Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sziasztok! 34 hetes kismama vagyok Debrecenbe a Kenézyben fogok szülni Dr. Boros Miklós főorvosnál. fórum

Sziasztok! 34 hetes kismama vagyok Debrecenbe a Kenézyben fogok szülni Dr. Boros Miklós főorvosnál. (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 4. 12:20
Mindenkinek tudom ajánlani!
2012. ápr. 4. 12:20
Egy kicsit megkésve de leírom a tapasztalatomat. Nem bántam meg hogy őt választottam. Megmentette a babám és az én életemet is. Rendkívül jó orvos. Minden reggel bejött és megnézet. Babás szobába kerültünk és külön wc és fürdőszoba is volt hozzá. Ami igen fontos.:)
2011. febr. 10. 15:59
Köszönöm szépen a válaszokat.Remélem nekem is hasonló jó véleményem lesz róla!:) Már nagyon várom.
2011. febr. 9. 12:15

Szia!

Én két gyerkőcömet Dr Boros Miklósnál szültem, és a következővel is hozzá járok. :-) Szerintem nagyon kedves, soha nem találkoztam még mogorván Vele. Minden nap megnézett minket már a reggeli legelső szoptatáskor (reggel 6 óra!!!), és volt olyan, hogy még napközben is megnézett minket. Soha nem lehetett észre venni rajta, hogy pénzt várna, és azért csinálná. Én nagyon meg vagyok Vele elégedve, csak ajánlani tudom.

A csecsemős nővérek közül kettővel találkoztam, akik mogorvák, de a többi mind aranyos, és nyugodtan lehetett hozzájuk fordulni a bajainkkal. Segítettek mellre tenni a babát, a fejésben is segítettek. Annak idején én is szerettem volna babás szobába kerülni, hogy a picivel együtt lehessek végig, de utána nem bántam, hogy nem kerültem be, mert egy szülés után kell az embernek a pihenés, és otthon bizony még van ideje az anyukának pattogni a baba körül, mikor még az ülés is fáj.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv: Anita

5. misz (válaszként erre: 4. - Fruit79)
2011. febr. 5. 08:50

Én mindkét gyerekemet a Kenézyben szültem, de teljesen más emlékeim vannak. A kisfiamnál kifejezetten az volt, hogy a csecsemősnővér minden reggel bejött és mindenkit megnézett, hogy megy-e a szopi, nincs-e bedurranva valaki melle. Segített szoptatni, fejni minden nap mindenkinek a szobában.

A kislányomnál, meg mivel 1 naposan őt átvitték a Klinikára, minden szoptatáskor jött a nővérke és segített fejni, hogy át tudjam küldeni a tejet.


Egy aljas emberrel találkoztam. Sajnos a fogadott dokim nem tudott bejönni a kisfiam születésére, mert 4 héttel hamarabb szültem, és a doki külföldön volt. Így pedig a váltótársánál szültem, aki iszonyú goromba és kegyetlen volt (hogy szépen fejezzem ki magam). De velem a többi doki is rendes volt, amíg benn voltam. A fogadott meg maga csúcs. Míg élek sajnálni fogom, hogy nem ő volt benn a 2. szülésemnél.


Nagyon sajnálom, hogy neked rossz tapasztalataid vannak. :(

2011. febr. 4. 21:23

Kedves hnol86!

Én az első fiamat a Kenézyben szültem, a másodikat a Klinikán, nem véletlenül.

A szülés előtt már bent töltöttem néhány napot, volt mit tapasztalnom:

- a fogadott orvosom azt mondta, hogy fél 4-ig szüljek mert lejár a munkaideje, csak nem fog bemászkálni..

-a szülésznő a patológián, akinek egyébként "kapitány" a gúnyneve rommá szekált 3 napa alatt

-az első szoptatáskor segítséget kértem, mire a nővér azt mondta, hogy az állatnak sem szoktak segíteni...

Tudnék még mesélni.

Aztán úgy döntöttem szabad akaratomból nem megyek oda többet szülni.

A Klinika teljesen más volt. Meg voltam elégedve mindennel.

3. misz
2011. febr. 4. 21:12

[link]


Szerintem olvasd el feltétlenül.


Én Kenézy-párti vagyok, ott kifejtettem miért.

2011. febr. 4. 16:44
Nekem igazán nem szimpatikus a Kenézy, és nem is ott szültem hanem a Klinikán. Szerintem ott kedvesebbek az ápolók, és ott csakis pozitív tapasztalataim vannak. Ráadásul a babával együtt vagy itt pedig 1 szoba van ahol nem biztos hogy bekerülsz! A barátnőm a Kenézybe szült, és ott voltam szoptatáskor a gyereket szabályosan levették a melléről és nem hagyták tovább enni, mondták majd bent még megteáztatják. Hát most ennyit írnék!
2011. febr. 4. 16:21
Kiváncsi lennék hogy kinek milyen tapasztalata van a kórházról és a főorvosról. Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook