Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


190. Ronina4 (válaszként erre: 189. - 124637ff9b)
2017. aug. 26. 19:47

Mar elment elvitte a gyerekeket. Aztán Ricsim az okos nagy fiam felhívott hogy mit hozzanak nekem. Ma reggel birtam csak enni anyameknal megkóstoltam sógornőm sütijét mert a kedvemért csinalta. Azóta semmi de nem is megy . Csak inni bírok

Ezért kell a terelés. Hogy ne görcsöljön a gyomrom az idegtöl. ...bezteg fogyni sose tudok az idegtől mint masok 😄 pff de béna vagyok. Na ez van

2017. aug. 26. 19:40

Ez most így elterelés és mellébeszélés.

Mikor megy el a férjed?

188. Ronina4
2017. aug. 26. 19:22
Tehat meg 19 eves koromba törtent. Felvettem egy fari rucit passzos volt comb körül loknis térd fölött ert kb 10 centivel. Semmi illetlen. Pont egy aluljáróból jöttem kifele sétálva a baratnömmel. Két fiu jött velünk szembe a bal oldali biciklivel. Ahogy elmentek mellettünk a biciklis volt az aluljárö gal felőli oldalan. Utanunk fordultak. Adri szólt hogy teged neznek ám. Á mondom biztos nem. Dede azt mondja. Mondom ok visszaneztem. Abba a percbe a biciklis srác nekigurult a falnak annyira stírölt 😂 majd meghaltunk a nevetéstől.
187. Ronina4 (válaszként erre: 184. - 04424e865e)
2017. aug. 26. 19:18
Ebben igazad is van . Es tudom hogy nem lelketlenségből írod en is érzem tudom hogy nem ezért vagytok itt hanem a fórum cím jó 😂 szal kérek vicces sztorit. Kezdem én :) es tenyleg arik vagytok
186. Ronina4 (válaszként erre: 183. - Flóra76)
2017. aug. 26. 19:16
Ne is mond dobj fel . Meselj valamit. Pl a legviccesebb pasi szívatós sztorid. Mikor mentek falnak pasik mikor kiöltöztél. Barmi jobb mint az én témám
185. Ronina4 (válaszként erre: 181. - 04424e865e)
2017. aug. 26. 19:15
Barmilyen témát szívesen veszek csak vigyük vissza a temat . Most vettem be két flectort olyan fejgörcsöm van. Na megint fokozta a parom a mai napot. Elvitte a gyerekeket pizzázni csakhogy itthon hagyhasson....á mindegy szal barmi téma jöhet ami szexi és merész
184. 04424e865e (válaszként erre: 182. - Ronina4)
2017. aug. 26. 19:14
Semmi baj, végül is Te hoztad létre, arról írsz amiről szeretnél. De én azt mondom, ha nekünk panaszkodsz azzal nem lesz senkinek semmivel sem jobb.
2017. aug. 26. 19:13
Bocs Ronina, de amit itt délután leírtál, hát elég szarul hangzik.....
182. Ronina4 (válaszként erre: 181. - 04424e865e)
2017. aug. 26. 19:12
Tudom és bocsanat ezert kertem vessetek fel bármit mindegy mit. Én most alkalmatlan vagyok max becsatlakozni tudok a felvetett kerdéshez.
2017. aug. 26. 19:11
Mintha ez a fórum kicsit elment volna más irányba...
180. Ronina4 (válaszként erre: 179. - 124637ff9b)
2017. aug. 26. 19:08
1 év 3 honapja kérem ezt tőle !!! Csomószor probaltam többször kértem tőle hogy üljünk le meg kell beszelni és nem volt hajlando : " majd jövőhónapba " aztan " akkor ha megígéred az agyba az lesz amit akarok sose ellenkezel " hiaba mondtam ilyt nem kerhet mert ha menzim van ha beteg vagy fáradt vagyok...de aztan csak megígertem mar kétsegbeesésembe hogy vegre leüljünk. Persze akkor megjött a menzim rá 3 napra bepukkadt és semmi nem lett az ígéretból. Én addig betartottam amit ígertem de nem igaz hogy a 30 napból 5 öt nem lehet tolrálni. Megmondtam hogy nem kell a fizuja akkor csinalájuk úgy hogy kifizeti a számlakat az összes többi pénzt betesszúk a kaziba és együtt vásárolúnk mert sose vásarol be rendesen. Neki úgy se volt jó.
2017. aug. 26. 19:01

Hát ez így elég rosszul hangzik.

Szerintem ne indulatból dönts semmiben.

Hanem higgadtan üljetek le. :(

178. Ronina4 (válaszként erre: 176. - 124637ff9b)
2017. aug. 26. 18:57
De tudja mi az előjaték de május óta xsak fokozgatja a bunkózást mindig egyre szemetebb. Előtte azert tudtunk kompromisszomot kötni. Volt olyan hogy belement a heti 3-4- be akkor működött is egy darabig aztan megint követelt akkor kicsit több volt aztan visszaaltunk a heti 3-4- re volt egy egyensúly. De május óta belekeveri a pénzt is. Azt mondja azert nincs elég szex mert azt akarom elérni hogy a fizuját megkapjam. Hlott abból a számlákat rendezzük mindig aztán mindig ketten vásároltunk a boltba. Mostmeg..azóta én pénzem te pénzed van. 13 év utan kellett megélnem hogy elveszett a bizalom azzal gyanúsít hogy pénzéhes vagyok holott a csaladiból én si.án megvagyok mióta nem vonjak a 30 at. Sőtt nekem hónap másodim felébe is van penzem mikor az övé elfogy pedig en ruházom a gyerekeket a gyümi fincsi igenyüket amit a párom nem vesz meg én veszem meg otthonra.
177. Ronina4 (válaszként erre: 176. - 124637ff9b)
2017. aug. 26. 18:51
Tudom . Az a baj hogy 13 évig nem volt ilyen nagy bajaink. 13 éven át szerencsésnek ereztem magam azt éreztem bízik bennem fontos vagyok neki mert igaz hogy vitaztunk de ennyire bunkó sose volt. Aztán tavaly májusba mikor túlzásba kezdett esni akkor figyelmeztettem hogy ha így folytatja válás lesz akkortól hülyült be. És mindig egyre jobban kezdett bunkóskodni előtte azért tudtunk kompromisszumot kötni. Mindig mindent megbeszéltünk ami a családot érintette. A penzt én kezeltem mindig és mindig megéltünk . Ketszer kértünk kölcsön csak 14 év alatt 10 - 10 ezret. Mindig úgy éreztem jó férj jó apa és életünk végéig együtt maradunk. De tavaly összevesztünk ő azt hitte válni akarom egyböl átvitte a fizujat sajat számlájáta a csaladimból spóroltam ki havi 30 ezrivel a 340 ezer visszatörlesztését az A hitelbe. Ha pénzt kértem tőle azt mondta majd adjam vissza. És mindig egyre csak fokozta a szemétkedést. Ha elmegy a határhoz a régi gyerekszobat kifestem és átköltöztetem. Elegem van belőle. Ha menni akar mennyen az anyjához is akár már ez se érdekel.
176. 124637ff9b (válaszként erre: 174. - Ronina4)
2017. aug. 26. 18:39

Figyi ... tudom, hogy nem vagy jó hangulatban, és kérlek, ne vedd bántásnak ... De ha már lett ez a fórum ... 14 éven keresztül nem rúgtad le magadról, ha azt se tudja, mi az az előjáték, akkor most min lepődsz meg?

Tényleg szeretettel kérdezem.

175. Ronina4
2017. aug. 26. 18:36
Nem jól szamoltam. 2 szülő + 11 tesó + 11 párja mindenkinek +17 unoka = így 41 a létszám
174. Ronina4 (válaszként erre: 172. - 124637ff9b)
2017. aug. 26. 18:28
Szerinted az érzelmek nélküli misszionariust hogy jellemezzem ? Rámfordul.szerintem fedi
173. Ronina4 (válaszként erre: 171. - Sanyinak)
2017. aug. 26. 18:27
Sorraveszem. Igen a guminő is egy szerep a lábtörlőből nagyon elegem van. Nem fogok azonosulni elhiheted nem sok kell a végső ponthoz. A reggeli bunkó viselkedést még megfejelte. Hihetelen mód sikerült neki nem hittem volna. Tehat a reggeli a ffér után neki tök jó lett a kedve nagy vidiran felkelt hogy na akkor mennyünk vásárolni. De tankolni is kell ám. Ma volt a családi nap. Az é családom nagy 10 testvérem van ezért kitaláltuk hogy évi egysze igyekszünk mindannyian egy helyen lenni. Unokákat is kivinni meg a párjainkat is. Ha mind kint vagyunk : szüleim 2+ testvéreimmel 11+unokák 17 = 41. A párom nagy vidoran kijelentette hogy kivisz minket de nem marad ott. A 3 gyeerekem egymás után könyörgött neki hogy de apa gyere ki. Mindnek nemet mondott. Én kiakadtam mint a kakukkos óra és eltettem a tabját és a modemet. Ő nagy elégedetten visszaült a kocsiba hogy így megszabadult. Hanem mikor hazaért! Letiltotta a telefonom kijelentette hogy az én telóm a fiamé lesz és a kövi sms be meg azt írta a gyerekeket hazaviszi én meg oldjam meg a hazamenetet. Tudni kell hogy az utolsó 10 ből megtankolt hogy majd értünk jön eszére nálam nem volt kézpénz anyámék tanyán laknak falutól 3 km re nincs automata. Ha a sógornóm nem nyom 2 ezret a kezembe haza se tudom hozni a gyerekeket mert persze busszal hazahoztam őket. És most azt érzem itt a vége. Nem látok esélyt a helyrehozatalra semmi esélyt. Ha anyósoméknal volt valami progi mindig együtt ment a csalad de két éve nem volt hajlandó kivinni minket anyámekhoz...de lehet hogy van az 3 év is már nem tudom.kikeszúltem vessetek fel bármi témát ami eltereli a figyelmem.
172. 124637ff9b (válaszként erre: 156. - Ronina4)
2017. aug. 26. 09:16
Rádfordulhat?! :O
171. sanyinak (válaszként erre: 166. - Ronina4)
2017. aug. 26. 09:15
Veled próbált ki sok mindent először? És azóta másodszor, harmadszor kivel próbálta?
170. sanyinak (válaszként erre: 169. - Sanyinak)
2017. aug. 26. 09:10
...csak a végén nehogy azonosulj ezzel a lábtörlő szereppel!
169. sanyinak (válaszként erre: 156. - Ronina4)
2017. aug. 26. 09:09
Miért, ez is szerepjáték nem? Te a guminő, ő kanos kiskutya, aki még a lábtörlőt is...
168. Ronina4
2017. aug. 26. 08:18
Hagylak szóhoz jutni titeket megyek vásárolni. Neki jó a kedve mert hosszan visszafogtam kiélvezhette. Ossza be a kövi hétre többet nem szívat
167. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 166. - Ronina4)
2017. aug. 26. 08:14
Neki is voltak igényei, nekem is, kipróbáltuk, de ami az egyiknek nem volt jó, azt többé nem erőltettük. Csak így tud jól működni egy kapcsolat
166. Ronina4 (válaszként erre: 165. - 5fd0bd70c7)
2017. aug. 26. 08:12
Izgalmas lehetett. Nálunk vannak igényei. Csomó mindent velem próbalt ki előszőr nagyon is tudja nekem mi az erotikus csak neki kellenének az extrák de úgy gondolom előbb a gondokat kell megoldani a szex nem oldja meg csak elodázza a problémát
165. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 164. - Ronina4)
2017. aug. 26. 08:10
Nálunk soha nincs vita a szex terén, remélem így is marad. Ismerjük egymás igényeit, összecsiszolódtunk az évek során. A mi kapcsolatunk titkos viszonyból indult, ami az elején csak szexről szólt, majd annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy házasság lett belőle és gyerekek
164. Ronina4 (válaszként erre: 162. - 5fd0bd70c7)
2017. aug. 26. 08:06
Igen az a legjobb ha a masik fél türelmes nálunk az is feszkós . Pedig a szünetnek is megvan az izgató hatása.
163. Ronina4 (válaszként erre: 154. - Alisza*)
2017. aug. 26. 08:04
Na látod ez jó kérdes. Én pl hiába bizonygatom a páromnak hogy nem érzem magam szexi vadmacsnak azt mondja hülyeség szexi vagyok. Úgy gondolom az hogy ki mennyire szexi azt a másik fél szemébe láthatja meg leginkább. Az én példám pont nem jó mert bajom vannak. De ha minden klappol és a párom se extrémkedik és össze vagyunk hangolódva akkor szexinek erotikusnak érzem magam plane ha az ő reakcióját figyelem játék közbe pl: levegő után kapkod vagy meg kell állnia mert alig bírja visszafogni magát. Ekkor érzem azt hogy vagyok olyan erotikusan izgató hogy alig bír magával. Kellően szexi vagyok hogy ne bírja levenni a kezét rólam. És mikor reggel felkelek felöltözök a tükörbe a szemembe látom azt hogy szexi vagyok. Nem a külső a lényeg ha te látod a szemedbe akkor minden pasi akivel összefutsz látni fogja. Akkor nem azt látod hogy hú de csúnya a pattanásom hanem hogy szinte nem is látszik úgy csillog a szemem a bőröm olyan szépen áll a belőtt frizum. Én így gondolom
2017. aug. 26. 07:58
Visszaolvastam, pörögtetek rendesen:) Ritka este, hogy nem vagyom itt, most így alakult:) Az uram beindult, 5 napja nem volt semmi női bajok miatt. Én ilyenkor már tűkön ülök, hogy essünk egymásnak, ezt hívom az elsőnek, ez a legjobb orgazmusom mindig:-)))
161. Ronina4 (válaszként erre: 153. - Panna.33)
2017. aug. 26. 07:57
Istenem egy ilyen pasi kéne nekem !!! Mit nem adnék ha ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook