Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoknya és vastag lábikó. Nos ennyire gáz lenne? fórum

Szoknya és vastag lábikó. Nos ennyire gáz lenne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
19. viva70
2012. máj. 3. 20:04
Vannak emberek, akik nagyon könnyen mondanak negatív véleményt másokról. Azért mert őket vékony alkattal áldotta meg a sors, azt hiszik mindent megengedhetnek maguknak. Tudom nehéz, de én is azt mondom nem kell foglalkozni ilyenekkel. Mindenki találja meg azt az öltözködési stílust, amiben jól érzi magát, a többi nem számít.
18. syria (válaszként erre: 1. - C6766641b8)
2012. máj. 3. 20:02

Szerintem igazuk van azoknak, akik véleményt alkottak az ízléstelenül öltözködőkről. Más kérdés, hogy bunkó módon tették.


Vedd úgy, hogy építő kritikát gyakoroltak. Ugye, te is szívesebben nézel rá bárkire a villamoson, akinek nem buggyannak ki a hájai a pólóból, hanem eltakarja azt valami bő lebernyeggel?


Igen, mindennek van határa, legfőképpen az ízléstelenségnek: a vaskos combjaid takard el jól szabott, kicsit hosszabb szoknyával, s akkor talán nem becsmérlő, hanem dicsérő szavakat seperhetsz be.

17. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 12. - C6766641b8)
2012. máj. 3. 20:02
Most nézem az adatlapodat, szerintem biztos nem vagy vastaglábú. :)
2012. máj. 3. 20:01

hogyan lehet olyan tested amilyet szeretnél?

vágyj a saját testedre és teljesül az álmod!

vagyis fogadd el önmagadat, én 50 felé kezdek el itt tartani...

15. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - C6766641b8)
2012. máj. 3. 20:00

Öltözz fel, állj a tükör elé, önkritikusan szemléld meg magad.

Ha csinosnak találod magadat, akkor tojni kell a világra.

De ha csak a divatot akarod követni és a tükörben nyújtott látvány számodra sem kielégítő, akkor öltözz át!

14. 06718ca650 (válaszként erre: 12. - C6766641b8)
2012. máj. 3. 19:59
jól teszed!
2012. máj. 3. 19:59

Azt, hogy ha én úgy látnám, hogy jól áll rajtam az adott ruhadarab, akkor letojnám, hogy más mit gondol. Ha olyan alakom lenne, mint Neked, akkor pedig lépten-nyomon rövid szoknyában és sortban járnék!

És, ha valakinek nem tetszel? Ki Neked egy idegen? Van közötök egymáshoz? Lehet, hogy soha többet nem futsz vele össze még a buszon sem.

Ha egyszer végre olyan alakom lesz, amilyet szeretnék én ugyan nem fogok hosszú nadrágot meg szoknyát hordani csak azért, mert valakinek nem tetszik rajtam a rövid.

Élvezd az életet nyugodtan az új, csinos külsőddel!

2012. máj. 3. 19:58

Igazából nem is kell,hogy másnak tetsszen a dolog,itt azzal van a baj,hogy igy hangot adnak neki:S

Lenézik az embert,úgy néznek egy szoknyás nőre mint egy ufóra(ha épp nem piszkafa).

Arra az elhatározásra jutottam még délután,hogy venni fogok egy nekem megfelelő,előnyös szoknyát és beleszoktatom magam.

Hátha..:)

11. Meda
2012. máj. 3. 19:57

Ne törődj velük, ha nem a közönségnek akartad mutogatni a lábadat. Hooszú szoknyával megoldható.

Nem kell foglalkozni nagyon az emberekkel....

10. 06718ca650 (válaszként erre: 6. - C6766641b8)
2012. máj. 3. 19:57
engem meg rengeteget csúfoltak az elálló füleim miatt, meg még sokminden miatt olyanok az iskolában akiknek pontosan nem kellett volna. mert semmiben nem voltak mások. volt köztük dagi, volt köztük nyomorgó. de túlléptem, tégy te is így. tudom nehéz, de hidd el ha eltökélt vagy, milyen jó érzés lesz ez neked. :)
2012. máj. 3. 19:57
Én felveszem. Alacsony is vagyok, vastag is. De nekem is ugyanolyan melegem van, mint a cingároknak, vagy soványoknak. Igaz a combom nekem nem látszik ki soha. Térdig érőket hordok.Ha leülök is igazgatom. Én is kaptam már ilyen megjegyzéseket, de ez van.
2012. máj. 3. 19:56
Ha Te jól érzed magad a szoknyában akkor mindegy ki mit gondol. Nincsen csúnya láb, csúnya ember, csak nem vagyunk egyformák.:-)
2012. máj. 3. 19:54

Nekem is ez a véleményem. Nem kell más rosszindulatú megjegyzéseivel foglalkozni, főleg, ha idegen, de ha ismerős akkor is lehet csak irigységből teszi.

Az a lényeg h a páciens jól érezze magát a bőrében.

Én is husis csaj vagyok, de simán veszek fel olyan szoknyát, ruhát, ami nekem tetszik, jól érzem magam benne, de lehet mások megszólnak érte a hátam mögött. Kit érdekel? Aki ezt teszi annak sajnos nincs jobb dolga életében...

6. c6766641b8 (válaszként erre: 2. - 06718ca650)
2012. máj. 3. 19:53

Igazad van,csak az a baj,pl nekem nem megy:(

Nagyon sokat csúfoltak anno iskolában a súlyom miatt,azóta nem nagyon volt nyár,hogy ne hosszú nadrágban lettem volna.

És szerintem sok nő van így,sajnos,és az emberi rosszindulat meg az ujjal mutogatás rátesz egy lapáttal..:S

2012. máj. 3. 19:53
Lenne az a lábtérfogat amikor már nem húznék rövid szoknyát.
2012. máj. 3. 19:52
Magadnak öltözködj, ne a közönségnek :-)
2012. máj. 3. 19:51
Szerintem elég bunkóság valakit a kinézetéről megitálni, senki nem tökéletes biztos vagyok benne hogy őket is lehetne elég rendesen kritizálni. Persze a szoknya méretéről is függ ha valakinek már a bugyiát is látom és elég húsos az illeteő akkor azt én is megjegyezném. De szerintem egy csinos miniszoknya egy husisabb csajon is jól állhat. :)
2012. máj. 3. 19:50
én azt gondolom hogy a legkevesebbet ezzel kell foglalkozni hogy ki mit mond, legyen az idegen vagy ismerős. akinek nem tetszik ne nézze. ennyi. :)
2012. máj. 3. 19:47

Sziasztok.

Tegnap bent jártam a városban,és 2x is megtörtént az "eset".

Egyszer a villamoson ültem mikor 2 lány egymás között azt beszélte ki,hogy fúj,láttad azon,hogy állt a szoknya?Na meg amazon?Ilyen lábakra?Degááz..


Aztán a buszon ült mögöttem egy pasi meg egy csaj,és Ők is hasonló módon beszélték ki a népet.


Miért?

Én nem tudom miért zavarja a másikat,ha egy husisabb lány szoknyát hord.

Persze mindennek van határa,ezt én is tudom,de csak egy vastagabb comb miatt ennyire rossz indulatúnak lenni..:S


Én sem vagyok nádszál,bár leadtam 20kgot,a combjaim még mindig vaskosabbak,és megmondom őszintén,a sok emberi rosszindulatúság miatt nem merek felvenni rövidebb szoknyát.


Ti mit gondoltok erről az egészről?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook