Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szomszédok és a gyereksírás fórum

Szomszédok és a gyereksírás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. tenkne_helga (válaszként erre: 1. - Dimitrova)
2009. júl. 17. 06:39
Hát,igen!Vannak ilyen szomszédok,sajna!Az,hogy este 10-kor hisztizik,sír egy gyermek,ami hangos és zavarja őket és kérdés nélkül neked esnek,hogy neveld meg,ezek a megnyílvánulások saját magukat jellemzi!Mi 5 éve költöztünk ide vidékre,messze-messze a panelok világától,tudom miről beszélsz,milyen lehet,csak sajnos vannak ilyen emberek is akik 0 toleranciával rendelkeznek!Ekkora gyermek igenis néha hisztis és nyűgös ilyen melegben nem is lehet mást várni tőle,hiszen ahogy írtad ők kérdezés nélkül neked estek,hát én nem is tudom mit csináltam volna,ők aztán különbek voltak,ahelyett,hogy ember módjára megkérdezték volna,hogy mi a baj,miért sír a gxermeked!?
2009. júl. 17. 06:28
Hosszú lenne leírni a teljes véleményem, és most sietnem kell, így csak annyit írok, hogy én a szomszédasszony fele - nagyon udvariasan - de azt közvetíteném, hogy a kedvéért nem változtatom meg a gyermeknevelési elveimet, és sajnálom, hogy úgy gondolja, hogy szólhat nekem ilyen problémával, és a jószomszédi viszony nem számított neki. Ha tovább erősködik, akkor szintén udvariasan és teljes komolysággal, de azt javasolnám neki, hogy foglalkozzon inkább a saját családja és gyermekei nevelésével, és ha nem bírja a panelt, akkor költözzön családi házba vagy használjon füldugót (ezeket eleh olyan hangsúllyal mondani, hogy bántó, vagy gúnyos legyen, de én úgy mondanám, mint aki tényleg az ő problémáján akar segíteni, és az, hogy ő nem tud aludni, az az ő problémája). Mindemelett persze a 3 éves gyermeknek elmondanám, hogy a szomszédban beteg ember van, fáj szegénynek valamije (a feje?), és nem tud aludni, ezért estétől csendesebben kell lenni.
6. b52d3380ac (válaszként erre: 5. - Gligi)
2009. júl. 17. 06:20
Ha örökbe fogadta volna akkor is tudja hoa ujszülöttkora óta neveli...azért mert nem a vér szerinti anyja szülte a gyereket attól még ugyanugy neveli és tudja hogy milyenek a gyerekek! Ez amit írtál az örökbefogadó szülőkre névze lenéző! Szerintem egy valamire való szomszéd egy kis toleranciával rendelkezik nem szól ilyenért! Ma hozzák a falszomszédunk ujszülöttjét, hétfőn szült! Kíváncsi vagyok hogy bírom a gyűrődést, de engem abszolut nem zavar, hiszen picibaba!:)))
2009. júl. 17. 06:11

Az a hihetetlen a történetben, hogy a szomszédasszonyodnak van lánya és ha jól olvasom nem is egy!!!

Örökbe fogadta a lányait és ezért nem tudja, hogy a gyerkőcöknek van ilyen időszaka is?

4. e14ebbbf07 (válaszként erre: 1. - Dimitrova)
2009. júl. 17. 06:03
F@sza szomszéd lehet.
2009. júl. 17. 04:33
Az én szomszédomban négy gyerek van, és kifejezetten szeretem a zsivajukat. a bölcsi is itt van nem messze, a kiccsávókat is szeretem hallgatni. Szerintem ne foglalkozzál velük. Bizonyára elvárják, a szomszédaid, hogy a kedvükért fejbekólintsad a gyereket este, hogy ne zavarja őket.
2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Dimitrova)
2009. júl. 17. 04:26
Nem akarlak megbántani,d e annak valami oltári nagy hisztinek kell lennie. Nálunk a közvetlen szomszédban van egy kisgyerek, aki rengeteget hisztizik és sír, de max akkor hallom, ha éjjel sokáig fent vagoyk és már mindenhol csend van a környéken és abban a szobában vagyok amelyiknek közös velük a fala és akkor sem zavaróan.
2009. júl. 17. 03:02
Este 10 -kor két szomszédasszony kopogott be hozzám, hogy őket zavarja, hogy gyerekem hisztizik és sír, nem tudnak tőle aludni. És, hogy szégyelljem el magam, mert ilyenkor már a normális családoknál rendesen alszik a gyerek. Szerintük el van kényeztetve és, hogy neveljem meg. Erre én, amint észhez tértem meglepődésemből, pár perc múlva visszakopogttam, hogy bocsánat, de ilyenek a gyerekek... , erre a nő nagyobik lánya majdnem nekem jött biroka. Mostanában valóban 10 után alszik el a kislányom és néha hangoskodik, énekel, olykor hiszti is van, de ez nem mindennapos, sőt! Persze majd megpróbálok jobban odafigyelni, de nem ragaszthatom be a száját egy hároméves gyereknek. Mi a véleményetek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook