Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek visszajön a cica? fórum

Szerintetek visszajön a cica? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Százas Evelin (válaszként erre: 10. - Globus)
2018. szept. 12. 09:36

Szerintem is-is. Nem igaz, hogy személyhez nem kötődnek. De a helyhez tényleg nagyon.

Különösen egy kandúr, amelyiknek saját körzete van, azt naponta bejárja, lelkiismeretesen jelölget, a többi macskát elzavarja, territoriális állat.

10. globus (válaszként erre: 9. - Százas Evelin)
2018. szept. 12. 09:33
Ha a szomszédból slattyogtak át, akkor talán hazamentek. Állítólag a cica nem emberhez ragaszkodik, hanem a házhoz. Van ilyen? Anyu magához édesgetett egyet, de nagyon nehezen ment, kb. hónapokig tartott, mire engedte magát megérinteni.
9. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Szmirma)
2018. szept. 12. 09:28

Lehet, hogy a hordozó nem a legjobb ötlet volt. Az szűk. Talán jobb lett volna csak úgy a lakásban elengedni, valahol elbújt volna biztos.

Visszamegy az. Kapott kaját, ő ott már otthon van.

2018. szept. 12. 08:45
Türelem! :o))
2018. szept. 12. 08:42
Ha van nekik kaja és érzik, hogy szeretitek őket, akkor nem mennek el. Csak idő kell míg megszokják, hogy nem bántjátok.
2018. szept. 12. 08:30
Szerintem idővel majd szelídülnek. :) Mindenképpen jó jel, hogy ott sertepertélnek a kertetekben! Sejtik, hogy nincsenek rossz helyen. Szerintem egy-két hét és magatokhoz tudjátok őket szoktatni. Kis édesek. 🐈😊
5. Szmirma (válaszként erre: 3. - Katonca)
2018. szept. 12. 08:10
Hagytam kint kajcsit hozzá sem nyúltak.De Villám (így nevezték el a gyerekek azt a cicát amelyiket elkaptunk a kert végében üldögélt ma reggelre,de amint közelítettünk elszaladt.Oda vittem a kaját letettem, távolabb mentünk vissza jött és evett.De amint közelebb mentünk hozzá,megint elszaladt,nem tudom ,hogy lesz ez így :( .A gyerekek meg teljesen kiborultak,hogy minek is engedtük ki,dehát mégsem tarthatom bezárva örökre.Mondjuk valamivel jobb a helyzet mint korábban,mert akkor még ennyire sem közelíthettünk felé.
4. Szmirma (válaszként erre: 2. - 403c839538)
2018. szept. 12. 08:01
Mivel már napok óta nem láttuk azt hittük eltűnt de tegnap este ő is előkerült,de mikor meglátott minket sajnos elszaladt :( .
2018. szept. 11. 22:48
Minden eshetőségre hagyj a teraszon kaját. Hátha vissza találnak.
2018. szept. 11. 21:51
Hol a másik? :(
2018. szept. 11. 21:48
Három hete amíg nyaralni voltunk beköltözött hozzánk két kiscica,nagyon félősek és vadak csak az ablakból tudtuk meglesni őket.Vasárnap a 11 éves fiamnak nagy türelemmel és egy kis kajával sikerült az egyiket becsalogatni a macska hordozóba.Szegényke bolhás volt,megfürdettük,becsepegtettük azóta etetjük,de napközben és éjszakára a cica hordozóba bezártuk, tegnap délután már dorombolt is. Ma is mikor hazajöttünk kiengedtük,megetettük,el is engedtük de a közelében maradtunk,ott üldögélt a teraszon, mikor visszaraktuk a hordozóba nagyon nyávogott, ezért inkább kiengedtük.Egy ideig még körülöttünk volt,de utánna elment valamerre.Attól tartunk,hogy korai volt még kiengedni és nem fog visszajönni. Ti mit gondoltok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook