Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mit akar? fórum

Szerintetek mit akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. a74de3d08a (válaszként erre: 39. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:51
"érdekes", amiket írsz.... :-D
40. leviatan (válaszként erre: 38. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:51

Hat nem tudom... :) kerdezz meg pl. 10 ferfit, hogy nagy keres-e.


Oh, egyik kedvenc tevekenysegem kielemezni a pasikat :DDD


Hagyd kialakulni, en csak annyit mondtam, hogy en mit tennek... Lehet mert mar hallottam mindenfele szoveget eletemben, hogyan probaltak levenni a ket vallamrol :).

39. leviatan (válaszként erre: 35. - A74de3d08a)
2009. szept. 9. 13:48

Elhiheted. Nem beszelnek csak ugy a nagyvilagba. Nyilvan bizonyos szexualis fejlettseg kell ehhez is, vagy pusztan el kell fogadni, hogy letezik ilyen is, nem feltetlen kell megelni.


Itt jegyzem meg, en nem lennek kepes ra, akkor inkabb egesz eletemet egyedul elnem...


Szoval rengeteg part ismerek, mondhatni az ismerettsegi korunkben egy par van, aki nem cserelgeti a partnereit. Ja, igaz, nem Magyarorszagon elek... bocs, ott valoban hitegetik csak az emberek egymast, a masikat. Biztos ezert van olyan sok valas, ezert szakitanak az emberek akkora szamban.


Nos a parcserelos kapcsolatok erzelmeken alapszanak. Nincs megcsalas, nincs a masik atejtese, pusztan erzelmi alapja van, hisz a szexet nem csak feltetlen egy embertol kapjak meg. Hihetetlen osszhangban elnek, irigy is vagyok rajuk. Nagyon mely kapcsolatuk van...


A noi felrekefelest egy AOL-es cikkben olvastam, ahol egy Galloup (lehet nem igy kell irni) felmerest tettek kozze es szakemberek vontak le a kovetkeztetesekett.

A nok es a ferfiak otvenvalahany szazaleka, ha jol emlekszem a ferfiake par szazalekkal tobb volt, VALLOTTA BE, hogy felrelepett. Es ez csak az, aki nev nelkul hajlando bevallani...


Galloup az egyik legnevesebb amerikai velemenykutato ceg.

38. reménytelen? (válaszként erre: 34. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:43
Annyira azért még megvan az álomvilág, hogy talán lehet azért tenni, hogy az ösztönök irányítsanak, és mégis csak egy nőt akarjon. Vagy ez túl nagy kérés? Kicsit elkanyarodtunk a kiinduló témától, de örülök, hogy segítesz kielemezni a férfiakat. És ezért nem tudtam egyedül eldönteni, hogy mi legyen. Mert tudom, hogy ha érzelmeket akarnék kicsikarni, akkor mondaná, hogy szeret bla bla, de ennek semmi értelme. És nem biztos, hogy ez esetben nem menekülne más nő karjaiba. Nehéz döntés előtt állok, félek is tőle, de vonz is a dolog. Lehet így működne jól, hogy nem akarunk nagyon érzelmesek lenni. Aztán lehet, hogy lassan kialakulna. Vagy szerinted ebben nem szabad hinni?
37. leviatan (válaszként erre: 33. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:42
:)
36. leviatan (válaszként erre: 32. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:42

Mondjuk, amit meg tehetsz, valaki itt irta mar. Kivarsz.

Nem gondolsz a dologba semmit, nem jatszol a gondolattal, hogy de jo lesz egyutt, meg stb. Tehat nem ringatod magad leanyalomban. Most tudod, hogy mire szamithatsz. Hagyod a dolgokat a sajat medrukben, gondolok itt arra, hogy haladsz, amerre visz a dolog. Nem eroltetsz semmit, hagyod, hogy kiforrjon. Ugyis latod majd, hogy mi fog kisulni belole. JA, es igyekszel nem erzelmeket belenyomni a kapcsolatba. Tudom ez marha nehez egy nonek...


"Van értelme ennek az egésznek egyáltalán?"

IGEEEEN, mert szeretunk kefelni a megfelelo pasival, nem? :)))))))

Mellesleg ki tudjuk fizetni a lakbert, amit lehet egyedul nem lennenk kepesek, nem kell egyedul feltrogerolni a lakasba az uj TV-t, vagy bevasarlas utan a cuccokat. Van, aki beverjen egy szoget a falba... stb. Szoval van jo oldala is a testisegen kivul :D.

35. a74de3d08a (válaszként erre: 34. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:41

>Amugy a parcserelos kapcsolatok majdnem orok eletre >szolnak erzelmileg.


Hogy lehet ilyet mondani????

föl se foghatom....


>Nem hiszed el, de ugyanolyan aranyban kefelnek a >nok felre, mint a ferfiak.


De ezt se.....

Mégis hol olvastál te ilyeneket???

34. leviatan (válaszként erre: 28. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:37

Hat azert van a sok valas, meg szakitas, mert nincsenek tisztaban az emberek sajat vagyaikkal, osztoneikkel. Mennyit hallani arrol, hogy megcsaltak valakit? Rengeteget.

Miert? Mert oszton lenyek az emberek. Mindig kell ujabb es ujabb partner. Nos ezt vagy elbirja egy kapcsolat, es talan meg jobban is mukodik, mint egy atlag kapcsolat, vagy nem, es ez utobbi esetben van a szakitas/valas.


Amugy a parcserelos kapcsolatok majdnem orok eletre szolnak erzelmileg. A kornyezetemben nagyon sok ilyet ismerek. Mar idosebb paros, vilag eletukben part-cserelgettek, hihetetlen harmoniaban elnek, boldogok stb. Tehat erzelmileg egy emberhez kotodnek, szexben meg tobbhoz.


Hidd el a legtobb kapcsolatot az osztonok iranyitjak. De nem feltetlen a nemi osztonok csakis. Van ahol a csaladalapitas, utodnemzes stb. osztonok miatt vannak egyutt.


A nok nagyon imadjak a filmekbol vett alomkapcsolatban alomvilagban valo lubickolast. Erre is van boven pelda az ismerosi koromben. Fulig vagy akarmeddig szerelmesek, aztan jonnek a bajok, idegen telefonszamok a parjuk mobiljan, idegen notol erkezo tuzes e-mailek, veletlen lementett chat-es parbeszedek... stb. stb. stb. Es az alomvilagban elo nonek maris oda az onbecsulese.

Mennyivel tisztabb dolog az, hogy elore tudja, vagy tudjak egymas vagyait egy kapcsolatban, mennyivel oszintebb, stabilabb dolog. Nekem tetszik, csak erzelmileg nem tudom hogy emesztenem meg. Valoszinuleg rettenetesen. Na igen a mas no az agyban... attol en is kilennek.

Nade lehet mas ferfi is az agyban, nem? :PPPP

Mennyire onzo vagyok :PPPP hihi.


Oszton, genetika, de nemcsak a ferfiakba van belekodolva, hanem a nokbe is. Nem hiszed el, de ugyanolyan aranyban kefelnek a nok felre, mint a ferfiak... Eloszor olvastam, nem akartam elhinni, azt gondoltam, hogy jaaa, hat a ferfiak oszton lenyek, stb... a nok meg szentek es artatlanok... bla bla bla... hah, pedig a nok is szep szamban lepnek felre...

33. reménytelen? (válaszként erre: 31. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:30

A vékony férfiaknak általában. Nekem ez a tapasztalatom, már amennyi van. :)

Köszönöm, hogy beszélgetsz velem, most ez jó, mert már kezdtem magamban elkeseredni, hogy csak nekem nem sikerül. :)

32. reménytelen? (válaszként erre: 29. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:29

Tudom, hogy ez a szöveg arra utal. Nem hiszem, hogy az 5%-ba tartozik, ugyanis majdnem egykoruak vagyunk. Ilyenkor szerintem a férfiak 100%-a akar csak szexelni.

Nem keserítesz el igazából most kezdek megnyugodni, mert még nem csalódtam. Csak rossz, hogy úgy néz ki megint egyedül maradok. Nem tudom, hogy mit akarok, nem tudom, hogy hogy tolerálnék egy pusztán testiségen alapuló kapcsolatot. De ahogy leírtad minden kapcsolat pusztán arról szól.


Van értelme ennek az egésznek egyáltalán? :)

31. leviatan (válaszként erre: 26. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:29

Oh... errol meselhetnek. Fenykoromban, amikor meg sokszor eljartam az ejszakaba bulizni, pont a Te korodban. Koversegem ellenere, egy ejszakan fix 5-en megdontottek volna, csak kello mennyisegu alkohol utan akartak... volna...


De van jo hir is... :) Sok ferfinek (alitolag) a husik jonnek be :D, nekem ezt meg mindig nehez elhinnem... de letezik. Talan minimalis szamban letezik Mo-on, de van.

30. reménytelen? (válaszként erre: 27. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:26

Én is láttam már másképp. Akkor még hittem a mesékben. Azóta felnőttem. :(

Hogy ez jó, vagy nem, azt nehéz eldönteni. :)

29. leviatan (válaszként erre: 25. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:26

De a szextol mukodik, mondhatni a mozgato rugoja, a holdfeny, gyertyafeny, meghitt vacsora egy ferfi szamara nyug, amig eleri a celjat :D, de most komolyan. Annyira sokszor hallottam mar... Volt egy munkahelyem, ahol a pasik nagy reszevel kozeli baratsagban voltunk, magyaran hasonlo eszmecsereket futtattunk, mintha en is pasi lennek, fokent nokrol.

Mikor aktualisan valamelyik eppen hajtott egy csajnal, akkor altalaban nem eppen oromteli modon fejeztek ki, hogy "na ma megint vacsorazni viszem", "megyunk moziba, szinhazba", "het vegen megint kirandulni megyunk"... szoval nem orommel mondtak, hanem inkabb nyugkent tuntettek fel.

Tehat az agyig vezeto ut nem annyira a ferfiaknak lett kitalalva, hanem ezek nelkul az ugymond "nyalas" dolgok nelkul a legtobb not nem lehet agyba csalni :D, mert a noknek kell a romantika, nekem is... :)).


Mivel csak nagy altalanossagban mondtam, amit eddig leirtam... lehet az ember, aki hajt nalad valoban csak csalodott, es abba a bizonyos kis hanyadba tartozik, aki nem a szexre hajt :).

Bar nem akarlak elkeseriteni, a szoveg, amit megeresztett, pusztan erre utal... marmint, hogy ja tartos kapcsolat nem kell, de jo lenne kefelni egyet... :(

28. reménytelen? (válaszként erre: 27. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:25

Attól tartok, hogy nálunk az utóbbi dolog működne. Egy olyan kapcsolat, amit az ösztönök irányítanak. Nem tudom, hogy jól látod-e, alapból én is hülyeségnek tartom a hétköznapi értelemben vett párkapcsolatot. Főleg azokat, amiket már csak a megszokás tart össze. Nagyon sokat segítesz nekem, ezt köszönöm. :)

Lehet, hogy nem lenne gondom azzal sem, hogy ha utóbbi típusú kapscolatba vágnék bele, mert abban tényleg több az érzelem, és őszintébbek az érzelmek, mint egy hétköznapi, minden nő által megálmodott párkapcsatban. Csak azt viselném nehezen, ha az ágyában más nő is lenne rajtam kívűl. De ez a probléma amugy is fennt áll. Mert azokat a nőket jobban sajnálom, akiket ámít a pasijuk, mert monogám életmódra nem képesek, ez biztos, genetikailag beléjük van kódolva.

Úgy látom azért vannak dolgok amiket hasonlóan látunk. :)

27. leviatan (válaszként erre: 23. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:20

Hat, ahogy elnezem akad sok kismama itt a portalon, akik szentul meg vannak rola gyozodve, hogy a parjuk abba a bizonyos 5%-ba tartozik, aki nem a szexert megy bele egy kapcsolatba, es felhotlen es boldog es ilyesmi.


Ettol meg kialakithatsz normalisnak mondhato kapcsolatot (de mi a normalis? azaz mindenkinek mas a normalis)... de szem elott kell tartani azt is, hogy lehet az a ferfi, akivel eppen vagy nem abba a bizonyos 5%-ba tartozik, hanem a 95%-ba, akinek a szex a lenyeg, de alruhaba bujtatva adja elo.

Normalis kapcsolat: van akinek a hagyomanyosnak mondott parkapcsolatot jelenti, a nok nagyon nagy reszenek ez az elkepzelese egy parkapcsolatrol, ahogy elnezem neked is.

Aztan van az a fajta parkapcsolat, ami kimondottan, elore tudhato modon az osztonokon alapszik, ennek megfeleloen tobb partner fordul meg az agyukban, kozos megeggyezes alapjan. Ez a kapcsolatfajta erzelmileg mellyebb, mint az atlagos/hagyomanyos parkapcsolat. Nincs megcsalas, pl. Hisz ismerik egymas vagyait, van, ahol idonkent tobb no szerepel az etlapon, van ahol idonkent tobb ferfi. Meglepodnel, ha tudnad mennyien elik igy az eletuket, mert ugye az emberek szinten hatalmas hanyada nem monogam, ertem ez alatt a noket is, ferfiakat is, de nagyon sokuk nem vallja be meg maganak sem...

Na szoval ez a kapcsolatfajta nincs szinfal moge, szep szavak moge dugva, itt pontosan tudja mindket fel mit akar a masik, vagy o mit akar :).

26. reménytelen? (válaszként erre: 24. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:18

De ha nem értem meg őket, akkor elveszek...

Lehet nem kellene túl sokat gondolkozni. Vagy beletörődni a magányba. És én olyan messze állok a szépségtől, mint Makó Jeruzsálemtől. Azért olyan nehéz elhinni, hogy meg akar csak dugni.

25. reménytelen? (válaszként erre: 22. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:16

Persze, a szextől működik. De én ezzel azt akartam mondani, hogy működtetheti a szex, de nem az ágyban kell elkezdődnie. Szerintem a kapcsolat legszebb része az odáig vezető út. :) Vagy túl romantikus vagyok?

Nem vagyok tinédzser, közel vagyok a 24hez. És valami normális kapcsolatra vágyok. Olyan szépen indult, csak félek, hogy mindig ezen fogok kattogni, hogy mit is akar igazán. Tudom, ezt tőletek nem tudhatom meg, csak több szem többet lát alapon kérdeztem. :)

24. leviatan (válaszként erre: 18. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:14

Lehet durva volt, valoban nem tartom magamat bomba nonek, es igen nehezen hiszem el, meg mindig, hogy jo no is lehetek valaki szemeben. Holott ebben megerositest ad a parom szinte minden nap, es megis ez a velemenyem magamrol. Hala azoknak a ferfi egyedeknek, akikkel kapcsolatom volt eddig.


Ne is akard megerteni a pasikat, mert ha megerted oket, akkor elkezdenek a nok erdekelni :PPPP

23. reménytelen? (válaszként erre: 21. - A74de3d08a)
2009. szept. 9. 13:12
Milyen jó lenne, ha el tudnám dönteni. A hozzászólások szerint a ma szinte lehetetlen normális párkapcsolatot kialakítani. Ez rémít meg igazán. :(
22. leviatan (válaszként erre: 17. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:12

Na en sem vagyok orszagut koru :D, es termeszetesen tinedzserkent meg elhittem, hogy miattam kavarodik belem egy pasi, mostmar nem hiszem el.


Mondani, meg barmit lehet :). Nagyon nagyon sokszor hallottam, nemcsak azoktol a ferfiaktol akikkel osszehozott az elet, hogy "milyen szep a szemed" aha... szep ja, hogyne... szoval ezt lehet mondani, meg azt is, hogy a szex nem fontos, de minden kapcsolat a szextol mukodik, ha az nem mukodik, akkor vege van a kapcsolatnak, ez tuti fix!

21. a74de3d08a (válaszként erre: 17. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:08

azt nem mondom, hogy csináld ezt, vagy csináld azt, csak azt tudom mondani, hogy én a helyedben nem pazarolnám rá az időmet.....

de ezt neked kell eldönteni.

2009. szept. 9. 13:06
Még nem kaptam olyan sok választ, de azért köszönöm! Igaz most sem könnyebb, mert a jelek szerint ki kellene rugnom. Jó, hogy ti reálisan látjátok a helyzetet.
19. reménytelen? (válaszként erre: 16. - A74de3d08a)
2009. szept. 9. 13:06
:(
18. reménytelen? (válaszként erre: 15. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:05

Ez azért talán kicsit durva volt, amit most magadról írtál. De én sem vagyok se szép, se karcsú, se okos :)

Nem tudom. Arra gondoltam, hogy majd kialakul. Mert vannak érzelmei, és ezekről beszél is, csak úgy érzi alakalmatlan még egy tartós kapcsolatra. Soha nem fogom megérteni a férfiakat! :)

17. reménytelen? (válaszként erre: 13. - Leviatan)
2009. szept. 9. 13:03
Ezt én sem hiszem el. Azért kérdezek. Talán még fiatal vagyok, nem látom át jól, hogy milyenek a férfiak. Valahol a félelemét is megértem, mert én is sokat csalódtam, és én is félek. Azért én már jártam úgy, hogy három hét után rózsaszínben láttam mindent. De olyan hibát sem akarok elkövetni, hogy egy teljesen testiségen alapuló kapcsolatba megyek bele. De a vicc az, hogy ilyet ő sem akar, legalábbis azt mondja. Ha ilyet akara azért annak gondolom lennének jelei nem? Nem az a cél, hogy minél előbb az ágyának döntsön, sőt én azt is elmondtam, hogy nekem érzelmi alapokon működő dolog kell a szexhez. Megértette, nem sietett. Akkor most mi van? Egyre tanácstalanabb vagyok... Jah, és nem bántottál meg :)
16. a74de3d08a (válaszként erre: 14. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:00
a kötelezettség nem kell neki, csak szexet akar.
15. leviatan (válaszként erre: 11. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 13:00

Neked kell eldontened, hogy ezek utan, hogy teszi a szepet, de elore kijelenti, hogy nem akar tartos kapcsolatot, ezek ellenere is ugy gondolod, marhara szeret, es csak a ket szep szemedert teszi a szepet neked...


Kicsit nyersen hangzik, tudom, bocs erte, de igy latom. Nekem mondjuk konnyu dolgom van, nem vagyok se szep, se karcsu, se szilikonos mellu, se szoke, szoval olyan nagyon sok erzelmet nem akartak tolem sosem. Szoval pontosan tudtam, ha egy ferfi szobaallt velem, hogy nem azert teszi, mert annyira szuper szepseg vagyok, hanem mert kefelhetnekje tamadt, es a lo nincs szamar is jo elv alapjan en is beleferek az elvarasokba zsakkal a fejemen sotetben...

14. reménytelen? (válaszként erre: 12. - 1247d35ab8)
2009. szept. 9. 12:59

Ezért nem értem én sem. Mert közben meg teper, meg akarja, meg tesz érte, meg keres, meg találkozunk, meg közös program, meg tervez velem dolgokat, amik pl nem holnap lesznek.

Ezért kértem a tanácsotokat. Kiváncsi vagyok, hogy ki hogyan látja. Aztán addig kell döntést hoznom, amig nem nagyon vannak érzéseim...

13. leviatan (válaszként erre: 11. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 12:57

Nem akartalak megbantani, nem ez volt a cel. Csak nem olyan rozsaszin, mint aminek latszik altalaban.


Magyarul: a ferfiak 95%-a a kefelesre hajt. Ha tetszik, ha nem. Van aki ezert hajlamos minden nap udvarolni valakinek, van aki lusta es belevag egy tartos kapcsolatba, ami vagy fog mukodni vagy nem.

Nem kell rogton arra gondolni, hogy egy megkeseredett single vagyok :P. Mert nem igazan... ferjnel vagyok, amugy. De elnezem a mi kapcsolatunkat is, az ismeroseink kapcsolatat is, a regi jo baratok kapcsolatat is. Es ahogy azt a tanulmanyt olvastam, amiben a ferfi es a tartos kapcsolat temat boncolgattak elkezdtem figyelni a korulottem elo ferfiakat. Barmit megadnak egy jo kis kefelesert, ha az kell a nonek, aki eppen megmozgatja a fantaziajukat, hogy parkapcsolatban eljen, akkor azt teszik meg.

Tudom ez igen lehuzza a ferfi nemet, nem akarom oket sem megbantani, mert ott van az az 5%, aki talan nem a kefelesre hajt. Termeszetesen a jelen levo ferfiak mind ebbe az 5%-ba tartozik :)))


Na a szerelem kerdes is itt van. Egy parkapcsolatban kialakulhat, vagy kialakul, tehat mar erzelmileg is odakotodik a nohoz, nemcsak a vagyai miatt. Vagy kialakulhat elotte is, de a lenyeg, nem azert hajt egy ferfi egy nore, mert annyira szereti, vagy tobb erzelmileg a kapcsolat, mint baratsag. Ez kamu, nem szabad ezt elhinni...

12. 1247d35ab8 (válaszként erre: 8. - Reménytelen?)
2009. szept. 9. 12:56

Akinek tényleg szimpatikus vagy, az szeretne téged jobban megismerni.

Ergo nem mond ilyeneket.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook