Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szigorú szülők fórum

Szigorú szülők (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. Anita9.2 (válaszként erre: 7. - Marcsi.tiko)
2015. jan. 4. 10:37
De összetudnék, amit akarok is, csak ugye előtte ezt közölni kell apámmal, amitől szó szerint rettegek, mert ismerem, amúgy nem mondhatná, hogy menjek a háztól, mert eddig anyával laktam, hozzá csak a sulikezdérkor költöztem ki
8. Anita9.2 (válaszként erre: 6. - BESTia ☺)
2015. jan. 4. 10:35
Ezaz, hogy neki határozottan nem tudom, ha csak meg kéne írni az ok, de ha beszélni is kell tuti elbőgöm magam, mert már akkor a stressz, csak tudom, hogy ha csak megírom, úgyis felhív...
2015. jan. 4. 10:34

22 éves vagy ha nem akarsz nem mész de számíts a következményekre aki akár az is lehet hogy azt mondja mehetsz a háztól. Sajnos volt már ilyen példa.

a barátoddal nem tudsz összeköltözni és lábra állni? Sajnos 1ben egyet értek a szüleiddel ha nem tanulsz semmire se viszed maradsz az aljamunkáknál ami alig fizet jot akarnak neked csak nem jol csinálják.

2015. jan. 4. 10:33
Ha nem mész vissza, észreveszi. Csak határozottan tudod mondani. Apám dettó, csak neki lehet igaza, amit kitalált az úgy jó. Meg ha a világ legnagyobb hülyesége is.
2015. jan. 4. 10:29
Nem is érdekel az egész, meg a környezetváltozás sem jó, itt van mindenkim szinte. Egyébként turizmus és Lengyelország. Csak nem tudom hogy közöljem apámmal, nem az a fajta aki azt mondja, hogy jólvan kislányom...
2015. jan. 4. 10:27
Itthon akarok maradni, igazából akkor sem akartam már menni, de úgy voltam, megpróbálom és békén hagynak.
2015. jan. 4. 10:27

Szia!

Hol tanulsz, mit? És ha elkezdenél mellette dolgozni kint és aztán hazajössz? Vagy annyira rossz, hogy azonnal ott akarod hagyni?

2015. jan. 4. 10:26
Mi a jó neked?
2015. jan. 4. 10:22
Sziasztok! Véleményre, vagy esetleg aki hasonló helyzetben volt/van tapasztalatára lenne szükségem. Októberbe kezdtem el továbbtanulni külföldön (én nem akartam, csak nem találtam munkát sem és a szülők mondogatták nagyon, főleg a szigorú apám, nála vagyok/voltam most). Most hazajöttem és nem is akarok visszamenni, de nem tudom hogy közöljem vele, főleg, hogy tudom milyen szigorú, meg stb. amit ő kitalál annak úgy kell lennie, anyának is mondtam, hogy nem akarok visszamenni, erre az volt, hogy márpedig visszafogok, pedig ő volt az aki azt akarta, hogy inkább itthon tanuljak tovább. Szóval most ő sincs mellettem, csak a barátom. És ma kellene visszamennem, vagyis holnap reggel indul a busz vissza, de ma kellene felmennem Pestre. És nem tudom, hogy közöljem apámmal, mert úgymond félek is tőle, eléggé szigorú meg minden.. 22 éves vagyok és végre a saját lábamra akarok állni és nem azt csinálni, ami más szerint jó nekem... Valaki? :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook