Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás mellett kistesó? fórum

Szoptatás mellett kistesó? (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2023. okt. 10. 08:11

Igazából 1 év, viszont ebben az időszakban volt egy 6cm-es cisztam, amig az nem tűnt el, addig állt a projekt. Utána valami nem hagyott nyugodni, vissza mentem dokihoz, mert úgy ereztem, nincs ovum. Kaptam premenst, 1 levél utan pozitívat teszteltem. Viszont ezt ugye szopi alatt nem lehet szedni.

Valószínűleg most is mensi és ovu hiány lehet a gond, viszont azon kívül hogy vitamint szedek, próbálok edzeni gyerkőc mellett és igyekszem töltődni, úgy érzem nem sok mást tehetek.

Most a méhpempőt néztem, meg kerek orvoshoz időpontot, mert 1-2 hónapos a varolista

2023. okt. 9. 21:54
Tandem szopi nem a legjobb,sőt a baba igényére változik a tej a nagyobb lehet el is fogja dobni,mert más az íze.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 21:44
Bármikor sikerülhet, semmi sincs törvénybe vésve. Esetleg nezess egy prolaktin szintet, abból is lehet azért következtetni, de sokaknál ez sem akadaly ha magas a prolaktin szint még. A fiad könnyen összejött?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2023. okt. 9. 20:34
Ha igy van, akkor nemhiszem hogy mostanában össze jöhetne. De reménykedek
2023. okt. 9. 20:23
Ez nagyon egyéni. Van akinek simán össze jön így is. Másnak meg addig nem amíg szoptat. Ismerek ilyet. Előtte 2 évig nem esett teherbe, pedig már menstruált is egy idő után. Amint abba hagyta a szoptatást egyszer még megjött neki, a következő már nem.
2023. okt. 9. 18:35

Köszönöm a válaszokat, tandemes temakorbe beleolvasok még 😊 egy ideje már olvasgatok sok temakorben és igazából első perctől nem védekezünk, eleinte nem is volt bennem, hogy jujj, mikor jön össze... Csak aztán így 2 év alatt se történt semmi es kezdek "aggódni".

Annyira szerettem volna kicsi korkulonbseget es tandem szoptatni, bar az utóbbi még össze jöhet

3. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 16:15
Nem kell praktika,attól,hogy nem menstruálsz szopi alatt még teherbe eshetsz! Ezért kell védekezni szoptatás alatt,mert nem véd a terhességtől!
2023. okt. 9. 15:59
Szerintem lassan számíthatsz rá, hogy visszatér a ciklusod. Nekem kábé ilyenkor történt. Olvassgass tandem szoptatás témakörben, hátha kapsz választ a kérdésedre.
2023. okt. 9. 14:04

Sziasztok!

Nagyon szeretnénk kistesot, viszont még a 2 évesem szopizik (többnyire komfort, rendesen inkább este es reggel ébredés után) Mensim se jött még meg, utolsó orvosi látogatásom alkalmaval, azt mondta a doki, ne is várjam mostanában...

Mit tehetnék? Valami praktika, ami bevállhat?

Tervbe van, hogy újra menjek dokihoz és vele is körbe járjam újra ezt a témát. Levalasztani nem szeretném a kicsikémet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook