Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok szegedi anyukák! fórum

Sziasztok szegedi anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
571. 6c4944c02f (válaszként erre: 570. - Guccsy)
2010. ápr. 14. 08:57
Hát majd mama segit egy kicsit pénzben... egyébként porckorong sérve van lehet megműtik. De jó volna ha helyre raknák mert késöbb ő fogja elhozni Ritát a bölcsiből. Rita meg most kezd mászni,már kúszik de jaj nekem ha elindul, már megáll a lábán alig kell fogni. És nagyon fel akar állni, de úgy jár a lába hogy sztem kötőfék kell majd rá :-D
570. Guccsy
2010. ápr. 14. 08:06

Sziasztok!


Nem is tünt fel,hogy ilyen rég nem jártam itt.Úgy összefolynak a napok.Ákos mostanába elviselhetetlen.Azért nem írtam a játszót.Sőt vmelyik nap megpofozott egy gyereket a játszótéren.:(Tök égő volt.

Ákosnak van kismotorja.Igazad van futni kell mellette.Ha Stella is velem van,nem is merek úgy elindulni.Szerencsére Ákosnak ha szólok megáll.Általába szótfogad.Persze mostanába nem jellemző.Kezdek egy kicsit belefáradni.Állandóan csak szídom.:((((

Cheeryca akkor örülsz,hogy itthon vagy.Pénz meg majd lesz vhogy....De hogy?!:(((Mamának jobbulást.Remélem nem komoly.

2010. ápr. 13. 21:20

Fúú...ezekről a motorokról van egy véleményem! Van aki szereti de én kifejezetten utálom őket, én nem veszek Ritának az biztos.

Sok rosszat hallottam és láttam ezzel kapcsolatban, na meg én nem akarok ez miatt is idegeskedni hogy nem áll meg a gyerek és a kocsi alá gurul.

Látom az anyukákat ahogy mennek a játszótéren körbe velük és ordítoznak hogy állj meg..!!Állj meg!!! Ha meg nem akkor megveri... Köszönöm ebből nem kérek.

Sajnos a bölcsödében azonban adnak a gyerek alá. Szóval hallgassam majd hogy anya nekem miért nem veszel, mikor a Janikának meg a Virágnak is van??? :-O

Nem baj kitartok az elhatározásomnál. :)

568. 6c4944c02f (válaszként erre: 565. - Bazsimaci)
2010. ápr. 13. 21:16

Hát kicsit kilettek.. de megoldják, és megértették mert sajnos ez véletlen volt, nem rajtam múlt.

Még jó hogy vissza lehet jönni gyedre...

567. moknika (válaszként erre: 566. - Bazsimaci)
2010. ápr. 13. 19:35
A kismotortól én is előre félek, szerencsére nekünk még nem most kell, de olyan gyorsan szoktak vele menni a kicsik, ha belendülnek.
2010. ápr. 13. 18:28
Balázs most kapta meg a hétvégén anyukámtól a húsvéti ajándékot kismotort már tud vele menni de nem olyan gyorsan féltem mert az én fogam így tört le mikor kicsi voltam.
565. bazsimaci (válaszként erre: 564. - 6c4944c02f)
2010. ápr. 13. 18:27
mit szóltak a munkahelyeden?
2010. ápr. 13. 15:31

ok! :-)

Én meg visszajöttem gyedre mert anyum lerobbant és nem tud vigyázni a manóra főállásban..:-(

De azért örülök hogy itthon vagyok vele!

563. moknika
2010. ápr. 13. 09:16

Hahó!!!


Mi nem vesztünk el, csak nem értem rá!!!!

Jártam kresz tanfolyamra és a Boti is nagyon aktivizálta magát, ráadásul páromék se sokat voltak itthon a munka miatt.


A húsvét jó volt, elutaztunk anyumékhoz, rengeteg állat van náluk, a fiúnak nagyon tetszettek.

Az egyik ló prüszkölt és Boti meg elkezdett ordítani, alig bírtam megvigasztalni.


Veletek mi a helyzet???

2010. ápr. 12. 19:37

Ki hogy van és a gyerekek?

Mi tegnapra lebetegedtünk idáig büszke voltam mert a játszó tele volt beteg gyerekkel vagyis orr folyósokkal és nekünk semmi bajunk nem volt csak tesóméknál voltunk a hétvégén és a panel és a kertes házi fűtés más pedig még fel is volt jól öltöztetve.

Remélem ti jól vagytok?

2010. ápr. 12. 19:34

Sziasztok!

Úgy látom fárasztó volt a húsvét, de ennyire :-)

2010. ápr. 12. 09:48

Szia!


Itt is vagyunk szegedi anyukák :) Nézz át !


[link]

2010. ápr. 12. 09:08
Sziasztok. Van itt még valaki? :)
558. moknika
2010. ápr. 5. 10:32
Boldog nyuszit mindenkinek!!!!
557. bazsimaci (válaszként erre: 554. - Guccsy)
2010. ápr. 4. 13:32

A korai kellést már mi is kipróbáltuk párszor,de 11-kor kidőlt és du-tán nem bírja ki estig csak szenved ás nyűgös így vissza álltunk erre hogy reggel 7-8 kor kellünk és 12-13-közt alszik el.

Félek hogy leesik az ágyról mert a húgoméknál mellettem aludt és így is leeset csaknem értetem hogyan,ő észre se vette csak én ijedtem meg ő aludt tovább.Lehet hogy én is az ágya mellett fekszem majd egy ideig.

Köszi a tanácsot.

2010. ápr. 4. 13:23
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!
555. mongi
2010. ápr. 4. 11:39
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!
554. Guccsy (válaszként erre: 553. - Bazsimaci)
2010. ápr. 3. 21:32

Úgy sikerült,hogy kb.3 hétig az ágya mellett aludtam a földön,amig el nem aludt.Most is úgy altatjuk,hogy vki addig a szobába marad,különben játszana.Nálunk Stella születése óta éjszaka átjön hozzám.Én azt csinálnám,hogy ha elalszik a kanapén visszatenném az ágyba.Igy hátha rájön,hogy értelmetlen.Én ezt csinálom,de eddig semmi.Pedig már 3 hónap eltelt.:(

Ákos nagyon sokáig 5:30-6ó között kelt.Én nem altattam vissza.Elkezdtük a napot.11ó-kor ebédelt és utána csicsi.

2010. ápr. 2. 13:29
Képzeljétek már 2 napja hajnali 5-kor kell Balázs és nem tudom vissza tenni a kiságyba van a szobájában egy kanapé is és oda teszem és lefekszek mellé így reggel 8-ig alszunk nem akarom hogy erre rá szokjon valaki valami jó tanácsot tud? Guccsy nálatok Ákost hogy szoktattad át a nagy ágyra?
552. bazsimaci (válaszként erre: 549. - Guccsy)
2010. ápr. 1. 18:17
Az interneten vannak jó receptek de vannak amik nem jók vigyázni kell vele én is internetről szoktam újítani meg vannak kártyáim és azokat próbálom ki.
551. moknika
2010. ápr. 1. 15:51

Én édes citromos kalácsot fogok csinálni, becsületes neve húsvéti cipócskák édes kelt tésztából. A horvátok szokták enni a sonkához, évek óta keresem a receptet és most kaptam meg. Remélem sikerülni fog.

Gondoltam a cipóban sült csülökre is, de ha megfőzném a csülköt elfogyna mire a tésztába kerülne, így utolsó pillanatban lesz csülökfőzés.

550. Guccsy (válaszként erre: 548. - Bazsimaci)
2010. ápr. 1. 14:37
én az internetről néztem receptet és azzal nem sikerült.Igy nem is próbálkoztam.De tudod mit most azért is megpróbálom.:)))))
549. Guccsy (válaszként erre: 547. - Bazsimaci)
2010. ápr. 1. 14:29
Ez tényleg érdekes.Nálunk is úgy volt,hogy Ákosnak lesz 3.neve,de a vártnál korábban jött.Nem döntöttünk még.Vajúdás közbe agyalt a férjecském róla,de engem gondolhatod abba az időszakba mennyire érdekelt
548. bazsimaci (válaszként erre: 546. - Guccsy)
2010. ápr. 1. 14:19
Pedig most van a dr otkernek a por élesztője így már nem nagy tudomány a keltészta készítése én a hagyományos módszerrel sütök de már kipróbáltam a másikat is.
547. bazsimaci (válaszként erre: 543. - Guccsy)
2010. ápr. 1. 14:16
nálunk Balázs Attila lett volna a teljes neve de a szülőágyon az Attila lemaradt és amikor az anyakönnyvezető oda jött hozzám az ágyhoz felirta a nevet de már az anyakönyvi kivonaton nem szerepelt Attila kedvesem meg nem szólt semmit így maradt a neve én bementem megkérdezni hogy mért maradt le azt mondta nekem ott a nő hogy nincs feltüntetve és alá írtam a papírokat is csak azt nem értem hogy a MÁK honnan vette a nevet hogy Klotz Balázs Attila náluk így szerepel egy kicsit érdekes nem.
546. Guccsy (válaszként erre: 545. - Bazsimaci)
2010. ápr. 1. 14:12
Nekem ezek a kelt tészta dolgok nem mennek.Pedig nálunk is népszerű.Én is csak magunknak sütök.Szerencsére egész hétvégén vendégségbe leszünk.
545. bazsimaci (válaszként erre: 542. - Guccsy)
2010. ápr. 1. 14:10

oké ki megyek elébed nálunk Balázs keveset alszik a legjobb esetben is 1,5 órát alszik.

Én sütők kalácsot több mint valószínű meg csinálok joghurt tortát és kész nem várok vendégeket így csak magunknak meg apósomnak 4 embernek elég.

544. Guccsy
2010. ápr. 1. 12:22
A cigire visszatérve.Én a legjobban azt utálom amikor a gyerekeim mellett valaki rágyújt.Elöszeretettel csinálják a buszmegállónál.Örülök,hogy most már tilos.Nyáron voltunk egy grillpartyn anyumékkal.Persze mindenki egyszerre gyújtott rá.Én terhes voltam és Ákos is ott volt.Elmentem onnan.Erre megkérdezte egy két gyermekes anyuka,hogy mi a baj?Szerintetek?....
543. Guccsy (válaszként erre: 537. - Bazsimaci)
2010. ápr. 1. 12:15
Nekem is Attilám van:))) Tökre tetszik ez a név.Anno a fiamat is igy akartam hívni.De a férjem miatt már nem akartam.
542. Guccsy (válaszként erre: 536. - Bazsimaci)
2010. ápr. 1. 12:12
Én is délután viszem őket.Ákos kb 14ó-ig alszik.Általába 11ó körül teszem le.Kinézek egy buszt és megírom.Örülnék ha kijönnél.:)))Sztem jövöhéten menjünk,mert már készülök a húsvétra.Igy a bevásárlásoknál levegőznek.Tényleg ti fogtok sütni vmit?Én muffint és joghurtos,gyümölcsös sütit csinálok.Az utóbbi Ákosé lesz.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook