Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi időre veszik el a jogsit, ha valaki ivott? fórum

Mennyi időre veszik el a jogsit, ha valaki ivott? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
68. Amaunet (válaszként erre: 49. - Hentzi)
2021. dec. 30. 16:28
Nem ezt "kapcsoltam". Ezt te kapcsolod.
67. Hentzi (válaszként erre: 64. - Channa*)
2021. dec. 30. 16:25

Há hátulról a kocsidba szalad egy BMW, és te meghalsz, akkor a karosszériád könnyen törik. Nem nehezen.


Én egy jelenségre próbáltam rávilágítani, de eddig egy kommentelő sem adta jelét annak, hogy erre rájött volna.

66. ,zumba (válaszként erre: 62. - Hentzi)
2021. dec. 30. 16:18
Az életem nekem rengeteget ér, de nem tudnám megvenni.Marad a kerékpár.DE: ahogy más már leírta, vannak szabályok, amiket be kell tartani annak, aki kocsiba ül, mert a közlekedésben partnereknek kell lennünk!(kellene), függetlenűl a vas karosszériájától.
65. Channa* (válaszként erre: 62. - Hentzi)
2021. dec. 30. 16:14
Válaszolsz a kérdésemre?
64. Channa* (válaszként erre: 63. - Ági0830)
2021. dec. 30. 16:12

Én várom a válaszát.!


Nem tudom, hogy a nehezen törhető karosszériának mi a köze a trombózishoz...

63. Ági0830 (válaszként erre: 61. - Channa*)
2021. dec. 30. 16:10

Bizonyára arra gondol :)

Csak nekünk túl egyszerű a gondolkodásunk hozzá képest. XD

62. Hentzi (válaszként erre: 58. - ,zumba)
2021. dec. 30. 16:10

Nem értetted meg a lényeget.

Itt nem az átlag magyar a lényeg. HANEM: TE!!!


A kérdés az, hogy TENEKED mennyit ér az életed!!! Elérhető megerősített karosszériájú vas a piacon?

Igen.

Akkor megveszed, hogy ha egy BMW-s beléd rohan, tudj csókot adni a fiad homlokára?


Erre a kérdésre meg nem énnekem kell válaszolni.

61. Channa* (válaszként erre: 60. - Hentzi)
2021. dec. 30. 16:08

A vérrögre gondolsz, ami az emberben lehet?

Mert a trombózis az.


Vagy miről beszélsz?

60. Hentzi (válaszként erre: 57. - Ági0830)
2021. dec. 30. 16:06

Igen.

Trombózis.


Nem világos???


A tombózis a legrosszabb eshetősgre való felkészülést szimbolizálja. Vannak nagyon tanulságos videók a neten, még töréstesztet sem kell csinálni!!! Minden ott van! Akkor miért nem lehet már a tervezőasztalnál felkészülni??? Voltál már autógyárban? Láttad már, hogyan hegesztik össze a karosszériát?


Nem igaz, hogy csak nekem nem kerek a dolog... :(

59. birebora (válaszként erre: 57. - Ági0830)
2021. dec. 30. 16:05
Ennyi:)
58. ,zumba
2021. dec. 30. 16:03
Páncélozott személygépkocsi: itt mindenkinek ilyennel kéne járni beképzelt, öntelt emberek miatt? Gondolom Neked az van.Átlag magyarnak megengedhető?
57. Ági0830 (válaszként erre: 54. - Hentzi)
2021. dec. 30. 16:00

Azt írtad, képzeljük el, hogy erősebb autóval közlekedett volna a nő.

Kérdeztem, miért képzeljük ezt el?

Azt válaszoltad, azért mert ezzel lehet csökkenteni az ilyen balesetek esélyét.

Erre írtam, hogy azzal semmilyen baleset esélyét nem csökkentjük, ha elképzelünk valamit. Megkérdeztem, mégis hogyan gondolod.

A válaszod: trombózis.

2021. dec. 30. 15:55
Mindenki olyan autót vesz amilyet a pénztárcája megenged. De ha én egy trabanttal vagy hycomattal vagy bicajjal megyek az úton, akkor is! elvárom, hogy tartsa be mindenki a szabályokat, de már nem irom le többször mert mintha egy papucsállatkával beszélnék.
2021. dec. 30. 15:51

Bocs, de épp úgy gondolkodsz, mint egy raktári targoncás.


Bocsánatot kérek a többi targoncástól!


Neked, ilyen gondolkodással még ezt a képesítést sem adtam volna a kezedbe.

54. Hentzi (válaszként erre: 50. - Ági0830)
2021. dec. 30. 15:51

Trombózis.


Szívesen!

2021. dec. 30. 15:43

Nem olvastam semmit a soroksári balesetről, azaz nem ismerem a részleteket (részeg, drogos volt e), de az biztos, hogy ha "csak" versenyeztek, akkor ezért is lesittelném őket, akkor is ha nem piáztak vagy drogoztak.


Ahogy a büntető fékezőket is.


A piások ne vezessenek! Ha fontosabb számukra az ital, akkor igyanak. A drogosokra épp úgy ez vonatkozik, függetlenül attól, hogy csak egy füves cigi e vagy más.

Mind-mind szívjon és ne vezessen se autót, se targoncát;)


Bár,mint látjuk, mindenkit utolér a sorsa. M. Richárd agyvérzést kapott. A fiatal srác egy barátunk volt:( Még vígan élhetne és még csak 28 éves lenne, és már évek óta halott...

52. Hentzi
2021. dec. 30. 15:35
Aham. De a gyerek otthon maradt törött lábbal. Egyedül. Aztán sajnálkozol a mennyországban, hogy miért nem készültél fel arra, hogy hátulról beléd rohanhatnak. Eső után köpönyeg...
2021. dec. 30. 15:06

Sírni tudnék ezen a történeten. 😭

Megállt a pirosnál és annyi volt a bűne. Rohadt életbe!!! Az a 10 éves gyerek azóta is minden nap sír. 😭❤️

2021. dec. 30. 15:05
Hogy csökkented ezzel az esélyét? Azzal lehet csökkenteni az ilyen balesetek esélyét, hogy mindenki betartja a szabályokat. Nem azzal, hogy azon gondolkodunk, hogy mi lett volna, ha erősebb autóval közlekedett volna a nő.
49. Hentzi
2021. dec. 30. 15:03
Arra azért kíváncsi lennék, hogy azt hogy tudod ide kapcsolni, mikor Kalasnyikovot adtak egy majom kezébe, valahol Afrikában...
2021. dec. 30. 15:02
Pontosan!
47. Hentzi
2021. dec. 30. 15:00

Hallottál már páncélozott személygépjárműről?


Nem, mi!? Kategóriákban vannak. Dollárért. Magyarán: lehet venni!

2021. dec. 30. 14:58

Felesleges fantáziálgatni. Itt most konkrét esetről van szó és közúti balesetről. Nem versenypályáról.


Hétköznapi (magyar) ember nem tankkal vagy f1-es kocsikkal közlekedik.


A bmv-s pedig öntelt, felelőtlen módon "kilőtt" a sor elejéről a síkos úton. 100km/órára gyorsult (tövig gázzal) és nem uralta a kocsit.

Mindezt jogosítvány nélkül.


Ezt csak ahhoz tudom hasonlítani, ha valaki elkezd "kaszálni" egy gépfegyverrel.

45. Hentzi
2021. dec. 30. 14:53

Gyerekek, a soroksári nő esetét most csontra lecsupaszítom, ha ezt közben nem törlik.


Legyen a nő kocsija 1 millió forint!


A nő meghalt. Akkor, most a nő élete, HA számokban akarom kifejezni, 1 millió forintot ért. Nem többet. Nem, nincs életbiztosítás.


Be**artok, ha növekszik az ár, akkor csökken a baleset bekövetkeztének ÉÉÉÉÉÉÉÉS ennek a komment létrejöttének esélye IS! Mert ha drágább a kocsi, jobb minőséggel, akkor nincs baleset, és MI SEM (!!!) beszélgetünk itt erről.


Vágjátok amúgy, hogy mijjjé kő biztonsági öv?

44. Hentzi (válaszként erre: 43. - Birebora)
2021. dec. 30. 14:46

De, túléli.


Nem csak túléli. Láttam felvételem forma egyes kocsit ketté törve. Korábban le is írtam itt. A kocsi ki is gyulladt. A pilóta SÉRTETLENÜL (!!!!!!!!!!!!!) szállt ki belőle. Az ütközés kb. volt 100 km/h körüli.


Ennyire kínai a szitu? Ennyire nem lehet elképzelni, hogy még **ar vassal is meg lehetne úszni egy ütközést, csak költeni kellene némi merevítésre, vagy ilyesmire??? Fogom a fejem... :(

2021. dec. 30. 14:41
Azt mondtad láttad az összetört autót. Ilyen erőviszonyok fellépésénél a bivaly erős autóban sem éli túl senki.
2021. dec. 30. 14:41
És ezt miért kellene elképzelni? Mi értelme ennek a kis "elmejátéknak"?
2021. dec. 30. 14:40

Neked mindig bajod van az ITT lévő emberekkel, az ITTeni megnyilvánulásokkal. Akkor miért vagy ITT?

Ennyire nem tudod az időd eltölteni máshol, nem tudsz beilleszkedni sehol, hogy még ITT is jó, ahol érezhetően a közösség nem kíváncsi rád?

40. birebora (válaszként erre: 38. - Hentzi)
2021. dec. 30. 14:39

Ugye nem mondod, hogy a kettő között nem érzed a baromi nagy különbséget.

Az egyik műszaki hiba, a másik emberölés. Miatta meghalt valaki, aki vétlen volt, aki betartva a közlekedési szabályokat állt a piros lámpánál.

39. Hentzi
2021. dec. 30. 14:38

Nem pártolom. Csak máshogy közelítettem meg az esetet. Onnan, ahonnan te talán soha nem tennéd.


Elmejáték. Képzel el, hogy a csajnak bivaly erős autója van! Légzsákkal, mindennel együtt. Ami kell. Egy milliméter karcolás nélkül megússza az ütközést. A kocsi az ütközés után vezethető. A játék kedvéért tegyük fel, hogy a csaj pont leszarja az esetet, mert bőven van pénze, ezért egyesbe rakja a kocsit, és elhajt a helyszínről. A sztoriról senki nem fog cikkezni, mert annak nincs hírértéke, hogy a Soroksárin ott áll egy autó összetörve, mert 2 órán belül az már nincs is ott, így nincs miről írni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook