Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szoktad becézni a járművedet? fórum

Szoktad becézni a járművedet? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 14. 17:20
Becézgetni nem szoktam de nsgyon sokat dicsérem!!
2008. nov. 14. 17:13
az egyémet Jif -nek hivják :)
2008. nov. 14. 17:11
Az első autóm ránézésre Robi volt,a második a színe miatt Piri,a mostanihoz még nem kaptam ihletet,de ami késik,várható:))
2008. nov. 14. 17:09
A Twingomat Twingocinak hívom.
11. pemete
2008. nov. 14. 16:55
Ja, és egyszer vlt nálunk egy ignis, azt meg vagy Ignácnak, vagy szöcskének hívtuk.
10. pemete
2008. nov. 14. 16:53

Nekünk volt egy piros suzukink, őt Mihály napon hoztuk el, így Rot Misi lett,a mostani kocsinknak meg Döme a beceneve, ez a rendszámából lett:)

A páromnak volt olyan trabija, aminek cfx volt a rendszámában a 3 betű, így az combfix volt, meg volt a Büszke, meg a Bátor, természetsen mind trabi:)

2008. nov. 14. 16:52
Egyik ismerősöm nevezte a Suzuki Ignisét szuzukicsinek , mert előtte nagyobb kocsikkal járt.
2008. nov. 14. 16:44

Nekem nincs járművem, habár néha igénybe veszem a lovam hátát utazáshoz :D Neki természetesen van jópár beceneve...

De a párom az autóját becézi, ő is Kislánynak hívja :) De már csak pár napig, mert eladja/újat vesz...

2008. nov. 14. 16:44
:) :) :)
2008. nov. 14. 16:35
Naná!!! Rózsaszín bringám van :) a kolléganőim Rózsaszín párduc-nak hívják. Mostmár én is.
2008. nov. 14. 16:34

Életem első autója egy csúnya Dacia volt, akkoriban ment a Betty a csúnya lány sorozat, ez lett a neve. Úgy megszoktam, hogy a multkor a kislányom megkérdezte milyen autó, amelyik melletünk áll, Dacia volt, mondom az Betty :))

Aztán volt egy Renault Scenicünk, az Szenya volt. Mostanában nem nagyon becézgetem őket, mert a férjem folyton cserélgeti, de ez a becézgetés családi szokás :)

Szüleim autója Freddie volt. Még az is téma volt nálunk, hogy fiú e vagy lány :)

4. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - Mmanoka)
2008. nov. 14. 16:30

Én az előző (egyben első) autómat "Járgánynak" hívtam. Nincs benne különösebb fantázia, de nagy szeretettel becéztem :) Párom pedig "Fityfirittynek" hívta. A mostaninak is akartam nevet adni, de valahogy így direktben nem ment a dolog.

Jó pár évvel ezelőtt a barátnőm régi autóját hívtuk Lego kockának (piros Maruti volt), a mostani autójuk pedig Rezeda, ha jól tudom :) Szóval más is becézi a járműveket. Ja, a párom munkás autóját pedig "Doboz"-nak hívom :)

3. SF
2008. nov. 14. 16:28
A férjem a 20 éves Skodáját Kislánynak hívja. Az elődje Öreglány volt:-))
2008. nov. 14. 16:28
persze:)
2008. nov. 14. 16:26
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy vajon más is becézi e az autoját , motorját , esetleg bringáját vagy csak az én családomnak természetes ez? Nekünk egy Lada Samaránk van amit én csak az egyszerűség kedvéért csacsinak hívok. A simsonomat züminek a hangja miatt, párom motorját ami MZ ETZ röviden Etkonak hívjuk. És Ti?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook