Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek milyen egy jó pasi? fórum

Szerintetek milyen egy jó pasi? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
2011. jún. 23. 22:46
De ha egyszerűen nem bírok egy bunkó lenni?
9. a6d5a14c21 (válaszként erre: 8. - Marjann)
2011. jún. 23. 22:45
Ezt nem Ő fogalmazta meg:D:D csak az idézőjelet elfelejtette kitenni...
8. Marjann (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2011. jún. 23. 22:45
Ezt de jól megfogalmaztad! Ellophatom?:)
2011. jún. 23. 22:44

A pénz fontos: kiszámíthatóságot, biztonságot jelent.


Fontos a szorgalom, a "jég hátán is megélés"

Rendkívül fontos a humor!

6. Marjann (válaszként erre: 2. - 9242a6388c)
2011. jún. 23. 22:43
CSakis:) Ha van elég, akkor a jó külső is megvehető. Kedvesség, humor, intelligencia stb manapság már nem menő...
2011. jún. 23. 22:43
Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (. . . ) Lássuk be, a rossz fiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez.
2011. jún. 23. 22:43

Előszőr be akartam írni, hogy mint én.

De látva, hogy férfi a kérdező, így csak jelzem, hogy mit akartam, de nem teszem meg. :D


Mégis...

Nekem azt tanácsolták annak idején, hogy legyek természetes.

Mostanában kifogásolják a borostás képemet, de én már nem akarok jó pasi lenni...

Vagyishát fontos az ápoltság és ne legyen az ember tutyimutyi.

A többi tanácsot már a nőkre hagyom.

2011. jún. 23. 22:43
Gondolom. Ezeket tapasztalom.
2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Fb546889fa)
2011. jún. 23. 22:41
Nyilvánvaló, hogy a pénz?
2011. jún. 23. 22:38
Az igazat megvallva nem a közhelyekre lennék kíváncsi. Nyilván való hogy a pénz és a jó külső. Engemet az érdekelne a leginkább hogyha betoppan az életembe a nagy Ő, mégis mi az amire nagyon figyeljek oda hogy véletlenül se bántsam meg akaratomon kívül. És milyen irányba érdemes szerintetek nők szerint formálni magunkat, hogy idézőjeles jó pasinak számítsunk mi férfiak.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook