Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szétmentünk az exem, és a barátnője miatt.. Mit tegyek? fórum

Szétmentünk az exem, és a barátnője miatt.. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
16. manocska73 (válaszként erre: 13. - 7777ff52ae)
2010. nov. 9. 12:54
Maximálisan egyetértek
2010. nov. 9. 12:53
Elég messze lakom egyébként, csak az a baj, hogy a bartátiársaságom arra alakult ki.. És jobb pasit...hmm: épp most találtam meg, akit már elűztem, annyira össze voltunk hangolódva pedig alig ismertük egymást.. És naon jól éreztük magunkat, meg hasonlóak vagyunk, és egyikük sem érdemelt meg minket... az exeink naon rosszak ám..
2010. nov. 9. 12:51

Próbáld így elmondani neki, ahogy leírtad a fórumindítóban. Nézd, hogy hogy áll hozzá a magyarázatodhoz. Eleve negatívan vagy az igazságra kíváncsi?

Ha nem fogadja el, akkor valóban kár rá pazarolni az időt. Kinek hisz? Neked vagy másnak? Ez a jövőben is így lenne. Ha ezen a buktatón nem mászik át, akkor semmin, lapát, kész.

13. 7777ff52ae (válaszként erre: 9. - Brigitta2121)
2010. nov. 9. 12:51
Én már nem értem, hohy ki kinek mit miért mondott. Inkább zárd ki az életedből az egész szarkeverő bandát, és a bonyodalom vágyad éld ki egy kaciféntos szappanoperán esténként :)
2010. nov. 9. 12:50
Hát szerintem próbáld túltenni magad a dolgon minél előbb, és ha tényleg úgy érzed, hogy már nem akarsz egyiküktől sem semmit akkor kapd össze magad(új frizura, smink esetleg ha kell fogyókúra, stb) és keress magadnak egy új és jobb pasit. A zaklatásokra ne reagálj, mert vannak olyanok akiknek ez jó szórakozás. Kívülállóként azt mondom, ha tudsz akkor költözz távolabb tőlük, új telefonszám.
2010. nov. 9. 12:50
:(:(
10. Havran (válaszként erre: 8. - 7777ff52ae)
2010. nov. 9. 12:48
Én is igy gondolom,lépj tovább.
2010. nov. 9. 12:48
Nem, mert eddig hitt nekem, csak kiderült hogy a csaj, egyik haverommal kavar, és engem áztat előtte, és én ezt elmtam egy lánynak...akiben bíztam, és visszamondta... és most ellenem fordították, h csak kavarok, pedig ha akartam volna, akkor nekik mondom vissza... Szerintetek az gáz, ha most bizonygatok, vagy hagyjam?...
2010. nov. 9. 12:45
Hát, az ilyen kever-kavar párcsere nekem sok lenne. Amúgy meg ha ennyire befolyásolható, akkor szard le! Lépj tovább!
2010. nov. 9. 12:42
Én bizonygatom, de naon sokan vagyunk ellenünk.. És naon sokan tudnak ártani nekünk.. De olyan rossz így, főleg, hogy én semmiről nme tehetek, és mind 3-an nekem támadtak tegnap...:(
2010. nov. 9. 12:41
Nincs semmi közös, csak egy kutyi volt:( Igen, nagyon féltékeny Rám ezt tom, mert naon szeretett az exem, és szerintem még teljesen nem felejtett el, egyébként én hagytam el. És azt híresztelgetik,h én zaklatom, meg hogy nem tok nélküle élni:O Pedig naon jól megvoltam az újjal.. Csak hát mindig fúrtak minket, meg hogy mien cikik vagyunk, pedig ők léptek félre, ők hazudoztak...
2010. nov. 9. 12:39

Zaklatásokra nem szabad reagálni (ha kibírod), mert számukra pont az a lényeg, hogy felhúzd magad.

Valahogy próbáld meg a csábító nőszemély expasiját visszaszerezni magadnak, bizonyítsd be, hogy túl vagy a régi exeden.

2010. nov. 9. 12:38
Van közös gyereketek?
2010. nov. 9. 12:37

hú, nem semmi, tehát így volt elejében:


A+B

C+D


de aztán összejött

B+D


és később ti is:

A+C


most D féltékeny C-re, gyakorlatilag irigy, C veled van? talán mindkettő kellene neki?


hogy lehet ilyen kegyetlen? minden figurát el akar tőled szedni?

2010. nov. 9. 12:36
Kérlek, adjatok tanácsot... Mindig zaklatnak, és nem tom mi ajó, ha reagálok, vagy ha nem.. az utóbbiakra már nem válaszoltam...
2010. nov. 9. 12:31
Érdekes a helyzetem... A lényeg, h nem rég vagyok túl egy fájdalmas szakításon, 2,5évig voltunk együtt. Ám a szakítás után összejött egy lánnyal, akit tagadott, de biztos forrásból kiderült, hogy igaz, és azóta is együtt vannak.. Ám a lány pedig egy 4éves kapcsolaton van túl, az exemmel csalta meg. És az a srác meg én összejöttünk, nagyon szép volt minden, meg jól elvoltunk,ám a lány bekavart, h Én még az exemet szeretem, meg zaklatom,pedig ez nem így volt... nekem nem kellene, hiszen bacspott, nagy fájdalmat okozott. Ám ártani sem tudnék neki, mert fontos volt valaha. A lényeg, hogy tegnap ott hagyott a bom, mert nem hiszi hogy túl vagyok a régin:(:( és nem tom, h bizonyíthanám, hiszen minden ellenem szól:S És még a lány a szemembe nevetett... elérte a célját
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook