Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex pénzért... fórum

Szex pénzért... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
99. mimy63 (válaszként erre: 96. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 12:39

Sok dologban egyetértek veled. Valóban a másik szeretete, tisztelete a legfontosabb, és a megcsalás nem a tisztelet jele. Ha egy szokványos szeretős történetről lenne szó, én ugyanúgy fel lennék háborodva, mint te. Bár... akkor is elgondolkodnék azon, hogy lehet-e egy egészséges férfitől elvárni a szex nélküli életet?

Úgy élnek a feleségével, mint a barátok. Jókat tudnak beszélgetni, eljárnak ide-oda együtt, nem veszekednek, stb. Ideális kapcsolat. Ha barátokról van szó, és nem házastársakról. Mert ott ebben a korban, amiben vannak (és később is) beletartozna egy egészséges szexuális élet is. Persze az más, ha egyikük éppen beteg, akár hosszabb ideig is, és azért nincs szex.

De ha nem ez a helyzet, akkor ahogy a férjtől elvárja mindenki a tiszteletet a felesége felé, úgy a feleségtől is elvárható lenne, hogy ne csak barátokként éljenek. Nem?

Ha pedig igen, és jelen történetben ez van, akkor elgondolkodok azon, ki kit helyez előtérbe? Igazából nem csak az az önző, aki fogja magát, és évi pár alkalommal keres egy alkalmi partnert, az is önző, aki azt gondolja, hogy egy egészséges férfi élhet boldogan úgy is, hogy soha nem él szexuális életet.

Tudom, nincs tökéletes kapcsolat. De vannak fontossági sorrendek. A szexuális élet nem az, amit csak úgy ki lehet iktatni, mintha azt mondanánk: én nem szeretem a kínai konyhát, így a másik se egye soha.

98. vándor69 (válaszként erre: 96. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 12:25
Nagyon jól látod. Az csalja meg a párját, aki saját magát helyezi előtérbe. A saját öröme az első.
97. vándor69 (válaszként erre: 95. - Mimy63)
2019. szept. 22. 12:24
Egy másik helyen azt írta, hogy nem az elutasítástól konyul le, hanem ahogy elkezdődik a szex.
96. 22acadb265 (válaszként erre: 92. - Mimy63)
2019. szept. 22. 12:22
Valószínű én konzervatív nevelést kaptam konzervatív gondolkodású ember vagyok Tudom hogy a mai társadalom már nem tartja szem előtt az emberi viselkedési normákat írott íratlan szabályokat... ma a hűséget mint szót csak a lexikonból ismeri sok ember ... Tisztelet a kivételnek... már nem divat a férfinak kezdeményezni egyes nők másznak rá a pasikra. Tudom hogy átalakult a világ De én úgy gondolom A szeretet az szeretet marad. És ebben benne van a másik tisztelete is...!!! hogy ha két ember összeházasodik vagy csúnya szóval mondva összeáll akkor ott nincs helye harmadiknak. nincs olyan probléma amit ne lehetne megbeszélni és ha nagyon nem működik akkor tényleg szét kell válni és nem megcsalni a másikat... azt írja passzolnak mindenben, szereti nem akarja elhagyni... hogy passzolnának ha nem működik a szex... ha szereti miért csalja meg teli van ellentmondással az egész. Ha én valóban szeretem es tisztelem a páromat nem a saját ösztöneim vezérelnek... Nem saját magamat helyezem előtérbe... ez az ember önmagát szereti és nem a párját.... És tudod a legnagyobb gond az hogy nem itt kellene vállalni és hirdetni a dolgot és dicsekedni hogy miféle harmincas dugott meg hanem álljon az asszony elé és ott vállalja fel
95. mimy63 (válaszként erre: 93. - Vándor69)
2019. szept. 22. 12:22

Nem értetted, amit írtam. Attól konyul le, ha állandóan visszautasítják, és ha nagy nehezen belemegy az asszony, akkor érzés nélkül fekszik, mint egy darab fa. Nekem nőként fájó érzés lenne, ha kezdeményeznék a férjemnél, és állandó visszautasítás lenne a válasza. Mert ha csak fekszik valaki, az majdnem ugyanaz, mint a visszautasítás.


Persze nem tudjuk/tudhatjuk az igazat, ahhoz két fél véleménye kellene, de mint minden fórumon, kénytelen az ember abból kiindulni, hogy így történnek a dolgok. Akkor viszont egy férfinek nagyon lelombozó lehet, ha látja azt, amit lefestett nekünk.

94. supin
2019. szept. 22. 12:21
Minden arról szól.
93. vándor69 (válaszként erre: 92. - Mimy63)
2019. szept. 22. 12:15

Egészséges férfinek nem konyul le egy idő után!

Azt nem tudjuk, hogy a qrva néninél is előfordul-e a lankadás.

92. mimy63 (válaszként erre: 91. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 11:58

De csalás. Csakhogy ha otthon nincs szex, akkor??? Szerinted mit kellene tenni, most komolyan kérdezem.


Azt mondja, minden téren minden oké, kivéve ezt az egyet. Szereti, nem akarja elhagyni, mert jól passzolnak az életben, jó vele élni, de neki kellene a szexuális élet is. Hiszen egészséges férfi, 47 évesen. Csakhogy az asszony nem akarja a szexet. Akkor szerinted az a normális, ha soha többet nem él szexuális életet a férj? Vagy nagy ritkán szexelhet egy unt arcú fabábbal, akire rá van írva, hogy nagyon nem akarja? Ez majdnem olyan, mint egy erőszak. Normális férfi ettől lekonyul


Ha már csalásról beszélünk, az asszony ugyanúgy csalt. Csak nem fizikailag.

Mert nem hinném, hogy a házasságukat úgy kezdte: oké, hozzád megyek, de a szexuális életednek annyi, mert nekem nincs hozzá kedvem!

91. 22acadb265 (válaszként erre: 73. - Mimy63)
2019. szept. 22. 10:51

Évi 2-3 alkalommal elmegy máshoz a férj. Nem sok. Mehetne hetente 2-3 alkalommal is, ha otthon megtagadják tőle, mert az számomra egyértelmű beleegyezés. Ki


Ugye most viccelsz egyből Gloriat emeljünk a férjnek a feje fölé hogy csak évente kétszer háromszor megy k**** nénihez??? Az nem meg csalás??

90. 22acadb265 (válaszként erre: 89. - Oxygeen)
2019. szept. 22. 10:47
Na és mi az az igazi érték amit nem szabad elengedni? Engem érdekelne most már ezek után
89. oxygeen (válaszként erre: 87. - Semleges)
2019. szept. 22. 10:22

Azert ismerem annyira a korulmenyeket hogy ilyesmirol nincs szo.

Az elso nagy szerelmem, aki megcsalt, es ugy derult ki hogy jott velem szembe egy idegen kocsiban, mikor erte mentem a munkahelyere(azert mert reggel szexi vekony ruciban ment dolgozni,este meg fagyott), akkor egy szelvedo banta, a pasi szerencsejere.

Az a mondas jarja, hogy egy pasi egyszer szeret ugy igazan. Amikor mindent felad, meg az eletet is akar egy noert. Ha ez a no, atveri, barmilyen orultsegre kepes miatta. Nekem az elso felesegem volt ilyen. Honapokig sirtam utana, mire feldolgoztam. Az azt koveto kapcsolatok mar masak. Nincs ketto egyforma. De maskent latja az ember a vilagot, es mast keres, es rajon mi is az igazi ertek amit nem szabad elengedni.

88. oxygeen (válaszként erre: 83. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 10:14

Masik, meg nem az a gondoskodas hogy a no foz mos a ferjere. mindent ki lehet forgatni.

Itt nem a haz koruli, es beluli munka elosztasa a tema.

Ha szeretot tartok, megcsalom, mint egy no a ferjet, ha szeretot tart.

En meg veszek egy lyukat amibe bedugom, es megyek tovabb, minden erzelem nelkul.

Ez a tema lezarva, koszonom a velemenyed, :)

87. semleges (válaszként erre: 85. - Oxygeen)
2019. szept. 22. 10:08

Mivel azt is írtam, hogy a nők nagy részénél ez érzelmi alapon működik ezért úgy is értettem. Egy nő ritkán kefél félre csak úgy unalomból és passzióból.

Én a helyedben kicsit utána néznék a "jeleknek".

Na utána legyen nagy szád:)

86. oxygeen (válaszként erre: 84. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 10:07
Most a sajat velemenyedre ragaltal azt ugye tudod? Olvasd csak el a 74. hozzaszolasod. Pont te irtad hogy valjon el az akik nem passzolnak ossze.
85. oxygeen (válaszként erre: 82. - Semleges)
2019. szept. 22. 10:04

Az elobb azt irtad hogy az asszony massal dug. most meg mar mast is szeret.

Ez nem ugyan az. :)

Ha mast szeret akkor eljen vele. Ideje beadni a valopert.

En nem szeretek mast. Mas vesz egy uveg vodkat, vagy elmegy horgaszni, es boldog egy orara. En nem vagyok alkoholista, es dogunalom kint ulni a toparton.

Nekik ez megfelel. Levezetik a feszkot. Nekem igy nem megy.

84. 22acadb265 (válaszként erre: 80. - Oxygeen)
2019. szept. 22. 10:02
Atyaúristen ha mindenki így fogná fel a házasságot és a párkapcsolatot ahogy te akkor háromévente lehetnének válások
83. 22acadb265 (válaszként erre: 79. - Oxygeen)
2019. szept. 22. 10:01
Nekem meg tudod mi a furcsa Hogy váltig állítod hogy szereted Na most ha ezt leírod feltehetoen ezt is érzed viszont ha valóban szeretek valakit tökmindegy legyek én Férfi vagy nő akkor nem csalom meg... ez alap!!!!! Úgy tudom összeházasodtatok letetted anno a voksodat mellette mert szeretted. Hűséget fogadtatok egymásnak... emlékszel? Jóban Rosszban... A másik meg nem az a gondoskodás hogy lenyírom otthon a füvet. Ne haragudj én kiállok a véleményem mellett én elítélem a ku. rvázást amikor ott a másiknak a párja. És ez fent áll a férjüket megcsaló nőkre is
82. semleges (válaszként erre: 78. - Oxygeen)
2019. szept. 22. 09:54

Azért megnézném az arcodat mikor szembesülsz vele, hogy az asszony más felé nyitott, érzelmileg őt szereti és veled csak azért van mert jó haver vagy végül is elvagytok csak ne érj hozzá mert tőled kb. kirázza a hideg mert mást szeret. Mert igen a nők nagy részénél ehhez kellenek az érzelmek.

És az is keményen benne van a pakliban, hogy a másik pasival nem csak hanyatt veti magát és hagyja magát hanem aktívan részt vesz az extrém szexben is.

Azért ezt ne vesd el és ne vegyél rá mérget, hogy nem így van:)

81. oxygeen (válaszként erre: 75. - Mimy63)
2019. szept. 22. 09:49

Ez igy van. Ez egy ket elu penge, es nem lehet igazsagot tenni.

Soha nem ketelkedtem a felesegemben. De siman fel lehet tenni a kerdest. Abban a masfel evben huseges volt? Akkor en meg igen.

Egy no erzelmileg dont ugy hogy felrelep. Azert is tartjak nagyobb bunnek. Egy pasinak annyi mintha megbamulna valakit, es 5 perc utan elfelejti. Felteve ha nem szeretot tart. Az megint mas.

80. oxygeen (válaszként erre: 74. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 09:43

Akkor te 5 evente fogsz elvalni, es keresni uj balekot. Az emberek valtoznak, az igenyuk is. Ket ember nem feltetlenul valtozik egy iranyba.

Mikor osszejottunk minden klappolt. 6-7 evig.

79. oxygeen (válaszként erre: 72. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 09:40

Voltam kint kulhonban, es ott SENKI nem gondoskodott rolam. Masfel evig kuldtem haza a penzt, hogy itthon rendbe jojjenek a dolgok. A GONDOSKODAS KOLCSONOS en nyirom a fuvet, krban tartom a hazat, porszivozok is, mert nem birja, stb. O jelenleg valoban mos ram, bar a 2 eve elromlott geppel igen nehez lenne, az o fizetesebol nem lem lett volna masik. Amikor este 7-kor hazaerek es valoban kozeledek hozza, nincs 5 perc, es mar mondja hogy haggyam mar. Egy csaladi hazban nem csak fozni mosni kell...

Nekem az a furcsa, ha egy no nem talalja a helyet a pasija mellett, es felre kefel, akkor is a pasi a bunos, mert fatoku. Meg meg kell tole szabadulni. Elegge egy iranyba jar a nok logikaja ezen a teren, hisz egy nonek mindig igaza van...

78. oxygeen (válaszként erre: 71. - Semleges)
2019. szept. 22. 09:28
Ha igy van, nyugodtabban alszom. O is megkapja amire vagyik.
2019. szept. 22. 09:27
Szerintem ezt a kérdést inkább a Rosszlanyok.hu Kezdő vagyok! fórumában tedd föl, ott nagyobb valószínűséggel kapsz rá választ, mint itt, méghozzá olyanoktól akiknek közük van ehhez a témához, nem csak véleményük van róla.
76. vándor69 (válaszként erre: 74. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 09:25
Nem kell feltétlenül megkeresni azt a nőt, aki illik a pasihoz. Közösen is meg lehet oldani, csak beszélgetni kell, új dolgokat vinni a kapcsolatba.
75. mimy63 (válaszként erre: 74. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 09:24

Azért ez az eset egyáltalán nem olyan, mint amit felvázolsz. Itt nem arról van szó, hogy a férj nem tud/akar megmaradni egy nő mellett és kell neki a szerető is és a házasság is.

Fordítsuk meg a kérdésedet és nézzünk magunkba: minek megy férjhez az a nő, aki nem szereti a szexet? Miért gondolja, hogy elvárhatja a szexmentes életet a férjétől?


Sajnos nekem is van olyan ismerősöm, aki megmondta (persze nem a partnerének), hogy neki a pasi nem kell, csak gyereket akart. Meglett a 2 gyerek, és onnantól nem is feküdt le a férjével.


Szóval ha tisztességről beszélünk, akkor ne csak elvárjunk a másiktól, hanem mi magunk is tegyünk érte.

74. 22acadb265 (válaszként erre: 73. - Mimy63)
2019. szept. 22. 09:16
Nincs ezzel semmi baj de az ilyen ne nosuljon meg aki nem tud egy nő mellett megmaradni. Problémák vannak a házasságban nem jó szexuális élet más az igényem? Akkor váljon el... Keresse meg azt a nőt aki hozzá illik. Mindenféle szempontból nem hinném hogy az a megoldás hogy hülyét csinálok a másikból és k. urvákhoz járok
73. mimy63 (válaszként erre: 72. - 22acadb265)
2019. szept. 22. 09:13

Azért legyünk kissé igazságosabbak. Ha a feleség beszünteti a szexet, mert neki nincs rá igénye, akkor előbb-utóbb várható, hogy valami történni fog. Ne mondjuk már, hogy normális dolog elvárni a 47 éves, egészséges férjtől, hogy bezárja a kaput és szex nélkül élje le a hátralévőt.

Sok minden összeköt két embert, nem csak a szex, de egy egészséges kapcsolatba szorosan beletartozik a testiség is. És ha nincs, vagy nagy néha látványos unalommal "engedi", akkor? Évi 2-3 alkalommal elmegy máshoz a férj. Nem sok. Mehetne hetente 2-3 alkalommal is, ha otthon megtagadják tőle, mert az számomra egyértelmű beleegyezés. Ki

72. 22acadb265 (válaszként erre: 65. - Oxygeen)
2019. szept. 22. 08:50

Az hogy miert nem mondom el hogy par eve el kezdtem lanyokhoz jarni(evente 2-3 alkalom, mindig masikhoz)?


Ennek egyszeru oka van.


Így van Nagyon egyszerű az oka. Egy gyáva és önző alak vagy akinek kényelmesebb így. otthon főznek mosnak rá haza várják meg van egy kialakított élet. Mellette pedig lehet menni félre nézegetni. És utána Hazamész a feleségedhez megöleled, szemébe nézel és lefekszel mellé aludni És mindezt mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül felfordul a gyomrom az ilyentől ne haragudj

71. semleges (válaszként erre: 65. - Oxygeen)
2019. szept. 22. 08:44
Arra nem gondoltál, hogy téged nem kíván az asszony? Téged, de más férfit igen. Lehet, hogy már rég mással kavar ő is.
70. Lávli (válaszként erre: 69. - Gyöngy:))
2019. szept. 22. 08:39
"nem mindegy kibe futsz bele" 😁
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook