Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szükségem van mások segítségére, meglátására, véleményére, mert egyedül vagyok a megválaszolatlan kérdésekkel fórum

Szükségem van mások segítségére, meglátására, véleményére, mert egyedül vagyok a megválaszolatlan kérdésekkel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
22. PALINGRID (válaszként erre: 15. - Inkábbíjász)
2012. márc. 13. 14:31
38
21. 5092e8b343 (válaszként erre: 14. - PALINGRID)
2012. márc. 13. 14:30

Ez a távolság semmi!

Te érzed, hogy nincs rendben a pasi... Általában a megérzések nem csalnak.

20. titzi
2012. márc. 13. 14:30
ehhez még hozzátartozik,hogy én fél évig voltam távkapcsolatban,de minden nap felhívott és kérlelt,hogy költözzek hozzá,nagyon más szitu,mert kétséget nem hagyott bennem,hogy én rendkívül fontos vagyok a számára
19. e3786dd7b2 (válaszként erre: 13. - PALINGRID)
2012. márc. 13. 14:30
Lehetséges, hogy kettős életet él..
18. titzi (válaszként erre: 1. - PALINGRID)
2012. márc. 13. 14:27
nem megy ez-látod te is,hagy a fenébe
17. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - PALINGRID)
2012. márc. 13. 14:27
A legrosszabb a bizonytalanság.
16. v.Wiky (válaszként erre: 13. - PALINGRID)
2012. márc. 13. 14:27
Hát ha veled akarna lenni, akkor keresne... Az meg, hogy elköltözött... Neked kellett volna először elmondani, még amikor csak tervezte a költözést... Valami nagyon nem stimmel...
2012. márc. 13. 14:25

Én két éve csinálom ezt a párommal, hogy heti 1x látom. Nálunk is a munkája van ez a helyzet főleg.


Szóval, tudom, hogy ez mennyire nehéz, mondjuk én kifejezettenm szeretem, hogy nálam van a pizsamája, így legalább ahhoz oda tudok bújni a hét többi napján :)


Én nagyon szeretem ezt az embert, kivárom, míg az anyagi helyzetünk annyira megjavul, hogy össze tudjunk költözni.


Összefoglalva: ha szereted, és tudsz várni rá, akkor legyél türelmes! Persze beszéld meg vele, tudd meg, hogy előre láthatóan meddig tart ez az állapot. Tudasd vele, hogy neked szükséged van rá, neked ez így nem jó, próbáljon meg változtatni ő is minél hamarabb, ha egy igazi kapcsolatot akar.

Aztán, ha látod, hogy mindent megtesz kettőtök érdekében, akkor annyit megengedhetsz neki, hogy türelemmel kivárod!


Ez az én véleményem.


Amúgy mennyi idősek vagytok?

14. PALINGRID (válaszként erre: 5. - Fkriszti78)
2012. márc. 13. 14:25
a távolság légvonalban 5 km. A munkája 24 órás készültség. Későn végez, néha éjszaka.
13. PALINGRID (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2012. márc. 13. 14:23

Nem dobtam ki. Bár nagyon rajta voltam. Egyszerűen csak a váltás ruháját kellett elvinnie. Végülis tudod, nehéz látni azt, hogy ott a ruhája ő meg sehol sincs. És mikor beteg volt és hívtam, napokig nem vette fel, mert ahogy ő mondta: "nem tudtam és nem is akartam beszélni senkivel".

Ráadásul elköltözött egy másik helyre, amiről nem mondott semmit, mert szerinte ez nem számít...

Mivel nekem ér annyit ez a kapcsolat, és ő is, hogy megbeszéljem a gondokat, ráadásul kapott egy lehetőséget hogy eldöntse, velem akar-e lenni vagy sem.

12. 6e23363a1d (válaszként erre: 1. - PALINGRID)
2012. márc. 13. 14:22

Szia!


Szerintem leírásodban benne van a válasz!


"Ez az elején sűrűbb volt, sokat voltunk együtt. Mostanra a telefonos kapcsolat is nehézkes miatta." Elvitte a cuccait.

"majd mondta, hogy velem akar lenni."

"Azóta sem hívott."

"Méltatlannak érzem a helyzetet."


Szerintem ennek a kapcsinak már annyi - csak idő kérdése a végkifejlet.

Persze lehet még húzni, de megéri?

11. v.Wiky
2012. márc. 13. 14:21
Ha úgy érzed szereted még, és vele akarsz élni, akkor szerintem az összeköltözés jó megoldás lehet, bár ha ilyen a munkája, akkor valószínű aludni látnád többet... Neked kell tudnod, mennyire fontos neked ez a kapcsolat, jó e egyáltalán, mert fél év azért nem olyan sok idő. És ha hébe hóba találkoztok, akkor igazából nem is ismeritek annyira még egymást. Vele kell tisztázni, hogy tud e rád több időt szakítani, ha nem, akkor rajtad áll, hogy el tudod e fogadni a helyzetet, vagy nem.
2012. márc. 13. 14:21
Szerintem itt valami nem tiszta.Ha tényleg szeret,nem tűnik úgy mintha fokozatosan le akarna téged építeni.Az elején sokat találkoztatok,most meg már telefon is alig van....ez nagyon érdekes.Azt gondolom,hogyha szeret,nagyon is tisztában kellene lennie az érzelmekkel.Arra gyanakszom,hogy van neki más,még friss kapcsolata és azt várja,hogy az bejön e neki.Sajnálom,remélem,hogy nem nekem lesz igazam...kitartást kívánok
2012. márc. 13. 14:21

Mi is távkapcsoltaban kezdtük a szerelmünket, és nehézségekkel, de akkor is megoldottuk, hogy legyen egyásra időnk. Ha a barátod az a típus, akinek a munka fontosabb mint a párja, neked viszont szükséged van rá, akkor vagy kompromisszumot kell kötni, vagy tényleg továbblépni. Mindenképpen okos döntés volt, ezt a tudtára adni... Viszont én nem várnék sokáig, mert addig te is csak őrlődsz. Szóval én azt tanácsolom, hogy félretéve a büszkeséget, hívd fel, hogy akkor most mi van!


De osztom Zsóka54 véleményét, halgass meg mindenkit, olvasd végig a hozzászólásokat, de a döntést neked/nektek kell meghozni!!!

8. kozmami (válaszként erre: 6. - Júlia*)
2012. márc. 13. 14:19
Egyet értek! Anno mi is szétmentünk, de két hónap után már úgy jöttünk össze újra, hogy ásó-kapa-nagyharang! :)
2012. márc. 13. 14:18

Én óvatos lennék a helyedben. Nem egyszer kiderült, hogy volt harmadik, csak tagadott. :(

A munkája változott meg?

Ha az elején sűrübben együtt tudtatok lenni, sokat, akkor most hogyhogy csak heti 1x?

Neked kell eldöntened, hogy így elég-e, jó-e.

Lehet, hogy túl pesszimista vagyok, de én nem fűznék hozzá reményeket. Amit akar valaki, meg tudja oldani. Ha nincs is 3., akkor is úgy tűnik, ő nem igazán akar megoldást. :(

2012. márc. 13. 14:16

Ha a Sors Neked rendelte, akkor Veled is lesz, ha nem, add áldásodat rá, köszönd meg Neki azt, amit eddig kaptál Tőle és engedd el.

Éld az életedet.

2012. márc. 13. 14:14
A távolságot nem tudnátok áthidalni?Mekkora a távolság?Vagy állandóan úton van a barátod?
2012. márc. 13. 14:14
Ha Te ilyen simán kidobtad fél év után,akkor nem értem,hogy mit is akarsz tőle.
2012. márc. 13. 14:08

Az egyik vélemény: ami nem megy, azt ne erőltessük;

a másik: hallgass meg mindenkit, de ne hallgass senkire. A döntést, a következményt neked, kettőtöknek kell meghozni.

2. korteforma (válaszként erre: 1. - PALINGRID)
2012. márc. 13. 14:07

A hétvége óta még csak pár nap telt el. Adj egy kis időt magadnak és neki is.

Ha ennyi munkája van, akkor meg kell oldania, hogy több időt legyen veled - s ezt pár nap alatt nem lehet lezongorázni.


Türelem!

2012. márc. 13. 14:01

Mindenkinek köszönöm, aki végigolvassa, meghallgat, tanácsot tud adni, esetleg biztat vagy ledorongol. Mindenképpen őszinte hozzászólásokat és beszélgetéseket várok.

A barátommal majd fél éve vagyunk együtt, de nem élünk együtt. A munkája majd' mindennapos, már-már alig találkozunk, heti egyszer sikerül, amit igen nehezen élek meg. Ez az elején sűrűbb volt, sokat voltunk együtt. Mostanra a telefonos kapcsolat is nehézkes miatta. Ha nálam van itt is alszik. Ám a múlt héten besokalltam. A történethez hozzátartozik, hogy megkértem, vigye el tőlem a cuccait, mert ha ő nincs itt, nem jó látni azt. Elvitte. Amikor feljött, leültem vele beszélni, elmondtam, hogy nekem ez így nagyon-nagyon nem jó, és keressünk erre egy megoldást, mert vagy vele, vagy nélküle, de én továbblépek. Megdöbbent, lemerevedett, majd mondta, hogy velem akar lenni.

Hétvégén felhívtam, hogy találkozzunk, jöjjön át, mire azt mondta, hogy most nem megy, mert le kell hogy nyugodjunk mindketten. Azóta sem hívott. Én sem őt. Méltatlannak érzem a helyzetet.

Már csak az jut néha az eszembe, lehet, hogy van egy harmadik személy is a történetben, de ezt határozottan elutasította. Volt, aki a "távolság" miatt azt javasolta nekem, hogy majd próbáljak rákérdezni arra, hogy költözzünk össze, mert akkor kiderülne, van-e bibi egyáltalán...

Köszönöm, hogy megosztod a gondolataidat.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook