Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorú vagyok :( fórum

Szomorú vagyok :( (beszélgetős fórum)


2023. okt. 2. 21:01

Ignorálni?! Vicc!

Elhajtani az izébe jó keményen, esetleg közröhely tárgyává tenni gúnyolódni rajta. Na utána lehet ignorálni

Tanuljatok meg káromkodni, ha nem is minden második szavatok lenne az

12. Angelique2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 15:19

Tenni sok mindent lehet, de a legokosabb mindig az lehet, ha egyszerűen ignore-ra teszed. Nem derült ki, hogy mindezt online, vagy offline tapasztaltad, de amit írsz, az az internetes trollkodás jellemző esetének tűnik.


Aki így tesz, az szabály szerint szomorú, szerencsétlen, és nagyon rossz neki. Azért személyeskedik és sérteget, hogy ne csak neki legyen rossz. Valójában _ez_ lehet az oka arra, hogy belekössön abba, aki épp kéznél van.


Az ilyen embernek valójában szívességet teszel azzal, ha bárhogyan is reagálsz a bunkóságaira! Épp ezt szeretné ugyanis elérni: hogy meg legyél bántva, dühös legyél, esetleg odavágj valami csúnyát, amire aztán lecsaphat, és folytathassa a sértegetésedet. Egyszóval: kiszámítottan provokál, hogy lehúzzon a saját nyomorának szintjére. Nem érdemli meg, hogy engedj neki.

Ha tökéletesen semmibe veszed, ezzel hatástalaníthatod a legjobban.

Óbégathat akármit, ha nem reagálsz, és _következetesen_ nem reagálsz, akkor előbb vagy utóbb felismeri, hogy Tőled nem kapja meg a vágyott trolleledelét, és elmegy, lehetőleg Tenerifére egy luxusnyaralásra.

11. michelle.r (válaszként erre: 9. - L.luiselotte)
2023. okt. 2. 15:11
Woooow! Mindezt úgy, hogy fogalmad sincs, hogy valójában mi történt. 🙄
10. michelle.r (válaszként erre: 3. - Perzsacica)
2023. okt. 2. 14:31
És mi van, ha a karma küldte mint igazságosztót? 😎
2023. okt. 2. 10:12
Vágj vissza, ott dögöljön meg, ahol van.
8. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 08:43

Egyik füleden be , a másikon ki ! Nézd levegőnek ! Ne légy szomorú idegen ember viselkedése miatt !

Ha nem bírod ki, hogy ne válaszolj, mondd, hogy ne szóljon hozzád, hagyjon békén, foglalkozzon a saját életével !

2023. okt. 2. 08:42
Túl kell lépni rajta, ne foglalkozz vele! Nehéz, de ezt kell tenned!
6. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 08:39
Mit? Semmit. Eső után köpönyeg... Legközelebb küldd el az anyjába.
5. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 07:31

Ki ez az idegen?

Milyen magánügyekbe köt bele? Honnan tud a magánügyeidről?

Mit akarsz tenni ellene, ha ez egy idegen ember? Megkeresed és megbosszulod?

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 07:12
Mivel nem ismer így nem is valós amit mond, tehát nem is érdekelne. Egyébként hogy volt a szituáció?
2023. okt. 2. 00:28

Mindig azt szoktam mondani, hogy az ilyen ember nekem okoz egy rossz félórát . De a hülyeségeit ő hordja magával azaz saját magának napi 24 óra , ami rosszat okoz. Szegény, hogy bírja ki? Az ő viselkedése őt jellemzi, nem engem.


Másrészt meg sok ilyennel találkoztam már, a sors / karma?, egyéb felettes erő?/ mindig megbünteti , sőt sokkal jobban, mint amit én adtam volna neki. Vagy éppen azért kapnak súlyosabb büntit, mert sokakkal voltak szemetek?

Ne is foglalkozz az ilyenekkel, biztosan bőven megvan a saját nyomorúsága, attól ilyen . Csak saját magaddal foglalkozz és a hozzád közel állókkal, csak ők számítanak.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 00:00

Ne figyelj oda.

Idegen, akitől most hallottál először.

2023. okt. 1. 23:57
Hogyan lehet feldolgozni ha egy idegen ember lehülyéz, szid és olyan dolgokba köt bele ami magánügy. Nem volt rá oka, hogy kötekedjen. Mit lehet ellene tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook