Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex pocakosan fórum

Szex pocakosan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szex pocakosan

1 2 3
31. Kicsiv (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. jún. 11. 00:51
Bocs de sztem a te szüleid nem tudtak csendben maradni..
30. bbac10da01 (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. máj. 28. 22:26
Hát most lehet,hogy sokan megköveznek,de amit ez a csaj írt ez így ahogy van egy akkora baromság,hogy már azt is sajnálom,hogy a szememet fárasztottam vele,hogy elolvassam!Remélem,ezt nem alkalmazod majd az életben,mert nem hogy a babád,de a Te épelméd is veszélybe kerül!
29. samsam
2009. máj. 20. 13:08
4-es hozzászólás, szerintem provokálós... biztosan nagyokat röhög a gép előtt, vele tényleg történt vmi káros zajizé.
28. MFPI (válaszként erre: 27. - Lia ikrek)
2009. máj. 20. 12:08
Szia, köszönöm a jó tanácsot,szerencsére már nincs tilalom,így szeretkezhetünk,de mint néhány férfi a párom is félti a babát,így ritka alkalom a szex,de ez van:)
27. lia ikrek (válaszként erre: 16. - MFPI)
2009. máj. 20. 12:00
Szia:MFPI én csak azt tudom ajánlani nektek,hogy bírjátok ki.Mi ugyan így voltunk a sok szenvedés amin az Ember átmegy a míg végre sikerül Lombikon keresztül,hidd el nemér annyit az a kis nagy élvezet,hogy elveszítheted miatta a Babádat vagy Babáidat .Nekem ikreim lettek az életem értelmei-kitartást kívánok nektek mindent megér de majd átéled te is...
2009. ápr. 24. 20:29
Az előző gondolatmenethez akarom hozzáfűzni a következő megállapítást: a mai 40-50-es korosztály szülei a második világháború idején látták meg a napvilágot,a nagyszüleik pedig az első vilásháború idején.Ennek ellenére itt vagyunk (személy szerint éppen a számitógép előtt ülök)és nem érzem testi-lelki sérültnek magamat,azért,mert az őseim ideálisnak nem mondható "zajos" korszakban születtek.
25. melodie (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. ápr. 24. 20:19
Túlzásnak tartom a felvázolt "csendrendeletet" és "kijárási tilalmat".Egy ingerszegény környezetben tompulnak az érzékszervek,amit nem használnak,az elcsökevényesedik, eltűnik. Folyamatos "ingerek" révén látunk, hallunk, érzékelünk tapintással.A vakok tapintással tájékozódnak,a siketek szájról olvasnak stb,tehát az érzékszervek sérülését egyéb funkciók tökéletesre fejlesztése követi,tehát szükségünk van rá.Ha mindaz igaz lenne,amit a "49822" fedőnév alatt írogató állít,a mai 40-es,50-es korosztály nem létezne.Értsd:szüleik a második vilásháborúban ,tehát "pokoli ricsajban" látták meg a napvilágot.Ennek ellenére nem elmebetegek és családot is alapítottak,ennek eredményeképpen megszülethettünk.Személy szerint a kisbabámnak egész terhességem alatt énekeltem,lágy zenét is hallgattunk,ez utóbbira szerintem pici korában "emlékezhetett", nagyon figyelte.(Kenny G. szaxofonon játszott)
2009. ápr. 24. 19:26
A terhességem utolsó napjaiban személyes élményként éltem meg azt a korábban furcsa állítást,miszerint a baba megérzi és megérti az anya gondolatait is.Rutin UH vizsgálaton jártam,ahol a babával kapcsolatban közöltek információkat,melyektől kicsit megijedtem.Az ezt követő CTG alatt a kisfiam dobálta magát, nyugtalanul forgolódott a pocakomban,miközben én próbáltam átgondolni az ultrahangon hallottakat.Amint arra gondoltam,hogy "jól van ,kisdrága,elfogadlak olyannak ,amilyen vagy" egyszeriben a kisbaba megnyugodott és a CTG is normalizálódott.Mint szülés után kiderült, a lábacskájával volt gond,"donga-tartásban" találták (ezt látták az UH-on).De már rendben vagyunk.
2009. ápr. 24. 19:13
A terhességem alatt nem volt szex,ezt teljesem magától értetődőnek vettük a párommal.Egy nehezen megmaradt lombik-terhesség annyira drága kincs és ajándék,hogy semmilyen értelmetlen kockázatot nem vállaltunk.Egyébként is annyi "egyéb" módszer van egy férfi boldoggá tételére,nem feltétlenül a hagyományos vaginalis együttlét az egyetlen megoldás.Az a férfi,aki ezt nem érti meg,nem méltó arra,hogy egy nő apává tegye.Az egy szánalmas "ösztönlény".Szerencsére,az ilyen példányokat sikerült elkerülnöm.
22. boszibett (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. ápr. 21. 16:33

..."a beszed veszelyezteti az epelmejuseget"....akkor vajon a kutatasok miert azt bizonyitjak hogy a baba-mama kapcsolat sokkal erosebb ha az anya sokat beszel a gyerekehez mig pocaklako es utana is sokkal fejlettebb a kifejezobeszed kozpont????


masik " tegyuk meg, amit a serult vagy a beteg erdekeben tennunk kell..." akkor a fejlodo kisember serultnek vagy betegnek titulalhato????


elnezest kerek, de honnan szedett on ekkora butasagokat ossze?????

ez tenyleg a scientologia????


HIHETETLEN!!!!!!!

2009. ápr. 21. 11:41

Bizti a hormonok játszanak ilyenkor, én nagyon bújos voltam végig.A párom néha már menekült :-)!A lényeg hogy meg tudja két ember beszélni,mert sok minden máshogy működött mint pocak nélkül.Én imádtam, ha finoman a babót simogatta apa, vagy csak odatette a kezét, manónk mindig odagömbölyödött hozzá...ha pedig én voltam a nagykifli, megrugdalta a hátát...egész nap elviseltem volna, hogy szeretget minket :-) !

De most, hogy már igazi nagyfiunk van(3éves), a játszóterezés-mászókázás után néha csak bedőllök az ágyba...

2009. ápr. 21. 11:20
Hát ami engem illet, mindkét terhességemnél szinte nullával volt egyenlő a nemi aktivitásom. Mondjuk a másodiknál sokat vérezgettem, így bejött a képbe a túlzott aggódás is. Dehát nem vagyunk egyformák. Szerencsére emberem sem erőltette a dolgot.
19. ében11 (válaszként erre: 18. - Mothertiger)
2009. ápr. 21. 11:11

szerencsém is volt, mert sokan szültünk egyszerre.

az ügyeletes doki-szülésznő páros el volt foglalva(azért hallottam, a másik vajúdónak szóltak csendesebben legyen), az enyémek meg egyedül hagytak a párommal!Akkor jöttek be mikor azt ordítottam jön a baba :-)

Persze én erre nem nagyon emlékszem a párom mesélte, még jó hogy ott volt :-)

18. mothertiger (válaszként erre: 15. - Ében11)
2009. ápr. 21. 10:52
Jó neked, engem folyton leugattak, hogy ne ordítsak a szülőszobán. Pedig már nem is volt ott más, csak én...:P
17. ében11 (válaszként erre: 16. - MFPI)
2009. ápr. 21. 10:44

Szia!

Megértem, hogy nehéz.De a babóért mindent, megéri!

Mondjuk az apukát lehet kényeztetni máshogy is :-)

Gyermekágy is ott lesz, nekünk kb. hat hét szünet, elég érzékeny volt a gátsebem :-(

De utánna is csak finoman, sikósító egy csoda volt, hormonálisan ugyanis eléggé szenvedtem a hüvelyszárasságtól.Kárpótlásul a melleim hiperérzékenyek lettek, és azóta is azok,lassan 3 éve(a rengetek tejcsinek meg a babó örült)!

Szerencsém van a párommal, mert mindenben segített nekem(mellgyuladásnál még masszírozott is egész éjszaka), szülésnél is mindent megnézett, pedig a védőnő azt mondta nem biztos jót tesz majd a házaséletnek(szerencsére nem lett igaza).Mondjuk úgy beszéltem meg a párommal bármikor kimehet, ha kellemetlen neki valami...de minkettőnkbe szerelmes lett...mindenkinek ilyet kívánok!

16. MFPI (válaszként erre: 14. - Ében11)
2009. ápr. 20. 15:58
Szia, a mi babónk lombik segítségével fogant meg:) nehéz volt 4hétig kibírni,majd utána engedélyt kaptunk,de egy vérrög miatt most megint pihi van.Nekem nagyon hiányoznak az összebújások,apa óvatosabb tuti félti a kicsit......így elég nehéz....
15. ében11 (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. ápr. 20. 15:52

Ez a csend dolog...nem túl életszerű.

Mikor annyi minden vesz körül bennünket, hogy várjam el a járókelőktől vagy pl. a boltba legyenek csendesebbek mert babával vagyok, vagy a kistesótól stb.Sorolhatnám...akár le is kellenne állnia a forgalomnak is mert kismama van közelbe...én már annak is örültem, ha előzékenyek kedvesebbek vagy segítőkészek voltak az emberek, mint általában.

A szülőszobán meg legyen csendben aki tud,én pl. ordítottam de nem szóltak rám érte(aminek annyira örültem),nem is terveztem, csak úgy jött, akik csendben voltak és háttérbe vonultak a doki a szülésznő meg a párom volt!

2009. ápr. 20. 15:33

Sziasztok!

Mi is tapasztaltuk ezt a furcsa helyzetet.

Babánk tervezett volt,nagyon vártuk.

Mikor megtudtuk hogy a pocakomba van, párom nagyon féltett engem is és a kicsit is.Ezért nem nagyon akart közeledni, de meggyőztem.És nagyon gyengéd lett!Később azért már kellemetlenebb volt nagy pocival, és összebújás után mindig megkeményedett a hasam, de fájdalmatlan pár másodperces dolog volt.A doki sem tiltott.Kedvem se ment el tőle.

Csak az utolsó hónapban szüneteltünk, szedtem szüléskönnyítő homeo bogyókat, a méhszáj is kicsit nyitva volt, szóval akkor már óvatosak voltunk.

Bár a doki a 36. héten azt mondta akkár meg is születhet a baba minden rendben vele.de csak a 39.héten bújt ki.

A zajokról:igen volt akinek-aminek nem szerette a hangját a babóm, egyszer 1 napig alig mozdult meg mert egy rég látott ismerős nálunk volt, gondolom a hangjától még jobban elbújt,ha meg idegesítette valami, rúgdosott veszettűl.Az ultrahangot ritkán csinálta a doki(csak ami kötelező volt), azt mondta nem zavarjuk a babát(látszott is az ultrahangon szinte elbújt előle a drága kézzel kellett megforgatni), néha meg se vizsgált a doki(nem nyomogatta a hasam) ctg-n meg sokszor megsimogatták a védőnők a kishátát-fenekét!

Alvásnál ülésnél én is nagyon figyeltem ne nyomjam el(hasamon szeretek aludni-nehéz volt),háton se lehetett a végén, a keringés miatt.A párom sokszor felkeltett éjszaka, ne feküdjek már a babára véletlen se!

2009. ápr. 17. 14:18

Sziasztok!


A terhességi cukron kívül minden rendben van nálunk. A pici fiúnk most 24-25 hetes, nagyon aktív a baba.

8 hetes volt, amikor tudomást szereztünk róla. 5 év várakozás után természetes úton fogant meg. Míg nem tudtunk róla, addig heti 2-3 összebújásunk volt. Amióta tudunk róla, csak kétszer voltunk együtt. Hogy mi ennek az oka? Én nagyon féltem a picit, és nem is igazán kívánom a szexet. Többet jelent számomra az, ha itthon van velem Tom, és összebújunk és úgy szeretgetjük egymást. Sok cikket olvastam róla, és tényleg azt kell mondanom, hogy ha nincsenek komplikációk, akkor az óvatos szex nem tesz kárt a méhben fejlődő magzatra.

49822 hozzászólásáról pedig annyi a véleményem, hogy ez egy kicsit túlzás. Az tény, hogy ha hangosabb a beszéd, vagy a porszívó, vagy egyéb gépek, akkor ezt a magzat hallja, és esetleg zavarhatja. DE Ő ezt úgy is az anya tudtára adja, mert heves rugdalózásba kezd.

És még egy érdekes megfigyelés:

Bár azt mondják, hogy az ultrahang teljesen veszélytelen és nem okoz kárt a magzatban, nekünk volt egy érdekes megfigyelésünk:

20 hetesen voltunk az első 4D ultrahangon, és bizony az én fiamat nagyon is zavarta. Erre abból tudtunk következtetni, hogy a kicsi kis kezecskéje folyton ott volt az arca előtt, mintha el akart volna bújni, és tiltakozott. Ezért a doki nem is ultrahangozott sokáig.

12. MFPI
2009. ápr. 6. 12:48
Sziasztok,de jó,hogy megtaláltalak beneteket.Nekem 03.11-én volt a beülti és 04.02 azt mondta a doki,ha nincsenek hasi fájdalmak nyugodtan lehet szeretkezni,nem engedné,ha ártanék a babának!!!Ha jó esik akkor miért ne.....
11. Zandyka (válaszként erre: 10. - 3b41f6053f)
2009. ápr. 5. 19:43
Jahh és ezek szerint nekem most be kellene ülnöm egy hangszigetelt terráriumba. Szülés után meg majd a babát tesszük oda. De most nem??? Ez hihetetlen...
10. 3b41f6053f (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. ápr. 2. 09:57

Szia!


Remélem ezt nem godolod komolyan??????????????



Mi ez scientológia?

9. Zsanett17 (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. ápr. 2. 09:44

Általában érzem, amikor a babámat ill. a hasamat kellemetlenül nyomom össze. Már 15 hetesen jártam kismama tornára és ha nem lesz problémám továbbra is járni fogok. Néhány társam szülésig tornázik. Tegnap kocogni voltam a Szigeten és nagyon jól éreztem magam.


Ami a szexet illeti: nagyon tudom élvezni, sokszor a férjemnek több gátlása van mint nekem... Ha megoldható lenne, a szülést is szexxel indítaném be természetes módon és nem oxitocinnal...


Nem gondolom, hogy rossz, önző anya lennék. Nagyon fontos a pici számomra, az ő gondolatai és érzései. Persze nem állíthatom, hogy mindent tudok róla, de vannak belső megérzéseim és kommunikálok a gyerekkel. Ha én jól érzem magam, akkor hiszem, hogy ő is, és ha ő rosszul érzi magát, tudatni fogja velem és arra természetesen én azonnal reagálni fogok. Akár a szex elhagyásárval is, ha ezt úgy fogom érezni.


De hogy benne ezekkel a természetes, egészséges és szeretetből fakadó dolgokkal maradandó sérüléseket okoznék... ezt nem tudom elfogadni. Ha elfogadnám és e szerint közelítenék meg dolgokat, nemcsak a várandósság, de az egész élet elég para lenne...

8. d70dba7a0a (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. márc. 30. 21:04

Remélem ez csak vicc volt, és röhögsz a reakciókon! Ha mindez így volna, nem volnának emberek!

Emeléssel, cipekedéssel, megerőltető sportokkal, vad szex-szel vigyázni kell, de mindent lehet úgy, mint előtte, csak mindent kíméletesen - ahogy jól esik!

7. e71af41436 (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. márc. 30. 20:22

"A beszéd veszélyezteti az épelméjüséget. "



észrevettük :)))))

6. e71af41436 (válaszként erre: 5. - 49822)
2009. márc. 30. 20:21

A Te olvasatod szerint az anyát a várandósság ideje alatt egy légüres térbe kéne helyezni,lehetőleg gravitációmentes legyen.Kilenc hónapig...


ez fogadjunk,valami szcientológiai maszlag....

2009. márc. 30. 17:30

Hölgyeim, TÈVEDÈS!

A gyereket körülvevö testszövetek és a magzatviz csak kismértékben tompitja az ütéseket. Sérülés esetén a magzatviz összenyomhatatlan közeg lévén a gyereket nyomja össze, mivel önmaga nem tud összenyomodni. A gyerek távolról sincs védett helyzetben. A terhesség elörehaladott szakaszában már az is súlyos lehet a gyerek számára, ha anya megköti a cipöfüzöjét.Különösen sérülésveszélyes, ha az anya nehéz tárgyakat emelve megerölteti magát. Ha az anya beleütközik valamibe, például az asztal sarkába, akár be is zúzhatja a baba fejét. A még meg nem született gyerek regenerálódási képessége messze felülmúl mindent, amit eddig felfedeztek erröl. A gyereknek bezúzódhat a feje, de az eredeti tervrajz és az épitöanyagok még ott vannak, igy hát el lehet végezni a javitást. Tehát szó sincs olyasmiröl, hogy a gyerek "remekül érzi magát", csak mert képes szinte bármit átvészelni. A terhességi hányinger, a köhögés, az összes monologizálás, az utcai zajok, az otthoni zajok stb. - ezek mind eljutnak az " öntudatlan " gyerekhez, amikor megsérül. Az orvos , miközben az anya hasát nyomkodja és beszél, ha a férj közösülés közben beszél, az is amit az anya mond az engram részévé válik. A TERHESSÈG IDEJE ALATT MINDEN KÖZÖSÜLÈS ENGRAM A GYEREK SZÀMÀRA.( Engram: nagyobb vagy kisebb

" öntudatlanság ", testi fájdalom, érzékletek rögzitése ).

A fájdalomról a sejtek készitenek felvételt, nem az egyén.

Anya tüsszent: a kicsi " öntudatlanságba " zuhan. Anyának székrekedése van: az erölködés hatására a kicsi összepréselödik. Apát elkapja a hév: a kicsinek olyan érzése támad, mintha egy müködö mosógépbe rakták volna. Bátyus anya ölében ficánkol: a kicsi engramot kap.


Ne mondjunk semmit, ne csapjunk semmilyen zajt egy " öntudatlan " vagy sérült személy körül. A beszéd veszélyezteti az épelméjüséget. Tegyük meg, amit a sérült vagy a beteg érdekében tennünk kell, de csendben. Maradjunk csendben a szülésnél, hogy megörizzük az anya és a gyerek épelméjüségét, és megóvjuk az otthont, amelybe kerülnek.

Az anyának tehát rendkivüli módon kimélnie kell magát a terhesség során, a körülötte levöknek pedig tökéletesen tisztában kell lenniük azzal, hogy bármilyen rázkódás vagy sérülés után csendben kell lenni.

2009. márc. 30. 12:19
Nagyon jó a cikk. Nekem sajnos az első babánál a 18. héttől, a másodiknál elejétől a végéig teljes szextilalom volt. Az elsőnél a nyitott méhszáj miatt, a másodiknál pedig azért, hogy elkerüljük... Ennek ellenére anélkül is kinyílt 26 hetesen...
2009. márc. 29. 23:09
Nekem nagyon tetszett a cikk. :)
2009. márc. 29. 22:14

Mi még csak 8 hetesek leszünk holnaptól, mivel barnázgetott kicsit a doktorbácsi tilalmat rendelt el.

Már több mint egy hónapja nem voltunk együtt, ha jól számolom, de nem rossz egyáltalán:)

Sokkal többet ölelgetjük egymást, kiskifli-nagykifliben alszunk el, azt érzem Apafej még jobban szeret most.


Viszont kedden megyek vissza a doktorbácsihoz Motyókával, és ha azt mondja minden rendben, Apa megemlegeti, ha hazaér:)


Mindenkinek türelmet, sok szeretetet, szerelmet, és csudajó várakozást!

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook