Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szolihoz vagy napozáshoz milyen krémet tudtok ajánlani, amitől nem égek le, de barnít is? Nagyon fehér vagyok! fórum

Szolihoz vagy napozáshoz milyen krémet tudtok ajánlani, amitől nem égek le, de barnít is? Nagyon fehér vagyok! (tudásbázis kérdés)


1 2
13. L.Niki18 (válaszként erre: 11. - Sunshine24)
2011. máj. 13. 11:07

Igen, valóban hófehér vagyok sajna. De nincs egy darab anyajegyem se. Ehhez mit szóltok??


[link]

12. kicsibéka (válaszként erre: 6. - Genlips)
2011. máj. 13. 11:05

Szia!


Milyen az az ilcsi féle paradicsomos napozó?

2011. máj. 13. 11:05
Ha nagyon fehér vagy, és ha még anyajegyeid is vannak, akkor nehogy napra menj! Én is fehér bőrű vagyok, a bőrgyógyász nekem kifejezetten megtiltotta, hogy szoliba vagy napra menjek. Illetve mehetek, aztán meg 10 év múlva bőrrákom lesz. Gondolkodj, az egészséged többet ér.
2011. máj. 13. 11:05

Én is azt javaslom, hogy krém nélkül szolizz.

Először csak pár, max 6 percre, pár nap múlva megint 6-ra. Én nekem is szörnyen fehér a bőröm és elég nehezen barnul, ill. iszonyat érzékeny.

Régebben mindig rommá égtem, mert elsőre is magamra kentem ezt a barnítós szolikrémet. 6 perc alatt rommá.. :) egész éjjel borogatni kellett meg jegelni.

Mostanában már elhagytam a krémet, és még én is a 6 percezésnél tartok, de egyáltalán nem égtem meg.

9. L.Niki18 (válaszként erre: 7. - 7f1aaaaa11)
2011. máj. 13. 11:01

És olyan barnító krémet ismer valaki, ami fényvédőt is tartalmaz, és a vízben nem ázik le rólam??? :o)

Mert volt amikor lejött a bőrömről a vízben a barnító. :o)

2011. máj. 13. 10:54
alacsony faktorszámú napolajat használok, nekem is nagyon fehér(bár nem leégős)a bőröm. azt hiszem 10-es faktoros
7. 7f1aaaaa11 (válaszként erre: 1. - L.Niki18)
2011. máj. 13. 10:46

Hát, ha nagyon fehér vagy inkább ne is napozz, vannak már igen jó barnító krémek is, amik adnak

egy jó kis színt a bőrödnek, de nem olyan káros.

2011. máj. 13. 10:46
ilcsi paradicsomos napozójától sokkal inkább barnulsz, mint minden mástól, még ha könnyen égethető is a bőröd
5. eaedab0e25 (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2011. máj. 13. 10:45

Ha a mélybarnítót (amire én gondolok, azokat szoliban lehet venni, kis tasak és szemtelenül drága) magadra kened, a hófehérke testedre, akkor úgy megégsz, hogy a kórház nem vesz be. Tavaly az esküvőm előtt intéztem el magam azzal, de úgy, hogy előtte már csokira le voltam barnulva, de attól a cucctól vörös-barna lettem, és majd be..artam a fájdalomtól...


Semmit ne kenj, hanem fokozatosan szoktasd a bőröd a fényhez, naphoz, szolihoz, tök mindegy...

4. L.Niki18 (válaszként erre: 2. - Kriszti0711)
2011. máj. 13. 10:41
Hát én is így csináltam, de sok idő kell, mire enyhén lebarnulok. Ne tudd meg milyen makacs a bőröm. :o)Régen amikor jártam szoliba (csak testápolót kentem magamra szoli után) de lassan fokozatosan szép enyhe barna lettem, de a karomat nem nagyon fogta meg és az arcomat se, de a hátam, lábam, hasam az mind szép barna volt. Aztán elköltöztünk onnan ahol volt ez a jó de olcsó szoli, és utána már nem jártam szoliba...röviden ennyi. :o)
2011. máj. 13. 10:39
Szóval kicsit értelmetlen lehet a kérdésem, de olyan napozáshoz vagy szolihoz való krémet keresek, amitől nem égek le, de barnít. Mély barnítónak hívják, vagy nem is tudom. Hallottam ilyenről, szóval létezik ilyen, de hol keressem? Köszi előre is!
2011. máj. 13. 10:38
Én mindig úgy kezdtem a szolizást, hogy eleinte csak pár percre feküdtem be, így nem égtem le, mikor már volt színem akkor emeltem az időt.
2011. máj. 13. 10:37
Szolihoz vagy napozáshoz milyen krémet tudtok ajánlani, amitől nem égek le, de barnít is? :o) Nagyon fehér vagyok! S.O.S!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook