Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szteroidok... fórum

Szteroidok... (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. Fish
2008. máj. 19. 00:48
semmit sem er, tehat ne felj tole, en is szedtem pl en semmit sem ereztem tole
2008. máj. 18. 16:42
Fish: Tudnál nekem mondani vlmit a Tribulusról? Szélsőséges dolgokat olvastam róla, vagy csak nagyon jót, vagy csak nagyon rosszat. Te találkoztál már ezzel a szerrel, ismersz vlkit, aki szedi? Mik a tapasztalatai?
33. Fish (válaszként erre: 32. - Nonomano)
2008. máj. 12. 11:12

igen, ez nagyon gaz,sajnslom hgoy elcseszik magukat vele :D

koszonom a kedves szavakat

32. Nonomano (válaszként erre: 31. - Fish)
2008. máj. 11. 11:50

Igen, sokan azt gondolják, edzőterem, szteroid, kreatin. :)

A kedvencem amikor fiatal kölkök büszkék magukra, mert Naposimot szednek :D:D:D

Nagyon sok sikert és kitartást kívánok neked!

HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

31. Fish
2008. máj. 11. 00:15

mamajdnem hanytama brokkolitol gyulolom,de megis ez van

sztemsokan nem tudjak mi van emogott a sportmogott de az sem normalis aki csinalja, de megeri amikor boldog vagy a valtozstol :D

30. Nonomano (válaszként erre: 29. - Fish)
2008. máj. 10. 23:43
Igen-igen. Műanyagdoboz, tele rizzsel meg csirkemellel, néha zöldség.....és undor annak az arcán, aki hetek óta ezt eszi :)
29. Fish
2008. máj. 10. 23:01
hehe, eztismerem, en dobozokkal jarok mindenhova, mert abban van a kajam kulon fozok a ferjemnek, a gyerekeknek es magamnak :D
28. Nonomano (válaszként erre: 27. - Fish)
2008. máj. 10. 19:39

Fain :(

A barátunk is tesépítő, ő nem versenyzik, de több bajnokot is ő készített fel, amikor grillezünk, neki mindig külön kaját kell csinálnom, hogy ehessen az éppen aktuális diétája szerint.

27. Fish (válaszként erre: 21. - Nonomano)
2008. máj. 10. 16:29
koszi szepen, most eppen elengedtem magam par hetig szabi alatt, ugyhogy most kezdem ujra megint
26. Fish
2008. máj. 10. 16:28

vannka olyan termeke amik prohormont tartalmaznak,de ezek nem olyanok mint az igazi hormonok, ezernyi termek van mar a piacon :D

vannak novenyi kivonatok melyek termeszetes tesztoszteron fokozok is, de nem sokat ernek

25. Fish (válaszként erre: 22. - Zsuzsa88)
2008. máj. 10. 16:23
a feherje, mely az izmokat epiti kulonfele amminosavakbol all, szval ettol nem kell felned, ettol csak izmosabb lesz, de ezeket barki szedheti mert teljesen egeszseges taplalek kiegeszitok, orulok hogy elult a "csaladi viszaly" :D:D
24. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 22. - Zsuzsa88)
2008. máj. 10. 14:58
hormonize? Nem ertek hozza, de kerdezz meg egy hozzaertot, peldaul Fish-t, hogy mi lehet az.
23. Nonomano (válaszként erre: 22. - Zsuzsa88)
2008. máj. 10. 12:47
Úgy legyen...
2008. máj. 10. 11:50
Képzeljétek, a kis drágám nem szed szteroidokat... Tán valami hormonizét szed, de állítólag az nem veszélyes. Viszont issza rendesen a proteint és az aminosav valamit. Látszik, mennyire értek hozzá...? :) Szal kicsit megnyugodtam. És ő mondta el nekem. Már nagyon ki voltam bukva, és mondtam neki, hogy elegem van a hazugságokból. Akkor mondta el. Mondtam neki, hogy ha sokáig így hazudozik, nem tudok benne megbízni, ami eléggé ki fog hatni a kapcsolatunkra... Kissé megijedt, és mindent elmondott. :) Jajj, de házisárkány vagyok... :)
21. Nonomano (válaszként erre: 20. - Fish)
2008. máj. 10. 09:33

Időközben megkukkantottam az adatlapodat :)

Ja, gut, schön :D

Nagyon sok sikert kívánok és kitartást a nem könnyű diétákhoz :D

20. Fish
2008. máj. 9. 19:52

igen a novi hormon nem jo, es akkor meg szepn fogalmaztam, bar en nem vagyok hiveaszteroidoknak, de ez es mas sport sem letezik nelkuluk versenyzoi szinten sajnos, a noknel mas

Nonomano

igen, probalkozom:D

19. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 17. - Fish)
2008. máj. 9. 19:33
Eleg ha a szervezetben kialakul rakos burjanzas, a novekedesi hormon rasegit arra szepen.
18. Nonomano (válaszként erre: 17. - Fish)
2008. máj. 9. 19:25
Köszi a helyesbítést. Testépítesz?
17. Fish (válaszként erre: 3. - Nonomano)
2008. máj. 9. 19:00

nem feltetlenul megy tonkre a maja, azert nem kell tulozni, mertmennyisegtol is fugg, ami szarabb es veszelyesebb az a novekedesi hormon

kis adagokban es esszel lehet csinalni, de javareszt nem igy szoktal csinalni, masresz0t szunet sem art benne, de sokan ezzel sem elnek

a ferfiaknal pozitiv hatasai is vannak

a noknel azert durvabb tunetek vannakmint egy ferfinal

16. Fish (válaszként erre: 9. - Zsuzsa88)
2008. máj. 9. 18:57

lehet latni rajta az izmain stb, rutin:D

sokan szurjak magukat, az sem mindegy mivel, mit szed, masreszt intramuscularis

15. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 9. - Zsuzsa88)
2008. máj. 9. 18:49

Nem a koxtól büdös, vegyél neki szappant:)))

Injekciót im adják be, ált farba, de kisebb mennyiség esetén lehet comb v váll is.

A görcs lehet tünet, az anabolikus szteroidok hatására csökken a szervezetben a magnézium mennyisége, ez okozhat izomgörcsöt(említsd meg neki, hogy a szív is izom, az valszeg egyszer fog begörcsölni:)))

A többi tünet kb jó amit leírtak:pattanások, magas vérnyomás,agresszió stb... A hang ffinél nem fog mélyülni, "szőrösödni" sem egyik napról a másikra fog, pláne ha már az.Kokszolni orvosi ellenőrzés nélkül veszélyes. És minek csinálja, versenyez? Ha csak ilyen hobbigyúrós, akkor úgyis leveri az első komolyabb erő v küzdősport múltal rendelkező pasi, úgyhogy tök felesleges:)))

2008. máj. 9. 18:38
Ha esetleg megtudod hogy mit szedhet küld el a nevét privibe és utána kérdezek.Tablettát vagy injekciót?!
2008. máj. 9. 18:34
Szia!Vannak jelei ill. mellékhatásai a szteroidoknak!Tapasztalatból tudom. Sokan agresszívek lesznek tőle bevörösödik a nyakuk-fejük,ingerlékenyek,magas vérnyomás .Sok függ attól hogy mit szed vagy szúr !?!Egy bizonyos idő elteltével károsítja a májat és a vesét.A nőknél : szőrösödés,nem jön meg nekik a havijuk és valakinek elkezd hullani a haja a hormonváltozástól. Szűken ennyit tudtam most írni.
12. Nonomano (válaszként erre: 10. - Zsuzsa88)
2008. máj. 9. 17:59
Akkor lapát...
2008. máj. 9. 16:51

Sajnos vannak mellékhatásai a steroidoknak.

a legjellegzetesebb a Chushing szindrómára jellemző holdvilág arc. Ezen kívül még lehet nagyon sok. Pl. hízás, szőrösödés, idegesség, hangulatváltozás, fejfájás, pszichés változások, vérképben való változások ( pl. májfunkció és vesefunkció emelkedése ) Ezen kívül még nagyon sok minden lehet.

2008. máj. 9. 16:37
Egyébként nem az fáj, hogy ezeket a szarokat szedi, bár nem örülök neki... Fiatalon tönkreteszi magát. Az fáj, hogy a képembe hazudik. Nem tudom, hogy vagy ő a nagyon jó színész, vagy én vagyok ennyire hülye... Ha ebben hazudik, és én nem tudom kiszűrni, lehet, másban is hazudik. Vélemény? Volt már, hogy hazudott, nem kis dologban, ami 2 év együttjárás után derült ki, és nem tőle tudtam meg, hanem az anyjától. Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Nem tudok benne megbízni...
2008. máj. 9. 16:34

Kissé ingerlékenyebb mostanában, rosszabb, mint én, mikor PMS-em van... Ami a teljesítményét illeti a szexben, változást nem látok, talán 1 picit jobban bírja, de különösebben nem. De néha közben begörcsöl a vádlija, vagy a combja, néha a keze is. Ami most nagyon felkeltette a figyelmemet, az az, hogy nagyon büdös a lába. Régen volt, hogy nagyon büdös volt, kínos is volt mondani, hogy gyere, megyünk lábat mosni... De ez akkor volt, mikor nyáron együtt sétáltunk egész nap, aztán bejöttünk. Viszont emígy semmi különös nem volt, nem izzadt jobban a szokásosnál. De most viszont, még ha taxival is jön hozzám, mielőtt bejönne hozzám a szobámba, elmegy a fürdőbe lábat mosni... Mert büdös. Ez is lehet egy tünete annak, hogy szteroidokat szed?


Meg úgy tudom, azt injekció fprmájában szedik a body-builderek. Hova szúrják? És milyen gyakran? Mert ha mondjuk naponta, akkor azt mindenképp megtalálnám, ha egy picit elkalandoznék a testén. Az a baj, hogy ő így "natúr" is nagyon szőrös szegénykém, tehát nagyon alaposan kéne átfésülnöm testének minden négyzet cm-ét, hogy megtaláljam... Ezért kérdezem, hogy hova adják, mert ez talán megkönnyítheti a keresést...

8. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. máj. 9. 14:46
ingerlékenyebbé válik,a bőre pattanásos,aknés lesz,főleg az arc,és váll,és a szexen is észre lehet venni,teljesitmény tekintetében,hamar felmegy a vérnyomás is,amit elvileg ő fejfájás útján érez,te meg láthatod rajta,hogy sokszor kimelegszik,hajlamos lesz hirtelen fázni,aztán nagyon melege van,fokózódik az izzadás.Hát kb ennyide ezekből legalább 2-3 legyen meg,mielőtt a torkának esel,mert 1-2 lehet cak arra utal,hogy fáradtabb mostanság,vay elkapott valami megfázást:)
2008. máj. 9. 14:10
Tartós steroidszedésnek nagyon sok mellékhatása van. Legszembetünőbb az arc puffadása, a szakirodalom úgy írja le hogy "holdvilág kép".
6. Nonomano (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. máj. 9. 13:47
Miben mutatkozik meg a gyanúd megalapozottsága?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook