Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex után szerelem fórum

Szex után szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
12. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - Lina79)
2006. nov. 1. 10:49
Nálatok mindenképpen:)
11. zena01
2006. nov. 1. 08:51
Szerintem fordítva. Szex előtt szerelem.
10. Lina79 (válaszként erre: 9. - 7130b15964)
2006. okt. 30. 16:24
Köszi. De lehet, hogy a kivétel erősíti a szabályt, nem?
9. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - Lina79)
2006. okt. 30. 16:18
Hát ezt jól elkapkodtad, gratulálok! :)))))
8. Lina79 (válaszként erre: 3. - 18235c4fc5)
2006. okt. 30. 16:16
Ezt erősen cáfolom! Vagy tíz év az még kevés? Amikor megismertem a férjemet,még az előző pasim hatása alatt voltam szerelemügyileg.Ennek ellenére a megismerkedésünk napján lefeküdtem vele.(A férjemmel)Mindez(mármint az ismerkedés)egy diszkóban történt. És ennek e hónap harmincadikán lesz tíz éve,és hat éve vagyunk házasok.És szerintem nagyon jó a házasságunk!
2006. okt. 29. 09:36

Van két ismerősöm.

Egyiküknek volt kedvese, másikuknak pedig barátyja. Egy alkalommal lehetősgük nyílt arra, hogy együt legyenek, meg rásegített egy kis alkohol is így megtörtént, aminek nem lett volna szabad megtörténnie. De szerintem ez a legjobb volt ami bekövetkezhetett velük. (A srác barátja nem valami normális, sokak nem kedvelik, nem akármiért, kis hárpia és aljas.)

Azóta együtt vannak, ennek már másfél éve.


Lehetséges ez a dolog, hogy összejön valaki szex után.

Persze esetek többségében nincs egy ilyen dolognak nagy jövője, de mindig van kivétel. Inkább az embereken múlik ez, meg a sorson.

2006. okt. 28. 19:57

Sziasztok!


Szerintem csak együtt müködik a kettő nálam legalább is.Szerelem nélkül nem tudok szexualitást elképzelni.A testi közelséghez számomra érzések is kellenek!!!!

2006. okt. 28. 16:56

Sziasztok, ma mindenbe beledumálok, engedjetek meg egy véleményt.


Tereza megmondta a frankót. :) "Kemisztri." Ha kémiai alapokra helyezzük a dolgot, akkor az úgynevezett első látásra szerelem is "csak" fizikai vonzalom. A szex utáni szerelem akkor következik be, ha engedsz ennek a vonzásnak.

Ha nem, akkor utána lesz szerelem, addig vágyakozol. Tehát a végeredmény ugyanaz, feltéve, ha nem úgy csinálja az ember, mint az állatok, fűvel und fával.

4. 7130b15964 (válaszként erre: 3. - 18235c4fc5)
2006. okt. 27. 12:48

Khm, ha valaki olyanba botlik bele az ember, akinek nem tud vagy nem akar ellenállni, akkor azért nem elképzelhetetlen.

Vagy ezt akkor első látásra szerelemnek aposztrofáljátok?:)


Én meg abban nem hiszek. Legalábbis az én magyarázatom szerint van először a ránézek nagyon tetszik, visszanéz megkívánjuk egymást, aztán ezt még lehet húzni, addig amíg ki nem derül, hogy tényleg passzolunk-e személyiség terén. Na, amikor ez utóbbi fázist átugorja az ember, mert pont erősebb a kemisztri, akkor van a zsákbamacska.


De nem feltétlenül jelenti azt, hogy csak azért mert hamarabb keveredtek ágyba, mint szerelmesek lettek volna, hogy ne lehetnének utána pont a nagyon "összepasszolás" érzése miatt is szerelmesek. Láttam és tapasztaltam is ilyet.

Persze, ahány ember, anyi személyiség, felfogás stb.

3. 18235c4fc5 (válaszként erre: 1. - 67796372eb)
2006. okt. 27. 12:31

A szex utáni szerelemben nem hiszek. Amely kapcsolat szexszel indul, annak nem lesz jövője.

És én is az ösztönökkel hoznám kapcsolatba a szerelem nélküli testi érintkezést.

2006. okt. 27. 10:36

Nálam a kettő együtt, és csakis együtt. Tehát már csak akkor fekszem le valakivel, ha szeretem.

Egyszer próbáltam a szexet szerelem nélkül, noha tudtam előre, hogy nem nekem való.

Hát...siralmas volt az eredmény, egyszerűen borzasztó. Nem is annyira a szex, bár az se volt még csak jó se, hanem utána, lelkileg.

Tudom, soha ne mondd, hogy soha, de ezt tényleg soha többet nem... Borzalmas.

2006. okt. 27. 10:33

Sziasztok!


A véleményetekre lennék kiváncsi! A szex és a szerelem milyen összefüggésben van/kell lennie egymással? Melyik jön melyik után? Miért?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook