Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szőke vagyok, de a barátomnak fekete hajjal tetszek és célozgat fórum

Szőke vagyok, de a barátomnak fekete hajjal tetszek és célozgat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
15. a6d5a14c21 (válaszként erre: 11. - 3b71408203)
2009. dec. 30. 19:39

Mi az,hogy minden nőnek a fekete áll jól?Divat diktátor is szentem?:D:D Üzenem neki,hogy én pl fekete hajjal kb egy vizihullának néznék ki!

Ha neked jól állt és szeretted,fesd be,de ha nem,hát ne!Ha annyira nem fontos ez,ha annyira az arcot meg az embert nézni,akkor mégis,hogyan hathat a hajszíned arra mennyire kíván téged?Egyik szavával üti a másikat,nevetséges és szánalmas,hogy ilyen módon akar birtokolni.

14. Chen (válaszként erre: 11. - 3b71408203)
2009. dec. 30. 19:38
Jájjj, nagyon sajnálom, de ez tényleg nem fair a barátodtól. S 4 éve vagytok együtt???? Akkor nagyon nem ismer, hiszen tudhatná, ezzel milyen fájdalmat okoz neked. Nincs eleged a körülötted lévő fekete hajú lányokból? Nekem ilyen is volt ám, hogy már egy kanál vízben megfojtottam volna az összeset. :))
13. 3b71408203 (válaszként erre: 5. - Chen)
2009. dec. 30. 19:38
Mondtam neki, hogy én sem mondom jobban kívánnám, ha lefogyna 5kilót...de az mindegy milyen nekem nem az számít. Ő kopaszodik, és mégse mondom, hogy nem fog kelleni. De szerinte jobban akarnám, ha nem kopaszodna. Buta...sose lenne ilyen. Nem ezért akarom. Szeretem.
2009. dec. 30. 19:36
ez már fétis..
2009. dec. 30. 19:35
Így ismert meg...akkor miért nem feketét választott? Azt mondja azért, mert a haj annyira nem fontos, az arcot nézi. De minden nőnek ez áll jól, ez a legszebb szín. Tény, hogy jól állt, persze halálra voltam szolizva. Sok pasi mondta, hogy jobban állt. De a töredezett hajam nem tetszett. És idegen volt. Ez világosabb, a bőröm is az most. Ami fáj, hogy pont ő aki szeret állítólag, ő mond ilyet, hogy jobban kívánna. És nem érti miért bánt. Meg a szöveg, hogy nekem akar jót, az kamu. Magának akar jót, hogy tetszek neki, az ideálja legyek. Kár..ennyit ér 4év.
10. 138bf7d641 (válaszként erre: 1. - 3b71408203)
2009. dec. 30. 19:35

Szia!

Ha az én véleményem érdekel, akkor ha neked így szőkén tetszik, akkor ne fesd be feketére csak azért, mert ő ezt szeretné. Mi az, hogy úgy jobban kívánna??? Ezt már ismerem. Saját tapasztalat alapján, minél több mindent ráengedsz, és a kedvéért megteszel, annál többet akar majd. Most még csak a hajad színe, később meg tornázz meg formásodj a kedvéért, mert úgy jobban szeret majd. Nem nem. Én is beleestem ebbe a hibába, most meg megérem érvényesíteni az akaratomat. Úgyhogy szerintem csak akkor fesd át, ha te is akarod. De ez az én véleményem, a döntés a tiéd. :)

2009. dec. 30. 19:35
az mar megtortent sajna... mindenemet feladtam... ez nem az en topicom, hagyjuk :-D de most mar lassan ujra a regi (elotte korabeli) onmagam kezdek lenni :-) szerintem ne egy pasi dontse el hogy Te hogy erzed jol Magad...
2009. dec. 30. 19:34

Az én lányom 18 múlt...az eredeti haja középbarna...de már kb 2 éve feketére festi.....

az az igazság hogy öregíti, és egyáltalán nem áll jól neki ..szerintem......de hát mit lehet tenni...

barátja nincs aki esetleg lebeszélné róla ...nekünk sajnos nem megy a lebeszélés..

az ismerősei fele azt mondja hogy jó a másik meg hogy nem jó...

2009. dec. 30. 19:34

Anno a volt párom mondta, h neki a rövid hajú lányok jobban tetszenek (persze nem agresszíven, csak megjegyezte; régen rövid hajam volt, de megnövesztettem). Erre az volt a válaszom, hogy akkor keressen magának egy pasit..

Nehogy már a pasi döntse el, hogy mi hogyan nézzünk ki, és pláne, hogy hogy érezzük jól magunkat!

Birtokolni akar.

6. Chen (válaszként erre: 4. - Ármin Márk Anyu)
2009. dec. 30. 19:33
Igen, a tetkó nekem is megvolt. Fujjj, milyen csúnya, gondolta a párom. Aztán azóta mégis imádja. :)) Merj önálló lenni, mert a végén még tetőtől talpig át fog alakítani!
5. Chen
2009. dec. 30. 19:32
Bocsi a saját sztorim miatt, de engem is éveken át foglalkoztatott a dolog, úgyhogy tudom, milyen. Viszont azt tényleg ne hagyd, hogy meg akarjon változtatni. Ha feketét akart, miért egy szőkét választott?????? A többiek majd biztosan adnak okos tanácsokat is, én sajnos csak visszavágnék. :))
2009. dec. 30. 19:32
Szerintem ugy tartsd meg ahajad szinet ahogy Neked tetszik... nalunk a parom pl termeszetesseg manias... de tenyleg, se tetovalas, se piercing, se festes.. nahat en meg mar neme reztem jol magam a boromben es bemeliroztattam a hajamat. tetszik nem tetszik ez van :-) en jol erzem magam es szepnek gondolom magam igy :-D ha a hajad szine miatt nem kivan.. pffff
3. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - 3b71408203)
2009. dec. 30. 19:32

A barátod nagyon ostoba,ha azt gondolja,hogy bármelyik nő elszaladna átfestetni a haját csak azért,mert Ő úgy füttyentett.Ha szeretnél újra fekete lenni,ha a hajad elég erős és nem tenné tönkre és ezeket követően még a párodnak is jobban szeretél tetszeni,akkor festesd be,de egyébként nem!És ha a következő barátodnak a vösör jobban tetszene,akkor megint neki esel a hajadnak?

Ami a másik meg,hogy ha neki hajszín függő,hogy mikor talál téged igazán kívánatosnak,és haszjíntől függően képes téged megkívánni,akkor komoly problémák vannak a potenciájával....

2. Chen
2009. dec. 30. 19:31
Nekem való téma. :)) Szőkén ismert meg, évekig az voltam, de kiderült, az ő ideálja mindig is a fekete volt. Innentől hiába jött akármennyi visszajelzés, hiába dicsért, hiába nem szólt egy szót se, és mondta, ez régen volt, s én milyen gyönyörű vagyok, ott motoszkált a kisördög... Ha kért volna, hogy legyek fekete, sosem lettem volna az, ha célozgatott volna, én vagyok sajnos olyan gyerekes, hogy visszavágtam volna, hogy ő meg hogy nézne ki jobban... Gáz, tudom. :)) De úgy alakult, hogy 2 év után befestettem a hajamat feketére, mert hajtott a kíváncsiság, és imádom. És ő egyik nap azt mondta, látod, tényleg egy fekete hajú lányba vagyok szerelmes... :))
2009. dec. 30. 19:28
Szőkén ismert meg. Eredeti a hajszínem, középszőke. Befestettem a hajam feketére, ami tetszett neki, mert szerinte minden nő azzal szép, kihozza a vonásokat. Sokszor célozgat, hogy miért nem fekete ez meg az. Minap azt mondta, úgy szebb vagyok, és jobban kívánna. Na ebből nem tud kijönni. Azt mondta még, hogy boldogabb lennék azzal a hajjal, ha látnám milyen szép vagyok, és több önbizalmam lenne. Nekem akar jót...és azért kívánna, mert magamnak tetszek jobban. Nagyon megbántott, sőt megalázott. De szerinte bután fogom fel, és más nő egyből befestetné. Én meg megsértődök a semmin... Ha valaki ezért szeretne, kívánna jobban az szerethet.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook