Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szexi járás magassarkúban fórum

Szexi járás magassarkúban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. jún. 19. 11:06

Na, akkor írok egy két dolgot, ami így eszembe jut, hogy mivel is lehet turbózni ezt a járást, én nem hiszem, hogy automatice mindenki büszkébben jár benne, de lehet gyakorolni, másik dolog, amiért a fórumot indítottam, nagyon sok, rengeteg nő gyönyörű lábait nem hangsúlyozza ki magassarkúval, mondván, nem az ő stílusa, nem tud benne járni, kollégák beszólnak bla bla bla....


Szerintem meg igenis egy-egy próbát megér, és nincs nő, akinek ne lenne a stílusa a magassarkú.


1. GYAKORLAT

Vedd fel a magassarkút, és hozzá szoknyát, vagy rövidnacit, a láb meztelen legyen. Fogj a combod közé egy vastag lexikont, és irány a nappali. Képzeletbeli vonalon jársz, egyik lábad pontosan a másik elé érkezzen, amikor lépsz. Nagyon nagyon hülyén fog kinézni az egész. :DDDD Ez ne vegye el a kedved! Ezt naponta 5 percig gyakorolni. Lehetőleg abban a cipőben, amelyik a legnagyobb kedvenced de abban érzed a legproblémásabbnak a járást.

19. f758a7200f (válaszként erre: 18. - 16a8387c41)
2013. jún. 19. 11:00

Kényelmetlen. Hosszú távon igen. És egyébként is, attól, hogy valaki tud benne futni, mert sokan bizony futunk benne és egész nap is rajtunk van, nem jelenti azt, hogy mondjuk egy kényelmesebb cipőben ugyanilyen lenne, úgy értem, aki egész nap magassarkút mond, hazudik, ha nem ismeri azt az érzést amikor hazajövet ledobja magáról:)))


És ez igaz a gucc., pr-da, sergio r-ssi, pacio-ti, hermés, casad-i, paul sm-th, poll-ni, egyszóval minden márkára. Biztos, hogy nem törik véresre a lábat mint a piacos, de hát akkor is, a magassarok az magassarok:)


Azért köszi a véleményt! :D

2013. jún. 19. 09:59

Mindenképp feltuningolja a női lábat egy magassarkú. Sőt, nem csak a lábat.

Egyrészt nyújtja, a lábfej is kecsesebbnek látszik.

Aztán jobb,"büszkébb" tartást kölcsönöz a nőknek. Gondolom az egyensúly miatt is.

Maga a járás is nőiesebb, "tekerősebb" egy magassarkúban. :)

Aki ilyet hord mindig, az azt mondja nem is kényelmetlen.:)

Mi tart vissza mégis sok nőt?

17. bd55e3f068 (válaszként erre: 16. - F758a7200f)
2013. jún. 19. 09:11
Te írtad ki :o)
16. f758a7200f (válaszként erre: 15. - Bd55e3f068)
2013. jún. 19. 08:02
Tőle?:)))))
15. bd55e3f068 (válaszként erre: 12. - F758a7200f)
2013. jún. 19. 00:17
Ennél valami humorosabbat vártam.
14. gotoau
2013. jún. 19. 00:09
Ja, hogy a férfiak miért szeretik? Na hát az passz :D De nekem nő létemre is jobban tetszik egy nő magassarkúban :)
13. gotoau
2013. jún. 19. 00:07

Hali :)

Én alapvetően rendkívül lusta és kényelmes vagyok :( ezért szeretek inkább laposban járni. Viszont úgy vagyok vele, hogy egy nő legalább néha hordjon magassarkút. Van is három magassarkúm, és amióta új munkahelyem van, szinte csak magassarkú cipőkben és ofisz-szerkóban járok és élvezem, nagyon! Úgyhogy fogok is újítani még egy pár lábbelit :) Szokás kérdése, legalábbis nálam. Hozzá lehet szokni egy idő után, néha még a kinézet miatt akkor is felveszem, ha nyűgös vagyok és olyan "úgyistörnifogjaalábam" hangulattal indul a nap. Túl magasakat nem vehetek mert a férjem nem magasabb nálam és nem akarok fölé tornyosulni, persze ez csak akkor él ha együtt megyünk valahová. Én szeretem hogy szép sudár termetet kölcsönöz. Illetve azért is mert kicsit óvatosabban suhanok benne, lapos, rohanós cipőben kicsit tank vagyok :DDD túl gyorsan, rohanva megyek. Pedig alkatra nem vagyok tank :DD

2013. jún. 18. 22:57
Eddig egy pasi sem, mindegy, leirom, a ferjemnek miert tetszik. Nem szimplan mert hosszabbitja a labat, hanem azert mert ilyenkor a nok fenekenek mas a dolesszoge, es amugy is kellemesen riszalo mozdulatot ad:)
11. f758a7200f (válaszként erre: 9. - Timycat)
2013. jún. 18. 22:56

Azert en latok siman puposan jarokat is magassarkuban. Van aki meg a kezet is maga elott tartja, ezt nem tudom, azert, hogy arra essen vagy hadonasznia kell, hogy megorizze az egyensulyt?


Bizonyos sportagat vegzok szebben jarnak mint a halandok szoval az sem igaz, hogy eleg termeszetesen jarni mert ha valakinek a termeszetes jarasa is olomlab akkor magassarkuban meg inkabb az lesz

10. bd55e3f068 (válaszként erre: 7. - Mion)
2013. jún. 18. 21:10
A stabilitással nálam nics gond. Pár hete egy elég cifra éjszakán egy barátom mondta épp, hogy hogy a fenébe tudok annyi pia után nem hogy járni, még táncolni meg ugra-bugrálni is vele. Akkor kb. 12 cm magasban jártam. Az ilyen görbe esték után visszagondolva néha eszebe jut, hogy veszélyes amit csinálok.
2013. jún. 18. 21:04

Nincs titka, egyszerűen magabiztosan, ugyanúgy kell benne járni, mintha mezítláb szökkennénk.


Hogy miért tetszik a pasiknak? :DD na ne már hogy ezt valaki ne tudja; egy magassarkú cipőben (ez alatt a 9-10cm+-t értem) magasít, hosszabbítja a lábakat, karcsúsít, megfeszül a vádli, képtelenség benne csoszogni, púposan, hanyagul járni, kinyomódik a cici, fenék, behúzódik a has, nyak megfeszül. Persze nem árt ha van alapból egy formás láb, mert azért az oszloplábakon egy magassarkú sem nagyon tud mit javítani.

A másik titok meg a tökéletes méretű és minőségű cipő, ezen tényleg nem éri meg spórolni, nem éri meg legyintetni, hogy ááá picit bő, itt picit nyom, itt eláll de jó lesz. Ami bő nem tart, inogni fog a boka, kilépsz belőle, ami szűk, nyom bütyköt csinál és kidagadnak az erek a lábfejen, na az se szép

8. Mion (válaszként erre: 4. - F758a7200f)
2013. jún. 18. 21:01
Örülnék neki, várom a tippeket :)
7. Mion (válaszként erre: 5. - Bd55e3f068)
2013. jún. 18. 21:01

Nálam is így van.

De szerintem azért nem szeretem őket annyira, mert nem tudok biztosan járni bennünk, legalábbis nem mindig.

Van olyan barátnőm, aki simán még busz után is rohan ilyen topánokban - hát felőlem meg inkább megvárom a következőt :D

2013. jún. 18. 21:00
Nyújtja a lábat, magabiztosabb nőnek érzem magam, ha magassarkúba vagyok. :) De ez is változó,mert van,hogy a manócskába kívánom a magassarkút. :)
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 2. - Mion)
2013. jún. 18. 20:57
Ha nem szereted, nem kell erőltetni szerintem. Nekem vannak időszakaim, mikor mindenhova abban megyek, aztán egy darabig meg szinte fel sem veszem őket.
4. f758a7200f (válaszként erre: 2. - Mion)
2013. jún. 18. 20:31

Eskuszom, holnap reggel leirom szivesen amit en tudok, ha addig erkezik mas tipp akkor is, ha nem, akkor is:)


Csak szeretnem ekezetekkel leirni es most nem vagyok gepkozelben. Nagyon hamar latszik is az eredmeny amugy, legalabbis en jol jartam elotte is, de a gyaksik meg kicsit javitottak rajta, magabiztosabban fogsz jarni a vekony sarokkal is:))))

2013. jún. 18. 20:29

Elnezest kerek de megvaltozott az eredeti cim, vagyis ferfiaknak tettem fel a kerdest, hogy miert tetszik nekik annyira?:)


Es hogy mit talalnak szexi jarasnak es melyiket cikinek. Tudom nagyjabol, hogy a nok errol mit gondolnak, szeretnem meggyozni oket, hogy a ferfiaknak miert is tetszik, ehhez kellett volna a cim, de ha mar igy alakult...

2. Mion
2013. jún. 18. 20:27
Halkan megjegyzem, hogy engem érdekelnének a trükkök :D mert eléggé nehezen tudom rávenni magam a magassarkúra, pedig van itthon bőven, csak nem szeretem :(
2013. jún. 18. 20:22

Sok nő képtelen elhinni, hogy igenis egy jól megválasztott magassarkúban, szép járással "cicababa", más meg akkor sem veszi le, ha egy elefánt hozzá képest kecses balett-táncos:)


Léteznek trükkök, nincs reménytelen eset, de miért tetszik nektek annyira? (Jó, nekem is, csak szeretnék meggyőzni erről másokat is)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook