Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex nélüli élet is lehet élet? fórum

Szex nélüli élet is lehet élet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
72. be7f6cf6da (válaszként erre: 71. - Kbogi)
2015. aug. 21. 14:37
nincsen párkapcsolatom.
71. kbogi
2015. aug. 21. 14:29
Ha nem vágysz rá, akkor nen mások mondják mg, mitől lesz teljes életed. Viszont úgy látom, hogy most van vlakid, akinek valószínűleg vannak/lesznek igényei. Ha meg szeretnéd tartani, akkor be kell adnod a derekad, mert hiába a szerelm, az érzések, a szex is ugyanúgy része a kapcsolatnak és ennek hiánya feszültségeket okozhat. Hajrá, sok sikert a probléma megoldásához!
2015. aug. 21. 12:21
Szerinte a nagyszüleimnek kellene fizetniük a TB-t, amíg én nem dolgozom, iskolába ár nem járok, de náluk lakok. Én ezt nem tudtam, ő mondta. Ha most elmennék a hivtalos ügyeket intézni, akkor a nagyszüleimet ezzel együtt be is mártanám. Ez így van?
69. gribedli*** (válaszként erre: 64. - Valakivagyok1984)
2015. aug. 21. 12:01
Én azt nem értem, hogy miért itt kérdezget, miért nem megy egy szakemberhez?
68. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 21. 11:58
Ha igaz, amiket eddig leírtál, nem is csodálom, hogy nincs igényed rá. És ha igaz, amiket erről az egy éves ismeretségről írtál, csak cseberből vederbe...nem ő a kulcs. Dokihoz hamar elmennék a helyedben.
67. gribedli*** (válaszként erre: 18. - D7ba7bf7ff)
2015. aug. 21. 11:56

Magasabb szint?! Közelít a tökéletességhez?? Bakker...


Te annyit tudsz Buddháról mint a kutyám az atomfizikáról.

66. f4a38a0605 (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 21. 10:12
Ez az élet rendje.Megismerkedsz valakivel és elkezdesz "érezni" valamit iránta.Vonzódsz hozzá, kitölti a gondolataidat és igen feléleszti az ösztöneidet,amikről eddig még csak nem is tudtál, hogy léteznek.
2015. aug. 21. 09:55

Lehetni,lehet.

Csak nem vall egészséges lelkületre!

2015. aug. 21. 09:52

Nem ertem miert akartok egy lelki beteg emberbe bele beszelni h normalis h igy erez(tisztelet a kivetelnek)

Ezert akkor most bemasolom nektek amit az elozo forumjaban irt:(OLVASSATOK EL!)

Ez az egyik:


Lehet, hogy hozzá kellene költöznöm. Lehet akkor rendeződne az életem. legalább egy valami stabil lenne. Belemerítkeznék a fejemmel, olyanhoz hasonló volna mint mikor valaki teljes egészében benne van a dolgokban. Ha beleivódok, hamarosan majd el is veszek benne. És eltűnik minden. Rettenetes szorongásaim vannak az emberi testtel és mindennel kapcsolatban, és most sem érzem jól magam, de ha elhagynám azokat az embereket akikhez kötődöm, csak még rosszabb kapcsolatokat találnék, mert nem tudom elképzelni, hogy engem valaki ne bántson!

Tudom hogy ha hozzá költözik az ember lánya egy hím neműhöz annak kritériumai vannak. Akkor meg kéne, hogy szexeljen. Én képtelen vagyok szexelni, és egyáltalán nem tudok bánni az emberi testtel. Ha már a testemben nem is, de legalább lélekben legyek valahol... Egy stabil pont, ahol megállnék, és az élet kiszámíthatóbb.


Masik:

Nem tudom hogy mi van velem. úgy érzem nyomasztó emlékeket hordozok a gyermekkromból, de ezeket nem tudom megfogalmazni, kimondani. Azt tudom, hogy gyeremekkorom nagy részében fogdosott az egyik családtagom és a többi családtagom ezellen nem tett semmit. De ebből is csak pár halvány részletre emlékszem. Nem áll össze a kép. Még nem élek nemi életet, pedig már 20 elmúltam, mert írtózom még a meztlenségtől is! A gyerekkoromat úgy éltem le hogy sokáig nem is került a tudatom felszínére hogy mit csinál velem, csak 17 éves koromra ismertem fel a dolgot! És még akkor is csinálta, de sikerült leszerelnem! Egyre inkább tornyosulnak bennem a furcsa kényszergondolatok, vagy inkább érzetek, amiket nem tudok megfogalmazni. Írtózom a nedvességtől, gyakran azt érzem hogy önmagamtól eltávolodtam, nem vagyok a testemben, szopom az ujjamat, és legutóbb egy kissé berúgtam és elkezdtem „erekciót” rajzolni, a férfi emberalak alá meg egy másikat aki nagyon szomorú, sír (közben barátnak magyaráztam a képen látottakat). Ezt a jelenetet többször is egymás után lerajzoltam. Ráadásul világ életemben képtelen voltam férfi testet rajzolni, meztelenül meg végképp! Gyakran vannak nemi jellegű rémálmaim is. Nagyon félek, hogy valami rejtve van a tudatalattimban ami megtörtént, csak éppen nem emlékszek rá! :( Szerintetek, mármint, valaki szerint ez lehetséges?

63. Panna.33 (válaszként erre: 61. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 21. 09:47
Na igen... mondjuk amíg nem árt vele másnak vagy magának, addig az sem szánalmas. Bár nem mondanám túl tartalmasnak sem.
62. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 60. - 0c7adf8ee7)
2015. aug. 21. 09:46
Nem az a gond h szex nelkul akar elni..lehet anelkul is elni de a problema h ő lelkileg nagyon serült az őt ert borzalmak miatt es emiatt szüksege lenne orvosra!Mert nem mindegy h csak pusztan nem kivanja valaki a szexet vagy ha egy molesztálás miatt alakult ez ki benne..
61. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 59. - Anya4005)
2015. aug. 21. 08:54
Az nem szánalmas, aki össze-vissza kefél?
60. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 59. - Anya4005)
2015. aug. 21. 08:53

Nem árt vele senkinek. Akkor meg?

Van energiája sokkal fontosabb dolgokra!

Nem fog csalódni, sírni, nem lesz senki lábtörlôje.

Majd megerôsödik és tudni fogja, kit és mit akar!

Van tartalmas élet a szexen túl is!

Az ô élete, döntése!

Igenis, ne bonyolódjon bele méltatlan kapcsolatba!

59. anya4005 (válaszként erre: 56. - Steffy07)
2015. aug. 20. 23:54
Már elnézést,ha valakit sértek a vallásában,de: igen,aki pap vagy apáca,tényleg szánalmas!
58. anya4005 (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 20. 23:53

Én elég közelről ismerek egy férfit,akinek sosem volt még kapcsolata,nem is törekszik rá...Az ő okait nem tudom,képtelen erről beszélni. Néha nekifut,hogy változtat,de hamar feladja,vagy nem is tesz semmit igazán.

Számomra teljesen felfoghatatlan,hogy valaki,akit egyébként érdekel a téma (különben miért lenne a sok erről szóló fórum),miért nem próbálja szakember segítségével feldolgozni a múltat,és tiszta lappal indítani a jövőt.

Írhatsz ki még 100 fórumot,itt,így segíteni senki nem fog tudni! Hiába is nyugtat a tudat,hogy van,aki szerint elfogadható a szexmentes élet,boldogabb nem leszel tőle,az tuti!

Szerintem menj orvoshoz,kérj segítséget,mert úgy néz ki,jelenleg saját magad rabja vagy!

57. sanyinak (válaszként erre: 56. - Steffy07)
2015. aug. 20. 23:41
Elviselhető, de ez az állapot hosszú távon manapság valahogy mégiscsak ciki, hiszen Te is új nick nevet nyitottál, hogy ezen véleményemet leírd...
56. Steffy07 (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 20. 23:26
Nem igaz, hogy szánalmas az az élet. Az teljesen egyénfüggő! Aki pap vagy apáca az szánalmas lenne? Nekem volt olyan csalódásom amikor vagy 2 évig nem kellett férfi és nem éreztem magam szánalmasnak, pedig előtte egy év tizedik éltem nemi életet. A lelkem akkor nem volt rá nyitott. Nagyon sok jó és szép dolgot lehet tenni aminek semmi köze a szexhez. (Más kérdés, ha te azért zárkózol el, mert sosem volt senkivel jó, de az sem szánalomra méltó!!! )
2015. aug. 20. 23:19
Kell a szex, de nem feltétlenül mástól. Saját magunknak is megadhatjuk. Tehát igen, a mással való szex nélkül is élet az élet.
2015. aug. 20. 23:00
nekem nem...
53. syria
2015. aug. 20. 22:04
Lehet, csak nem érdemes. :) Szerintem.
52. be7f6cf6da (válaszként erre: 51. - Tavasz007)
2015. aug. 20. 20:52
na de vajon hol? :D
2015. aug. 20. 20:48
Lehet elni szex nelkul, siman, talalsz is hozza partnert, mert sokan vannak igy!
50. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 20. 20:46

Ez marhaság! Lehet normális életed szex nélkül. Az számít, hogy Neked mi a jobb, ne másoknak akarj megfelelni, ha csak azért kezdesz bele, mert mások ezt várják el tőled Neked lesz rosszabb.

Igazából nekem sincs igényem rá különösebben, igaz nincs is párom.

49. moonlight13 (válaszként erre: 48. - Panna.33)
2015. aug. 20. 20:45
:)
48. Panna.33 (válaszként erre: 47. - D7ba7bf7ff)
2015. aug. 20. 20:26
Innen kívülről nem olyan nagy a különbség.
47. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 46. - Panna.33)
2015. aug. 20. 20:22
Jajaj, a hitgyülis fajta az egy egészen más kategória...
46. Panna.33 (válaszként erre: 44. - D7ba7bf7ff)
2015. aug. 20. 20:20
Nem. Van egy hitgyülis ismerősöm, aki szintén ilyen megvilágosodott. Szintén mindent IS tud, és mindenkit enyhén retardáltként kezel, aki nem olyan magasan szárnyaló lélekkel rendelkezik, mint ő. Tehát nem a buddhákkal van a baj.
45. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 42. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 20. 20:14
Mivel javarészt a te problémád, így talán utólag fogsz találkozni olyanokkal, akik megértenek vagy szükségük lesz rád, de ahhoz egyedül kell lejárni a kötelezőt. Sajnos a tapasztalat ezt bizonyítja. De ki tudja... Erősnek és nyitottnak kell maradni mindenre. Figyelem, elfogadás és hit. Elsődleges munkaeszközeid lehetnek. Saját erőből kell dolgozni, nagyon úgy néz ki.
44. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 39. - Valakivagyok1984)
2015. aug. 20. 20:04
Mert aki Buddhában hisz és buddhákkal haverkodik az csakis kettyós lehet a társadalom szemében? Tudom, régi ismerős. Bóknak veszem. :)
43. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 42. - Be7f6cf6da)
2015. aug. 20. 20:03
Szerintem elsősorban a tükörben, ha észreveszed a poén mögött a lényeget.
1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook