsi és comberősítés megy. Ő még nem ül meg a mese előtt. A csajszik megülnek, de Attika is ott van. A terv: boltba gyalog menni (ez ma összejött), és Attikát többet lovagoltatni, férjem gyakrabban elcsábítani. Ez kezdetnek elég is lesz, ha nem is fogyaszt, mert nagyon legyengült a szívem: kis mozgástól is ugrik ki, tehát fokozatosan tudok csak haladni, mintha idős néni lennék. Addig még: méregtelenítő tea, biorezonanciás méregtelenítés (ilyenem van itthon, nem kell rá pénzt szakítani már), és az étrendre jobban figyelni, egyre inkább zöldségelni, ill. pici szénhidráttal rendelkező ételek, tehéntúró, tojás, stb. Most lemérem magam, és utána max. hetente. Ha itt karácsony alatt 1 is lemegy, már siker (hisz nem csak itthon eszünk).

Tehát nagyon szolídan merek indulni, de látva, hogy tis is küzdötök, nem vagyok egyedül, szerintem segít majd, hogy ne adjam fel. szerintem ez a legfontosabb, hogy ne adjam fel. Mert most már az a kalórisa sem fogy, amit eddig szopott, ha nem vigyázok, még feljebb mehet a súly. Majd beugrom, és megírom, most honnan indít a súly, hogy legyen mivel szembenézzek. :)

2010. dec. 23. 07:28

Kismanó ez nem jó, visszaüt vigyázz!!!

Tegnap elég rohangálós napom volt, nem figyeltem az evésre, így reggel mérlegeltem, 67,3 kg, teljesen jó, ha e felé nem megy a mérleg januárig akkor már örülök:-)

Mindenkinek kellemes Karácsonyt!

2010. dec. 22. 21:18
Itt vagyok. Nem eszek. :-) Fogyi szempontból jó napom van, de nem volt helyes így. Reggel ettem egy banánt meg kávét ittam, aztán vásárolni mentünk. Este öt után értünk haza és akkor ettem. Szóval ebéd és vacsi egyben volt. Így lett 822 kalória és 105,9CH, ami kevéske. Meg nem is jó ez, hogy egész nap semmit, csak este, de így sikerült. Ehettem volna valami bűnös kaját, hambit vagy gyrost, de nem tudom kiszámolni a kcalt meg a sok olaj, amiben készül... Így csak vizet ittam.
178. Lya2 (válaszként erre: 177. - GSXR)
2010. dec. 22. 17:05

Már az is valami! :))


Többiek?? Csak nem esztek? ;)

177. GSXR
2010. dec. 22. 15:04
sziasztok-hát a fogyival émn is ugy álok mindig h kb4nap aztán bezabálok,.....remélem most kitartok.jo nem azt mondom h nem bünözök de kózel sem eszek annyit
176. Kismanó86 (válaszként erre: 175. - Lya2)
2010. dec. 22. 08:40
Baba-mama torna :-)
175. Lya2 (válaszként erre: 171. - Kisspalt)
2010. dec. 22. 06:32

Kisspalt: Hát neked sem lehet könnyű a 3 gyerkőccel. Nekem a 2 sokszor sok(K)!!!

Tornázni most én csak annyit tudok hogy főzés közben pár guggolás, lábemelés stb. + amikor mesét néznek lefekszem a földre és ott amit lehet (egy 10 kilós törpillával a hasamon mert ő ugye egyből rámül)

174. Lya2
2010. dec. 22. 06:26

Jó reggelt! Látom mindenki milyen kitartó! Ügyesek vagytok!

Nálunk lerobbant az egész család, már sokadik napja nem érzek ízeket így könnyen megy a fogyózás :)

173. Kismanó86 (válaszként erre: 171. - Kisspalt)
2010. dec. 21. 21:31

Szia!

Üdv Köztünk! És milyen módszert választasz?


Nem gáz az sem, ha vannak rossz napok, mikor "rosszat" eszel vagy nincs kedved, időd tornázni. Mi sem vagyunk tökéletesek.


És együtt tornázni, az nem megy? Olyanra gondolok, hogy tornázol, ő meg bohóckodik melletted?

172. kisspalt (válaszként erre: 141. - GSXR)
2010. dec. 21. 20:52

Szia! Én is így jártam. Bár én a hajam azért vágattam le, mert zavart, lassan száradt a nagy haj, kócolódott, sokáig kellett fésülni, most a 3. gyerkőc után meg úgy kimerültem, hogy már hullott is. Most reménykedek, s arról álmodok, hogy újra megnövesztem; ha nem is derékig, de túl a vállamon.

Remélem, a kis Máté jól van.

171. kisspalt (válaszként erre: 96. - 6be116df82)
2010. dec. 21. 20:38

Sziasztok! Nem olvastam még végig az egészet, bevallom, de mivel már többedszer írod, hátha még segítség: én Xilitet használok cukor helyett. Utána olyashatsz gugliban xilit, xylitol, nyírfacukor néven. Nem cukor, az íze teljesen a cukoré, kalória 40%-al kevesebb, szénhidrátja -ha jól emlékszem -, 70%-al kevesebb, és egyéb jótékony hatása is van. Pl. immunerősítő, kifejezetten jó légúti nyűgökre, és nagyon jó fogszuvasodás ellen. Candidásoknak és cukrosoknak is jó, lassan szívódik fel.

Semmi üzleti hasznom, csak a jószándék vezérelte ekkorára a hozzászólásom.


Amit még néha használok: stevia (pötyiben). Ennek is sok jó egészségügyi hatása van, ritkábban használom, bár ez 0 kalóriás, mert én ennek érzem a mellékízét. Ha használom, akkor felesben szoktam, pl. xilittel, akkor még kevesebb a kalória, és nem érzek mellékízt.


Amúgy épp én is ilyemiről álmodoztam: fogyni kellene. Nagyon elhanyagoltam magam: 3 gyerek egymás után, a 2 elsőt beleszoptattam 3-3 hónapot a következő terhességekbe, tej nehezen jött, szopni nagyon akartak, diétázni nem igazán mertem, mozogni nem hagytak.Jó pár plussz van rajtam, s kicsire nőttem, 152 cm. Most 23 hónapos a kicsi, a 3., nem bírtam már, hogy se nappal, se éjszaka nem hagy, hogy több mint 7 éve vagy terhes vagyok vagy szoptatok, s egész nap nyúzott egy-egy nyalintásért: elválasztottam. Jöhet a fogyi!


De úgy félek csatlakozni, jelezni másnak, félek, hogy nem fog menni s beégek. Főleg a mozgás miatt, mert ha nem is szopik, de folyton itt van, még WC-re sem enged a legtöbbször.


Diétáztam a terhességi cukor miatt már párszor, pár hónapig, és kicsit természetgyógyászkodom, így talán segítek, ha leírom: egy kis méregtelenítés sok kg-tól megszabadít, és nagyon fontos, hogy elég tiszta vizet igyunk. Sokszor az ember szomjúságot éhségnek érzi, tehát egyszer inni, ha éhes vagy, s ha utána is, akkor enni, amit célszerű. Na meg, a rendszeresség.


Én is beállok a sorba. :)

2010. dec. 21. 15:17

sziasztok:-) eddig egész jó volt a kajám, de most már csak valami lightos vacsi kellene.

Holnaptól itthon lesz kislányom, férjem is, ez lesz az igazi kihívás, hogy ne egyek velük mindig:-)

Holnap nem leszek, megyünk végre barátnőzni, utána meg oltásra.

169. GSXR (válaszként erre: 167. - Kismanó86)
2010. dec. 21. 12:52
KÖSZI ARANYOS VAGY.JAA ÉN ITT LAKOM MÁR 1000ÉVE.NA HÁTHA EGYSZER ÖSSZEFUTUNK:-)))
168. Kismanó86 (válaszként erre: 166. - Dorry)
2010. dec. 21. 09:05

Én tuti úgy csinálnám, ha már Update, hogy délig mindent, ami jól esik, persze azért ésszerűen. Vacsira meg csak egyeseket. Az ilyen husi, felvágott, virsli, tojás, salátával.

Nekem most bejött a kalóriaszámolás. :-)

167. Kismanó86 (válaszként erre: 165. - GSXR)
2010. dec. 21. 09:03

Update 1000. :-)

Néztem a képeidet, nagyon helyes a fiúcska. :-)

Néztem, orosházi vagy? Én meg eredetileg mezőkovácsházi. Szüleim most is ott élnek, Anyósom meg sógórnőmék meg Orosházán. :-)

166. dorry
2010. dec. 21. 09:02

Jó reggelt! Üdv az újaknak!

Alig vagyok gépközelben, de igyekszem majd visszaolvasni! :))

Én evésügyileg most elég gáz vagyok, gyűjtöm az erőt januárra! :DD

De ti ügyesek vagytok, és addig is kitartást! :))

Nekem még ki kell találni, hogy milyen diétát kövessek! Szerintetek melyik a legjobb? Lehet az updatet fogom kipróbálni! csak nekem sokkal egyértelműbb, ha megmondják pontosan, hogy mit egyek reggelire, ebédre, vacsira.

165. GSXR
2010. dec. 21. 08:34
szasztok csajok.ma mi aturot fözzek? van tepertö meg abároltszallonnna a hütöbe:-))))
164. Kismanó86 (válaszként erre: 163. - 65b49ebbf3)
2010. dec. 20. 22:34
Lényegesen kevesebbet, mint előtte. Arra tippelek, hogy szűkült a gyomrom és a szemem kívánta a kaját, de nem igazán fért. Majd óvatos leszek. Tanultam a leckéből.
2010. dec. 20. 22:20

GSXR egy ksi mogyoró nekem is becsúszott:-(

Kismanó lehet hogy túl keveset eszel és most visszaütött??

162. GSXR
2010. dec. 20. 20:56
saláta ,csirkemellel.meg nasitam:-(( sültkrumplit 5szemet
161. Kismanó86 (válaszként erre: 160. - 65b49ebbf3)
2010. dec. 20. 20:07
Ügyi. :-) Leírtam a naplómban, mi történt ma, tessék engemet nagyon leszidni.
2010. dec. 20. 19:40
Mi volt a vacsi? Nekem puffasztott rizsből szendvics...
159. GSXR
2010. dec. 20. 16:56
csak bekukkantok,megyek csinálom a vacsinkat,mátol kezdem a diétát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
158. 6be116df82 (válaszként erre: 157. - Kismanó86)
2010. dec. 20. 15:30
Köszönöm, szerintem egy fogacska rendetlenkedik... legalábbis remélem.
157. Kismanó86 (válaszként erre: 156. - 6be116df82)
2010. dec. 20. 14:09
Jobbulást Neki!
2010. dec. 20. 14:08

Sziasztok,


Nem nagyon van időm most fórumozni, készülünk az ünnepekre, Bence lázas volt... szóval nem unatkozunk. :-)

GSXR jó, hogy visszatértél közénk, remélem jobban van már a gyerkőcöd.

155. GSXR (válaszként erre: 147. - Kismanó86)
2010. dec. 20. 14:04
kösii megprobálom
154. Kismanó86 (válaszként erre: 153. - 65b49ebbf3)
2010. dec. 20. 12:51
Egyelőre 60, az reális, aztán majd meglátom. Pici vagyok, így mondjuk 55 is jó lenne.
153. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 152. - Kismanó86)
2010. dec. 20. 12:31
Csak így tovább, mi is a cél?
2010. dec. 20. 12:06
Mérlegeltem: 67,4. Kismanó boldog. :-)
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook