Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek terhes lehetek?! fórum

Szerintetek terhes lehetek?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. cb82b220ce (válaszként erre: 3. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 11:30
Mi lenne ha elmennél orvoshoz is?
7. 1929f865b9 (válaszként erre: 1. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 11:30
Szia! A teszt nem mindig megbízható, erre ne alapozz. Nekem is negatívat mutatott, pedig akkor már kb.2hetes lehettem. Rá egy hétre jelent meg a teszten a második csík is. A mellem nekem is nagyon feszült, azt hittem már valami bajom van, pedig csak a babát jelezte! :D Pár nap múlva ismételd meg újra a tesztet. Sok sikert!
6. Vikuc (válaszként erre: 1. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 11:29
Mostanra már ki kellett volna mutatnia a tesztnek a terhességet.Ha 13-án volt a mensid első napja akkor elvileg csak 27-én voltál fogamzóképes,bár ettől még összejöhet a baba.Szerintem vegyél még egy tesztet,ha az is negatív,vszínűleg nem vagy terhes.Drukkolok.
5. Jucka1984 (válaszként erre: 1. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 11:29
ezt a teszt már kimutatná, de megnyugtatásképp csinálj még egyet. Az én mensim is rendszertelen volt, 6 hetesen vettem észre én is. Nagyon fájt a cicim, sokkal jobban mint mensi előtt szokott. És most van egy 7 hetes babám :)
4. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 1. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 11:29

szerintem sem.

elvileg mensi első napja után 10 napig nem lehet teherbe esni (elvileg)

2009. dec. 16. 11:28

Az a baj, hogy már kb. 1 hete vannak ilyen tüneteim.

Azonban már 16 éve van mensim, és előtte sosem volt semmi gondom. Sem előtte, sem utána. Csak onnan tudtam, h meg fog jönni, hogy enyhe barna folyásom volt előtte 1 napig. De ilyen még nem volt.

2. globus (válaszként erre: 1. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 11:27
Szerintem nem. A teszt eléggé megbízható, és tüneteid mensire is utalhatnak. 1-2 napon belül eldől, tarts ki! Szeretnéd a babát?
2009. dec. 16. 11:25

Sziasztok!

Segítség kellene! November 13 - án volt az utolsó mensim első napja, és nov. 20 körül voltunk együtt apával, amikor összejöhetett a baba. Mostanra alhasi fájdalmam van, és mellfeszülésem.

Sajnos a mensim nagyon rendszertelen, erre nem tudok építeni.

DE! Ma reggel csináltam egy Easy Pregnancy nevű tesztet, és az negatívat mutatott. Viszont nem jön meg.

Ha van baba, elvileg ma 5+4 napos.

Szerintetek?

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook