Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek milyen egy jó főnök!? fórum

Szerintetek milyen egy jó főnök!? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. okt. 6. 17:43

-ha többet tud a szakmáról, mint a beosztottja

-ha tud kommunikálni (jót is rosszat is)

-ha nem kivételezik a beosztottak között

9. f8c322449b (válaszként erre: 3. - Jajjj)
2014. okt. 6. 17:37
Egy biztos, Te nem egy profitorientált területen dolgozol.
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Csorem)
2014. okt. 6. 17:32

Nekem eddig oltari makom volt a fonokeimmel. Megis, egyet kiemelnek :)

A jellemzoi ; hgy emberszamba vette az alkalmazottakat, befogado volt az eszreveteleimre es (nem feltunoen) es mindig figyelt ram. Elso a munka, minden mas utana. Megvtak az elvarasai es kovetlezetes volt es megis remek viszonyban vtunk. A ceges bulikon is el tudta magat engedni, ettol fuggetlenul mindenki elott volt tisztelete.

Roppant intelligens manyus es empatikus, asszem ez utobbi ket dolog egyutt tette kiemelkedove, es a "csipetnyi" sztahanovista hozzaallasa 😜

2014. okt. 6. 17:31
Következetes,objektív.
2014. okt. 6. 17:31
Nézőpont kérdése. A karrier tekintetében a rohadt g..i, mint például én. Van a beosztott fele húzó, de az egy f.sz, mert az nem viszi semmire.
2014. okt. 6. 17:27

Nem szabad szemétnek lennie. Aki szemét, az nem jó főnök, de még csak nem is jó ember.

A beosztottakkal igazságosan kell bánni, az elvárásokat tisztázni kell és be kell vasalni, de ezt normális hangnemben, emberségesen. Ha valami nem sikerül, akkor segíteni kell, kideríteni az okokat és megoldást találni rá.

Legyen türelmes, de ne hagyja, hogy hülyének nézzék, vagy visszaéljenek a türelmével.

Kerülni kell a kivételezést mind pozitív, mind negatív irányban.

4. jajjj (válaszként erre: 3. - Jajjj)
2014. okt. 6. 17:25

Szerintem erre születni kell.

Ja és amúgy férfi a főnököm.

3. jajjj (válaszként erre: 1. - Csorem)
2014. okt. 6. 17:23

Az enyém

- nem szemét

- bármit el lehet mondani neki

- abból indul ki, hogy felnőtt értelmes, vele teljesen egyenrangú ember vagyok, aki nem azért van alá beosztva, mert hülye, hanem mert a.) kevesebb a tapasztalata b.) nincs vezetői vénával megáldva

- be lehet szólni neki

- érzékenyen és értelmesen reagál a magánéleti problémákra is

- jól fogadja a kritikát is, igyekszik tanulni belőle

- leszarja, hogy időre járunk-e be dolgozni, amíg a munkánkat rendesen elvégezzük

- nem abból indul ki, hogy az emberek körülötte nem akarnak dolgozni, hanem abból, hogy mindenki a legjobb tudása szerint csinálja a dolgát.


Nehéz lenne összegezni, soha egy percig nem érezteti velünk, hogy ő a főnökünk, de a viselkedésével és tudásával kiérdemli, hogy mind felnézzünk rá.

2. vandi7310 (válaszként erre: 1. - Csorem)
2014. okt. 6. 17:20
Szerintem ne legyen szemét a dolgozokkal ismerje őket nagyon és tudjon a családi hátterükről is rendes legyen velük de ugyanakkor tudassa is vagy mutassa is ki a dolgozknak hol a határ mert végül is nem játszópajtás .de érző szívű ember legyen ne utálatos :D
2014. okt. 6. 17:17
Kiváncsi lennék arra hogy milyennek kell lenni egy fönőknek szerintetek. Meddig mehet el mit tehet meg a dolgozóival és hogy magának a fönöknek mit kellene tenni, hogy elismerjék a dologozói. Vagy egy fönök lehet e emberséges, vagy feltétlenűl szemétnek kell e lennie. Várom a válaszokat
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook