Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szívesen kipróbálnám, milyen nudista strandra menni. Mindig... fórum

Szívesen kipróbálnám, milyen nudista strandra menni. Mindig... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. júl. 31. 23:17
Egyébként azt tapasztalom, hogy az idősek kevésbé szégyenlősek. Nem véletlen van több öreg uszodában, strandon, vagy szaunában.
18. Panna.33 (válaszként erre: 17. - Szegfűrózsa)
2023. júl. 31. 23:14

A természetes meztelenség nem azt jelenti, hogy ősembernek kell lenni, inkább azt, hogy szabadnak. Ha akarok szőrteleníteni, akkor szőrtelenítek, ha tetovált akarok lenni, akkor kivarratom magam.

Nem szégyellem a testem, és nem rejtegetem, meg akkor sem, ha nem tökéletes.

17. Szegfűrózsa (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 31. 23:07

Szerintem nem csak nyomokban...

Ismertem egy nudista strandra járó nőt, ő is csak azt hangoztatta, hogy "SZÓ SINCS szexuális indíttatásról a strandon!" Ott a TERMÉSZETESSÉG a fő és vannak korlátozó szabályok (nem bámuljuk a másikat 😅😅😅).

Nem tudom, akkor miért epillálta a szőreit?!😅 hagyhatta volna "természetesen", ahogy és ahol kinőtt neki...😅

Nem mellékesen egy gátlástalan, körmömfont nő volt. Sikerült is pár fickót kihasználnia, kiszipolyoznia..., azok meg aléltan hagyták magukat. 😅

2023. júl. 31. 22:43

Biztos én vagyok a fura, de nekem a meztelenség inkább természetes, mint pajzán.

A szavak, a mozdulatok lehetnek pajzánok, de azokhoz meg nem feltétlen kell meztelenség.

15. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Perzsacica)
2023. júl. 31. 21:26

Szerintem itt nem a kukkolás volt a Fi vágya. Hanem a meztelenség szabad érzése. Hogy érinti a víz, a nap, a szellő ott is, ahol addig nem. :)

Én is szeretem.

14. Myra
2023. júl. 31. 21:03
A nudista strandokon a természetesség a fő szempont, nem a pajzánkodás.
13. pteri (válaszként erre: 12. - Pteri)
2023. júl. 31. 20:46
Ahol ezeket a vágyakat kiélheted, az szerintem a Swinger klubok.
12. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 31. 20:44
A nudistáknak van egymás közt komoly etikettjük és ez nem fér bele. Lehet észreveszik és csak leégeted magad, ha kitessékelnek.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 31. 20:38
Viszont azt mondják akik rendszeresen járnak hogy tényleg semmi ilyen hátsó szándékanincs. Sőt hallottam olyat, hogy aki nem megfelelően viselkedik, pl bámul másokat vagy ilyesmi azt el is küldik.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Perzsacica)
2023. júl. 31. 20:07
Én ellene vagyok egyébként a túlzott prüdériának. Meztelen test természetes, pl öltözőnél, vagy tusolásnál.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Perzsacica)
2023. júl. 31. 20:04
Azért a meztelen test nyomokban összefügg a szexualitással. Nyomokban...
2023. júl. 31. 19:22

Félre vagy informálva, a nudista strand nem a pajzánkodásról szól. Ha arra vágysz akkor máshová menj!

Ha ott olyat tennél ki is tiltanának azonnal.

A kiírásodból az jön le, hogy ehhez nem nőttél még fel.

7. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2023. júl. 31. 08:49
Anglia déli partján élünk. Itt szinte bárhol fürödhetsz,napozhatsz. Kicsit sétálsz a parton, és már egyedül is vagy. Nem szól a kutya sem, hogy ledobod a felsőd. :) Legalább is nem tapasztaltam ilyet. :)
6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. júl. 31. 08:40

Sok helyen csak a monokini engedélyezett. Görögországban pl. De Meztelenül max egy eldugott sziklás mögött. Megkérdeztem, mert érdekelt.


Tavaly Horvátországban is csak monokiniztak csajok egy eldugott szigeten. Ott a kiülős éttermekben sem lehetsz félmeztelenül sem. Férfiak sem. Akkor sem ha strand és éppen a vízből jöttél ki. Mondjuk díjaztam. Itthon a nagy szőrös pacákoknak nem akadály. Csodás látvány ebédidőben. 🤮

5. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 31. 08:11

Akkor kalandra fel! :)

Én csak itthon és az udvarunkban szoktam meztelenkedni, de az is nagyon kellemes. :)

Mikor a tengerparton napozunk, csak a felsőt veszem le.

4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 31. 08:11
Akkor próbáld.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 31. 08:10
Jól gondold meg! Ezért született sok utódjuk! 😂😂😂
2023. júl. 31. 07:59
Nagyon jó. Tavaly egy hülye bikinit sikerült az útra vinnem, kényelmetlen volt. Meguntam, levetetettem mindent magamról. Egy eldugott szigeten fürödtünk utolsó nap úgyhogy úgy voltam vele, nem is érdekel ha nem lehet sem. 🙂
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook