Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongásra kényszergondolatokra -kineziológia?! Kinek segített? fórum

Szorongásra kényszergondolatokra -kineziológia?! Kinek segített? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 22. 10:10

Szia. Én pánikbetegséggel mentem el egy kineziológushoz (budaörsi,még nem néztem hol laksz,de ha érdekel szívesen megadom a számát) és bátran mondhatom,hogy segített. Még nem gyógyultam fel 100%-osan,de sokat javult az állapotom. Fontos,hogy ehhez te is akarj változtatni és tenni érte! Végülis ez is szorongásos dolgokra vezethető vissza,ezért írtam amúgy..:)

Szép napot!

2009. máj. 22. 09:52

SZia lizoka,hogy vagy?nem jelentkezel mostanaba!

Igaz en se vagyok itt a gepnel mert kint kell segitenem a ferjemnek!

En se vagyok valami jol,allig birok estenkent elaludni na egyszoval sza...!

Majd ha lesz idod hivjal vagy irjal az imelemre.

4. lizoka (válaszként erre: 2. - 764e80f0a0)
2009. máj. 22. 08:59
SAJNOS MINDEN FÉLE NAGYON ROSSZ GONDOLAT.
2009. máj. 22. 08:46
Nekem segített a kineziológia. De csak miután elfogytak a cseppek amit kaptam a kineziológustól. Amíg szedtem voltak rosszabb, és jobb napjaim is. Az eleje nehéz, de a végére teljesen elmúlnak. Próbáld ki!!!!! Remélem segít! Szorítok, mert tudom ez a helyzet nagyon rossz!!!! Én már teljesen meggyógyultam!
2009. máj. 22. 08:04

Én úgy gondolom,ebben a helyzetben meg kell próbálni.Én voltam kineziológusnál,nekem és a lányomnak is jót tett,de nem volt a baj égetően nagy.

Mit jelent nálad a kényszeres gondolat?Félted őt vagy vmi más?

2009. máj. 22. 07:24
olyanokkal szeretnék beszélgetni akik szorongással küzködnek és kényszeres gondolatai voltak vannak és probálták már a kineziológiát.sajnos a kislányommal kapcsolatban vannak k.gondolataim és borzasztoan szenvedek.pszihiáterhez járok de nem igazán tudok ki keveredni belőle.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook