Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szolárium tapasztalatok fórum

Szolárium tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. Ladybug4 (válaszként erre: 16. - 27525d0da6)
2008. febr. 20. 19:35
Irok neked privit.
2008. febr. 20. 19:22

És ezt hol lehet beszerezni?

Én most épp nem szolizok

2008. febr. 20. 19:08
Puritan's Pride: Tan Tabletta. Egy doboz 1 honapra eleg. Minimalis napfeny es gyonyoru barna vagy.Osszetetele: Rez, L-Tyrosine, PABA.
14. hetessycintia (válaszként erre: 13. - Erika0313)
2008. febr. 20. 18:50
ÉN IS!!!Mert a fekvőben mindíg tiszta kiütés lessz a lábam.:(
2008. febr. 20. 18:41
Én csak állószoliba megyek :)
12. 7004ca251b (válaszként erre: 8. - Lilura)
2008. febr. 20. 18:41

szia!


sok sok hidratáoló krémet kenj a pofidra közvetlen szoli előtt meg után is,akkor nem lesz gond a hámlás miatt,de a színed tovább erősödik:)

2008. febr. 20. 18:39
Én is mint sokan mások csak tavasztól, a nyár eleljéig szoktam járni,fokozatosan,aztán ha már van színem akkor csak heti 1x-2x.Nyáron pedig barnulok.
10. Szilvia.21 (válaszként erre: 8. - Lilura)
2008. febr. 20. 18:25
Szerinttem várd meg még elmulik,pár nap és mehetsz! :)
2008. febr. 20. 18:25

Sziasztok!

Én már pár éve járok szoliba,de csak decembertől tavaszig.Nyáron a nap hive vagyok!

Kezdetben 3szor megyek egy héten elöször 6percekre majd fokozatosan többre.De max.12perce.És már mikor jó szinem van akkor már csak hetente 2szer megyek.

2008. febr. 20. 18:08
Sziasztok! Kérdeznék, hátha tud valaki segíteni:)! Szóval, egész jó kis színem van már-kb heti 2-3szor járok 10-12 percre. Viszont most vettem észre, hogy picikét hámlik az arcom. Csak ilyen nagyon enyhén. Így vajon holnap elmehetek szolizni? Már úgy hiányzik:D!
2007. dec. 28. 05:34
be nem tenném a lábam soha .. :)
2007. dec. 27. 18:03

én már nagyon régi szolis vagyok. mondhatni ezer éve járok, de módjával. heti 1-2 alkalom . de ha lehet mindig ugyanoda inkább legyen drágább de tudom mindig higénikus és cserélik a csövet. én nem igazán sztrandolok és napozok, mert a nap károsabb bármelyik szolinál szerintem...

meg aztán 2 gyerek mellett nehéz.

ugyhogy inkább a szoli mint a nap rákelő hatása. de mint mondtam én inkább módjával. nem vagyok az barnabőr párti,elég ha egészséges szinem van.

2007. dec. 17. 06:49
Én tavasszal szoktam kezdeni a szolizást egészen nyár elejéig.Nyáron a napon barnulok,télen meg nem akarok barna lenni.Meg féltem is a bőröm,mert mondhat bárki bármit,a szolárium nem egészséges a bőrnek!
2007. jún. 12. 17:27
Én is járok szoliba (csak sajna ritkán jut rá idő)...a nyári szabadtéri barnulással az a bajom, hogy vagy nagyon leégek vagy (ugyebár) néhány helyen nem ér a napocska (nem vagyok egy nudista tipus na). A soli meg megint más...válogathat z ember kedvére a különböző gépek közül. Nekem konkrétan az álló szoli jön be mert ott nincs olyan bezártság érzetem! Közbe szól a zene, megy a ventillátor, meg minden, napokig el tudnék lenni ott ha nem válnék grillcsirkévé :D És sajna érzékeny a bőrőm, kiütéseim vannak vagy miszösz...használok vagy 3 féle krémet meg vitaminokat de a barnaságért meg kell szenvedni (persze csak akkor ha bevállalja az ember). További szép napot :D
2007. jún. 10. 20:36
Közben eszembe jutott,hogy van már szoláriumos fórum,nézz körül ott is!Ezt sztem Hoxáék össze fogják vonni a többivel:)
2007. jún. 10. 20:34

Szia!


Én is szolizom,de nem számolom,hogy hányszor megyek nyaranta,főleg azért sem,mert nem csak nyaranta megyek.Vannak több hónapos kihagyásaim,de ha besokalok a fehérségemtől akkor veszek szolibérletet.Hetente eccer elszoktam menni,de ez nálam mindig kedvfüggő.Van olyan is,hogy két-három hétig nem megyek.Tegnap voltam,jól esett kicsit megint barnulgatni:)

Én 3 féle gép közül tudok választani,van egy olyan ami mélybarnítós,lassabban barnít,de tovább marad meg a színem.Ez a kedvencem.Van az álló szoli.Ide is beszoktam menni néha-néha.Van egy olyan gép ami viszont pirít,ide nagyon ritkán fexem be.Ha nincs hely a másik kettőben.

Jó lenne néha napozni is,de ez elég nehezen szokott összejönni amióta 3 gyerköm van:)

2007. jún. 10. 20:12

Sziasztok!

Biztos sokan vagyunk itt, olyanok akik használják ezt a mai modern szépséggépet.

Most a nyarat várva gondolom sokan elkezdenek barnulni, hogy szebb, egészségesebb színük legyen.

Egy nyár alatt, kb. ti hányszor jártok?

10-20 alkalom?

én több mint 1 évet kihagytam, még csak nem is mentem nagyon napra tavaly. De most úgy gondoltam egy párszor engedek ennek a barnulási szenvedélynek. Így hát elkezdtem szolizni.még csak 3-szor voltam. Kellemes, de olyan pici gépben voltam!!

Soltron gép, de komolyan mondom az orrom előtt vannak a csövek ha magamra csukom, na a megfordulást még nem is próbáltam, majd legközelebb, ha lehet benne. szörnyű kicsi.

Próbáltam már * gépet is , csak az meg nagyon drága.De jó NAGY. :-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook