Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szigethalom és környékén élő kismamák és anyukák jelentkezését várom. fórum

Szigethalom és környékén élő kismamák és anyukák jelentkezését várom. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
303. édesmandula (válaszként erre: 302. - Mrsa4)
2009. nov. 23. 20:34

Szió :) itt minden rendben, ma teljesen bepakoltam szülésre :D és remélem 2 héten belül eldől hogy költözhetünk-e :D albérlet nem érint valakit nem tudsz? :)

Nálatok? Nátha és szütty elkerül?

302. mrsa4
2009. nov. 23. 20:31

Sziasztok!


Jól eltűntetek!!! Mizu? Hol vagytok?

Remélem mindenki jól van.

301. édesmandula (válaszként erre: 299. - Mrsa4)
2009. okt. 27. 12:19

:) jó is meg nem is ha másból nem hajlandó "enni" :) unokatesómék "szenvednek" a lányzójukkal, mert anyjának nincs elég tejcsije, de a kiscsaj nem hajlandó üvegezni, poharazni, kanalazni sem, de üvölt ha éhes... :P

nekem vegyes táplálású volt a fiam sajnos :D így korán megismerkedtett mindenféle más nem-mell jellegű anyaggal is :P :DD de cumizni ő sem cumizott csak egy hetes koráig, aztán rájött, hogy semmi nem jön belőle, így kiköpdöste :D végül kidobtam.

300. marcsix (válaszként erre: 299. - Mrsa4)
2009. okt. 26. 18:21
Ez nálun is igy van, Szandi a mai napig csak tejcsit anyatejet kap folyadékként ciciből. Se cumi sem cumisüveg. :))
299. mrsa4
2009. okt. 26. 17:32
Képzeljétek, tegnap valószínűleg tejlázam volt. Szerencsére sikerült hamar kigyógyulnom. De arra a pár órára marha szarul voltam. De Apa segített lefejni a gyulladást okozó tejcikét, és este már szoptattam újra. A délutáni adagot Lilike cumisüvegből kapta. De nem nagyon kellett neki, nem komázza a cumit, meg a cumisüveget. Csak Anya cicije kell neki! :)
2009. okt. 26. 16:23

sziasztok :)

remélem mindenki babója megggyógyult már, Bencém most kezdte el a taknyolást :) :P

fhu én tuti nem tudnék anyósjelölttel együtt élni :D mégha magára zárná egy életre szobaajtót, akkor sem :D

úgy néz ki a lakásunk hamarosan talán eladó vagy kiadó lesz :)

297. Niki1 (válaszként erre: 296. - Mrsa4)
2009. okt. 26. 16:12
Ok!
296. mrsa4
2009. okt. 26. 16:10

Szokott, de inkább szeretnék egyedül helyt állni. Mondjuk szólok neki, hogy fogja meg amíg pisilek, ha Lili nagyon nyűgös.


Miért? Hát ez egy hosszú történet... Ha legközelebb hagy nekem időt Lili, elmesélem. :)

295. Niki1 (válaszként erre: 293. - Mrsa4)
2009. okt. 22. 08:59
Legalább szokott segíteni a baba körül? Miért lakik nálatok?
294. marcsix (válaszként erre: 293. - Mrsa4)
2009. okt. 22. 08:21
:) Hát igen jobb a békesség. Az meg azért furi,hogy bezárkózik a szobába... Nem semmi... Felkeresheted az any.o.s. fórumot. :D
293. mrsa4 (válaszként erre: 289. - Marcsix)
2009. okt. 22. 08:18
Mondtammár, hogy anyósom itt lakik velünk? Engem spec most nem zavar. Csak egyszer azért költözzön el, mert szeretném már én is a saját kis családi életünket élni. És neki sem megoldás szerintem, hogy bezárkózik a szobájába, ha itthon van. Még nem olyan idős, épp, hogy túl van az 50-en... Még van előtte bőven élet.
292. Niki1 (válaszként erre: 291. - Marcsix)
2009. okt. 21. 20:32
rendben
291. marcsix (válaszként erre: 290. - Niki1)
2009. okt. 21. 16:27
igen itt a piac és a pláza is. :)Minden egy helyen..na ha egyszer talán erre jársz...tudod...megtalálsz...
290. Niki1 (válaszként erre: 289. - Marcsix)
2009. okt. 21. 13:28
Akkor legalább nyugodtabb az életetek. Nagyon drágák most az albérletek. Ott merre laktok? A központ környékén ahol a piac van?
289. marcsix (válaszként erre: 288. - Niki1)
2009. okt. 21. 13:24
Szia. Az albérlet jó, még a bútorok jobban mondva pár szekrény még halmon van, de hétvégére teljesen átköltözünk. A házvásárlás most halasztva van, mivel 50% önerő kellene a házhoz, ugye nincs szocpol sem igy nem lehet házat venni! talán jövöre. Addig maradunk itt, végülis azért költöztünk hogy anyóssal többé ne találkozzunk, mert már nem bírtuk egymást. Örülök neki, hogy ügyeskedik Ákos. :)
288. Niki1 (válaszként erre: 287. - Marcsix)
2009. okt. 21. 13:09

Szia! Milyen az albérlet? A házvásárlásba belevágtok?

Köszi mi jól vagyunk. Ákos próbálkozik már néha egy-két lépéssel egyedül de nagyon bátortalan. Ha elfeledkezik kapazkodni akkor pedig elég ügyes.

287. marcsix
2009. okt. 19. 11:24

Csajok. Jó régen nem volt senki sem. Sajnos, és hál Istennek elköltöztünk Szigetszentmiklósra. Albérlet ugyan, de anyóstól jobb. Attól függetlenül néha még benézek hozzátok.


Niki: mi ujság van ákossal? KÉpzeld Szandika is megáll már egyedül. Tegnap volt 9 hónapos. :)) Juhhéé mostmár aztán tényleg rohanhatok kétfelé...


mrsa: Én mindig ugy etettem, ahogy igényelte... Szegényt nem tudtam nézni, hogy ordít, főleg, hogy csak cicis volt. Ha cici kellett mindig adtam. Most már ott járunk, hogy ha cici kell, rámmászik, és bújik a cicihez, akár ülve is eszik. :D Még leginkább a tejcsi a főétele, de 9 hós létére, már huslevest is eszik, meg sültkrumplit, tegnap petrezsejmes krumplit. Szóval mindenevő. Hál istennek. Ja és a bébiételt is eszi.


Édesmandula : mi ujság a háztémával kapcsolatban? Amint írtam, mi albérletezünk, de nyugis az életünk. MÉg nem cuccoltunk át mindent, de akkora a nagyszoba, hiába volt majdnem kétszer ekkora a mi házunk, hogy befér minden :)) A nagyszobánk akkora nagy, hogy 3 szekrény, egy nagy sarokülő, nagyasztal, ami étkezőasztal, és a kiságy is befér. :)Az a baj csak, amit már kiküszöböltünk, hogy a konyha és fürdő kicsi. Igy a konyhába nincs ebédlő asztal. A fürdőbe meg csak mosógép fért be a kád és csap meg wc mellé.


Szandi kisasszony már gyönyörűen megáll egyedül, és mondja, hogy papa, apa, baba, régebben mondta a nem-et és meme-t. Azóta ez a két utóbbi elmaradt. integet és mondja pápá :)) Rengeteget fejlődött. Krisz meg épp itthon van, mert beteg volt, és ovi átíratás van folyamatban. Szandika alszik, igy tudtam nektek írni kicsit.

Ja Szandika drága eddig ugy aludt el, hogy odafeküdtem mellé, és "lefotam", hogy ne másszon el...most már nem lehet így... magától aludt el a kiságyban.


Na pusz nektek. Még benézek.:)

286. mrsa4
2009. okt. 11. 13:20

Sziasztok!


Nekünk is jó sűrű napjaink voltak. Elkezdtem szoktatni a picit ahhoz, hogy 3 óránként kap enni. Végülis elég jól bírja, de azért üvölt is. Olyan 2 és fél órát bírunk, nem szeretem, ha sír, úgyhogy adok neki enni. Már kapott játszósszőnyeget, ezon is van, hogy fél órán keresztül elvan. Viszont az elmúlt 2 napon a délutánokat végigüvöltötte, egyszerűen nem tudtam megnyugtatni. Itt voltak anyumék, akik Pécsett laknak, és vele csak a születésekor talizott Lilike, és most sokat volt anyumnál. Ebből kifolyólag keveset nálam, szerintem anyaszaghiánya volt... A pocija nem fájhatott, mert nem úgy sírt, és éhes sem lehetett, de annyira felszívta magát, hogy a vacsinál a cicin is üvöltött, alig bírtam megnyugtatni. Szóval kivoltam.

285. édesmandula (válaszként erre: 284. - Marcsix)
2009. okt. 6. 09:01

szió, jó sűrűek a napjaid...


mi is ,házalunk, de még nem találtam jót...15ért van egy szerkezetkész nagyonszép és még alakítható 15milkáért új ép, de aztán alakítani azt kell rajta, mert se a víz, se a gáz, se a mellékfalak nem állnak még bent. kívül tető és vakolás már megvan. annak jó, akinek van több önereje az önerőn felül és be tudja fejeztetni...de 95nm, és ki lehet alakítani szobákat, a konyha még áthelyezhető, a fürdő is, szerintem bomba jó, csak lenne pénz elég hozzá hihi


a ház téma nem egyszerű, de most hallottam, hogy megint szigorítani akarják a devizahiteleket, bele kell húzni sajnos, mert ha ennél is nehezebb lesz felvenni...


jobbulást a szüttyögősösnek

284. marcsix
2009. okt. 5. 15:03

Nagyon kihalt a fórum. Miujság van veletek??? ÉN már nyakig az ovival vagyok elfoglalva, ennek köszönhetően nagyon el is vagyok keseredve. Erről anaplómban bővebben írtam ezt itt nem részletezném.

Alexandrámmal kapcsolatban, már tegnap óta csak tejcsit eszik, nem akar mást enni, csak cicizni, ez sem tudom miért van.


Házzal kapcsolatban: uj ház kilátásban. Tervünk, hogy mivel ugyis elkell menni, és sajnos két házat is megnéztünk az egyiket az orgona utcában, és olyan lelakottan, unhigiénikusan nézett ki és 12 mill. volt, hogy ugy döntöttünk, hogy uj házba vágjuk a fejszét. Szigethalmiaknak írnám, hogy lent a dunapart felé vezető úton az erdő szélénél vannak az uj házak, emeletesek, most épülök, és készek, ott néztük a házat. Egész jó árban van. Próbálunk intézkedni, hogy induljon minden, remélem ebből már tényleg lesz valami.

Kriszről: megint betegeskedik. Tegnap előtt óta, folyik kicsit az orra, néha köhög, és tüsszög. Szóval minden második héten beteg. Elkeserítő.

Én megvagyok, elég nehézkesen, de intézek mindent amit csak kell. Ha ötlet van a naplómban írtról, szívesen fogadom, mert tanácstalan vagyok.

283. Niki1 (válaszként erre: 282. - Marcsix)
2009. szept. 25. 12:29
Szerdán 30-án van azt hiszem 9-11 óráig Miklóson a sárgaházban. Az a nagyposta melletti épület a Budapest bankkal szemben.
282. marcsix
2009. szept. 25. 12:10
engem is érdekel és mikor? lehet mi is elnézünk...
281. mrsa4 (válaszként erre: 277. - Niki1)
2009. szept. 25. 12:06
Hun-e van ez a bababörze??? :)
280. édesmandula (válaszként erre: 279. - Niki1)
2009. szept. 25. 08:43

hihi szerintem az enyém is ott lesz :DDD kössük össze őket, egy erős zsinórral, felbuktatják a nézelődő konkurenciát mi jól járunk és ők még jól is szórakoznak :))) meg kisautót és fagolyót is vigyünk neki, azokkal is ki lehet fektetni a népet :)))

;D

279. Niki1 (válaszként erre: 278. - Édesmandula)
2009. szept. 25. 08:27
Nekem meg vinni kell a gyereket, mert a mamák messze laknak nincs aki vigyázzon rá. Így majd cipelem, mert babakocsit lehetetlen ott tolni. Menni meg még csak pár lépst megy ha fogom a kezét. Nem lesz könnyű de kibírom.
278. édesmandula (válaszként erre: 277. - Niki1)
2009. szept. 25. 08:08
iggen :P pocakkal rémálom :DD de én is menni szeretnék ,remélem lesz fél órám :DDD
277. Niki1 (válaszként erre: 276. - Marcsix)
2009. szept. 25. 07:47
Én majd jövőhéten akarok átmenni Miklósra a bababörzére. Már voltam egyszer és sok jó cucc van. Csak nagyon szűkös a hely.
276. marcsix
2009. szept. 25. 06:54
Elmegyek erre a kis vásárra, kaptunk szórólapot, ami a sportpályánál szokott lenni.Papucsot akarok venni. :) Beugrunk az oviba, hogy hétfőtől ujra megy Krisz :) Remélem nem akar ott maradni.:))
275. édesmandula (válaszként erre: 274. - Mrsa4)
2009. szept. 24. 19:53

őt nem ismerem, de másról hallottam már szépeket...

de ha orvosilag korrekt az jó, nálunk az asszisztens flegma kicsit :)

274. mrsa4 (válaszként erre: 273. - Édesmandula)
2009. szept. 23. 21:53
dr berta...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook