Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek miért viselkedik ilyen ellenségesen anyósom? fórum

Szerintetek miért viselkedik ilyen ellenségesen anyósom? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Cb416ef611)
2017. ápr. 12. 14:37
Miért mész?
13. andi6020 (válaszként erre: 10. - Cb416ef611)
2017. ápr. 12. 14:36

Anyósod szemszögéből érthető, ha nem kedvel. Szeretőből lettél pár, akárhogy is nézzük. Oké, szex nem volt, de érzelmi viszony igen.


Amúgy a közös gyereküket anyósod mi másnak tekintse, mint unokájának, ha egyszer az?

2017. ápr. 12. 14:36
Ja meg vissza mondták a férjemnek itt a faluba ahol lakunk hogy ez a nő eléggé furcsán bánik a férjem lányával.Nem akar neki rendesen enni adni meg elmegy szórakozni és a kislányt egyedül hagyja otthon.6-éves a kislány.A férjem sem értem hogy miért nem lép ez ügyben.Pedig én mondtam hogy szívesen nevelném a kislányt.Akkor mindig azzal jön hogy hát nagyon anyás a kislány és nem szeretné elszakítani az anyjától sem.De hát szerintem ez akkor se kifogás ha az anyja így bánik a gyerekkel.Meg ennek a nőnek rendes munkahelye sincs szociális segélyből él amit még a férjem segített neki elrendezni annó.A férjemnek viszont rendes megbízható bejelentett munkahelye van szerintem simán elrendezhetné hogy velünk éljen a kislány.
2017. ápr. 12. 14:32
A férjem nem is beszél az anyjával a történtek után.Ráadásul ami még nagyon kellemetlen nekem hogy amikor a férjem megy a lányáért akkor azt kell végignézzem hogy anyós mellett lakik a volt élettársa.És anyósom van hogy néha ki is néz amikor hallja hogy ott vagyunk a kislányért.És kellemetlen őket látni.De a férjem végett megteszem hogy elmegyek vele.Csak hát eléggé kellemetlen ez az egész szituáció.Ti elmennétek a férjetekkel ebben a helyzetben oda ahol anyós és az ex élettársa lakik egymás mellett?Vagy mit tennétek egy ilyen helyzetben?
10. cb416ef611 (válaszként erre: 3. - Kormi1985)
2017. ápr. 12. 14:28
A férjemmel az interneten ismerkedtünk meg hónapokon át csak beszélgettünk.Én tudtam hogy családja van ezért nem akartam közéjük állni.Mivel akkor még együtt volt a volt élettársával.De az elejétől kezdve a férjem volt aki kezdeményezett nállam annó.Ő irt rám egy közösségi oldalon.Azután 3-hónap ismerkedés után találkoztunk.Akkor már külön volt persze ettől a nőtől.Amikor rám irt hogy ismerkedni szeretne akkor még együtt élt anno ezzel a nővel de aztán külön mentek és mi már úgy beszéltünk meg találkozót hogy akkor már nem éltek együtt.Én addig ameddig tudtam hogy együtt élnek nem is akartam találkozni a párommal mivel hogy tiszteletbe tartottam a kapcsolatukat annyira hogy adtam időt hogy eldöntse a párom hogy mit is akar.Anyósomnak mesélt az ismerkedésünkről anno.És akkor a férjem állítása szerint anyósom támogatta is az ötletet annak idején hogy mi találkozzunk.Ismerkedjünk meg.Sőt még kérdezgette is a férjem mindig hogy találkoztunk-e már.
2017. ápr. 12. 14:23
Nem tudja, mit cselekszik.
8. cb416ef611 (válaszként erre: 6. - Pengő Gyöngyi)
2017. ápr. 12. 14:19
Nekem az az érdekes hogy a párom volt élettársát se hiszem hogy annyira túlzottan kedvelhette volna amikor nekünk nem egyszer le mondta az,az érdekes.Nekem az nem tetszett amikor anyósom szomszédságában laktunk hogy például a férjem az ismerkedésünk előtt adott nekünk pótkulcsot baj esetére ami nem is rossz dolog.De anyósom használta ha kellett ha nem.Volt olyan hogy szó nélkül kinyitotta a kaput és bejött.És például az eléggé kellemetlen szituáció lett volna ha fürdök és csak úgy rám tör.Vagy akár öltözök.Akkor volt hogy kitaláltuk a férjemmel hogy elveszett a kulcsunk és nem akarunk zárat cserélni ezért kellene a pótkulcs adja vissza ami nála van.Akkor vissza adta de nem tetszett neki hogy vissza kellett adni és olyan jogosan kérte hogy már pedig neki kell a lakásunkhoz kulcs.Na ezt sem értettem minek.
2017. ápr. 12. 14:13
pardon magáról*
6. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 2. - Cb416ef611)
2017. ápr. 12. 14:13
Kérdés, hogy miért szerette jobban a párod előző barátnőjét? Biztosan adna rá valami ésszerű magyarázatot, ha leülnétek beszélgetni. Hív meg egy sütire, vagy kávéra, ne lesből támadj, meg ne találgass. Ő is csak emberből van.
5. cb416ef611 (válaszként erre: 3. - Kormi1985)
2017. ápr. 12. 14:12
A férjem szerint engem soha nem kedvelt anyósom.Hogy miért az jó kérdés.Nem ártottam neki semmit.De igen volt ilyen hogy azt vágta a férjem fejéhez hogy miattam ment külön a volt élettársától.Ami persze nem igaz.Mivel a férjem volt az aki annó nem akarta már folytatni a leányzóval a dolgokat.Meg is volt rá az oka mivel a nő másoknak intim képeket küldözgetett magáról az interneten folyamatosan magamutogatós képeket tett fel magára a netre a férjem szerint.Ezt ő mesélte hogy ez miatt lett vége a kapcsolatuknak és ez miatt ábrándult ki belőle.Anyósom is tudta ezeket a dolgokat nagyon jól.Érdekes módon amikor a párom külön ment ettől a nőtől akkor anyósom is nagyon haragudott erre a nőre mivel nem akarta oda adni az unokát hogy lássa még el is jött hozzánk panaszkodni akkor már együtt voltunk a párommal tisztán emlékszem.Azóta már nem lakunk abban a házban de arra is emlékszem hogy anyósom azt vágta a férjem vejéhez hogy miattam ment tönkre a kapcsolatuk azzal a nővel.Én álltam közéjük.Meg hogy nagyon nem tetszett neki amikor bejelentettük hogy elköltözünk.
2017. ápr. 12. 14:04

Beszéljétek meg.

Senkinek nem segítek szidni az anyját.

3. Kormi1985 (válaszként erre: 2. - Cb416ef611)
2017. ápr. 12. 14:04

Szerintem sok mindent nem tehetsz, maximum te nyitott maradsz felé, ha esetleg ő nyitna feléd akkor megtalálja az utat...


A férjed hogy áll a kérdéshez?


Hogy indult a férjeddel a kapcsolatotok? Nem lehet hogy azért nem kedvel, mert úgy gondolja, hogy miattad ment szét a férjed az exével?

2017. ápr. 12. 13:57

Mielőtt megismerkedtem a férjemmel, ő egy házat bérelt, közvetlenül az édesanyja mellett. Bár ezt a férjem fizette, a tulajdonossal csak az anyukája találkozott. Pótkulcsa is volt a lakáshoz, amit alaposan kihasznált: Állandóan átjárkált, kérdés nélkül, én nem néztem ezt jó szemmel, főleg, hogy engem sem kedvelt, mert állandóan férjem exét emlegette. Mikor mi elköltöztünk, az anyósom beköltöztette a régi lakásba a férjem exét, és a közös gyereküket.


Őt nagyon szereti, unokájaként tekint rá, viszi ide-oda, a mi közös gyerekünket azonban nem ismeri el, és ez nagyon fáj. :( Már a terhesség előtt sem foglalkozott vele, és azóta sem.


Mit tehetnék? Normális válaszokat szeretnék, akár privátban is. Köszönöm!

2017. ápr. 12. 13:57
Szerintetek miért viselkedik ilyen ellenségesen anyósom?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook