Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek milyen a Wattpad sztorim, mondanátok róla véleményt? fórum

Szerintetek milyen a Wattpad sztorim, mondanátok róla véleményt? (beszélgetős fórum)

18. 068c3c8b2e (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 1. 14:53

Ez az amit olvastam, ez egy potenciálisan okés történetnek a kivonatolt vázlata, ez néhány mondat.


Pont én vagyok az, aki általában a kérdezőket megvédi a rájuk rontó emberektől, de az a helyzet, hogy én itt nem tudok kedveset mondani. Arra vagy kíváncsi, hogy milyen minőségben írtad meg a történetet? Kisiskolás, összecsapott, semmi szépirodalmi nincs benne. Az érdekel inkább, hogy maga a történet mennyire értékelhető? Nem rossz, de semmit sem tudunk meg a szereplőkről, mert olyan kevés a történet, alig néhány mondat. Egy ilyen sztorit legalább 200 oldalban szoktak az írók leírni.

2023. ápr. 30. 11:54
Csajszi, ez kb. 10 mondat. A messengeren bővebben írom le a barátaimnak amikor történik velem valami.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 068c3c8b2e)
2023. ápr. 30. 11:38
Nem tudom, hogy ezt is olvastad-e, de ez a történet: [link]
15. 068c3c8b2e (válaszként erre: 13. - Görögtánc)
2023. ápr. 29. 20:42
hát értem, de ez egy összefoglaló
14. 068c3c8b2e (válaszként erre: 11. - Kacsahercegno)
2023. ápr. 29. 20:37
én is a konkrét történetet hiányoltam, ez csak egy középszerű történet vázlata. valószínűleg ha megtalálnánk az igazi történetet, abban lennének fordulatok.
13. Görögtánc (válaszként erre: 9. - 068c3c8b2e)
2023. ápr. 29. 20:21
Szerintem kitalált. Wattpadra amatőr írók járnak, nem?
2023. ápr. 29. 19:58

Az a gond, ha valaki igazán boldog a mai világban, főleg, ha kultúrák választották el őket addig, akkor az hihetetlen.


Írják ezt sokan úgy, hogy szinte a településüket sem hagyták el, vagy az országot, de főleg nem jártak még turistaként sem az általuk barbárnak vélt országokban és népeiről úgy alkotnak véleményt.

Teljesen mindegy, ha ugyanabban az utcában éltek emberek gyerekkoruktól, vagy kontinensek választották el őket, a kapcsolat, a házasság fordulhat tragédiába.

Egyet felejtenek el sokan, ha éli valaki a boldog életét, az nem hír, mindig az a hír, ha valami rossz történik, annak van hírértéke. Ezek lesznek főcímek, abból írnak regényt, felturbózva, hiszen a példányszám fontos, így lesz eladható, a filmek is erre a sémára készülnek.

Magyarországon is darálta le hentes férj a feleséget, nem hiszem, hogy ettől ez kevésbé lenne elítélendő, mert ő is ebben a kultúrában nőtt fel.

2023. ápr. 29. 19:34
De hol a sztori? Én csak a pár mondatos összefoglalót találtam meg. Mondjuk ha már itt tartunk, abba nem írnám bele a történet végét a helyedben.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 29. 19:07

Számomra unalmas a leírás, ezt a keveset is nehézkesen olvastam el.


Az életben ennél sokkal romantikusabb megismerkedésről tudok, magyar lány és arab fiú között, immár 30 éve hihetetlen boldogságban élnek.

Ez a történet nem tudta überelni.

2023. ápr. 29. 18:56
Ja ez most komolyan egy történet?
2023. ápr. 29. 18:44

Szép történet de szinte hihetetlen.

A leírási módon még csiszolni kellene, mert a sziruposnak is a felsőfoka. Szerintem többet kellene olvasnod a klasszikusokat mert ebben a stílusban a Júlia füzetek Hamupipőkéi köszönnek vissza - bár arra is lehet még kereslet.

Iskolai dolgozatnak amúgy megfelel, ott ötös is lehet.

Gyakorolj tovább, lehet belőle még igazi irodalom is valamikor.

2023. ápr. 29. 18:41

A kattintás megvolt. Szerintem ebben nincs sztori. Két fiatal egymásra talál, lesz két gyermekük és boldogan élnek, míg meg nem halnak.


A képen szereplő Barbarát nem ismerem, de a pasi egy török sorozatszínész (úgy tudom). Gökberk Demirci (nős).

2023. ápr. 29. 18:34
Ez egy történetnek a vázlata. Ezt minimum egy regényben tudnám elolvasni, de ha lehet, inkább 2-3 kötetesben. Ez így olyan, mintha fognál egy olvasónaplót egy hosszú regényről és lerövidítenéd még a kivonatot is 10 mondatra. :)
2023. ápr. 29. 18:33

Ajaj, már megint egy olyan történet, aminek a fele sem igaz,

Egy törökkel ilyen kapcsolat, amiben van szeretet, bizalom, elfogadás, tolerancia?


Nevetséges!

4. vigyefene (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. ápr. 29. 18:08
*mesébe
2023. ápr. 29. 18:05
Sok ilyen van. Kis cukormáz a külföldi pasiról és a magyar lányról, ami boldogan ér véget.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 29. 18:04

Masébe illő szép történet.

Azért azt szeretném tudni, h mi a valóság, mivel én is éltem ott egy rövid ideig.

2023. ápr. 29. 17:57

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook