Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért van a mai nőknek kevés önbizalmuk? fórum

Szerintetek miért van a mai nőknek kevés önbizalmuk? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
143. Noncsi18 (válaszként erre: 140. - 35491a860f)
2009. dec. 12. 16:43

Az nem igazán jó :S Pedig olyan jó akinek igazai nagymama típusú nagyija van :) Akit az élet meggyötört, de még is mindig vidám, boldog, mindenkihez van egy jó szava, játszik az unokákkal és mindig süt valami sütit :D:D


Sajnos nekem sem ilyen jutott!!! :S

2009. dec. 12. 16:38
a média miatt!!!!!!na meg a pasik miatt
141. 2abafd21b1 (válaszként erre: 140. - 35491a860f)
2009. dec. 12. 12:12

Akkor nem csak rád célzottan nem olyan nagyon jó, hanem lehet, hogy ő egy ilyen típusú ember...

De elhiszem, hogy rosszul esnek a dolgok.

140. 35491a860f (válaszként erre: 138. - Noncsi18)
2009. dec. 12. 07:42
Úgy nagyjából elvagyunk abban az 1-2 órahosszában, amíg együtt vagyunk, ha csak nincs napja, mert legutóbb is puffogva jött hozzánk, és 100%, hogy ezért töltötte ki rajtam a dühét, mert én voltam kéznél. Csak épp nem ezt érdemeltem volna tőle. Mindegy. Az unokáihoz való viszonyáról csak annyit, hogy nincs elég türelme a gyerekekhez. Apósom az, aki inkább leül velük játszani, hülyéskedni stb. Anyósom nem igazán. Sőt, tavaly nyáron a nagyobbik lányom arról panaszkodott, hogy mama kiabált vele. Szóval, ő csak így "kívülről" szereti szemlélni az unokáit, de az, hogy leüljön velük rajzolni, játszani, vagy mesét olvasni nekik vagy bármit, arra ő nem igazán képes. Nem az az igazi tüneményes nagymama típus.
139. 2abafd21b1 (válaszként erre: 138. - Noncsi18)
2009. dec. 11. 16:33
Ne igen, ez is elég fontos, hogy legalább saját unokájához tud-e normálisan viszonyulni...
138. Noncsi18 (válaszként erre: 134. - 35491a860f)
2009. dec. 10. 17:22

Uhh ez tényleg nem túl jó!!! Reménytelen :S


De amúgy ha egy légkörbe vagytok, akkor "elvagytok" ? Az unokával/unokákkal, hogy viselkedik?

És csak veled ilyen? Vagy?

137. 2abafd21b1 (válaszként erre: 136. - 35491a860f)
2009. dec. 10. 17:06
Igen, biztosan. :/
2009. dec. 10. 15:49
Tudnék olyan cifra dolgokat írni, hogy csak a fejed fognád, hogy ilyen emberek is léteznek ezen a Földön.
135. 2abafd21b1 (válaszként erre: 134. - 35491a860f)
2009. dec. 10. 15:11
Uhh, hát ilyen emberrel nem is lehet mit kezdeni... :S Nem gondoltam volna, hogy ennyire reménytelen eset, de sajnos vannak ilyenek is. Sajnálom, hogy neked ilyen anyós jutott. Nem is tudom, mi az a dolog, ami ilyen embert meghatna. Biztos valami nagynak kellene történnie hozzá. Az a baj, hogy arra nagyon remény sincs, hogy magába nézzen... Pedig jót tenne neki! Meg a környezetének is.
134. 35491a860f (válaszként erre: 133. - 2abafd21b1)
2009. dec. 10. 14:57

Oh, már ezerszer próbáltam. Felejtős az egész. Olyankor, amikor arra kérem anyósomat, hogy akkor most üljünk le és beszélgessünk arról, hogy tulajdonképpen mi nyomja a bögyét velem kapcsolatba és tisztázzuk az esetleges félreértéseket, akkor az a válasza, idézem: "Hagyjál békén, mert felállok és hazamegyek!" Szerinted egy ilyen nega hozzáállású nőszeméllyel lehet bármit is kezdeni, megbeszélni?


Hiába hangsúlyoztam ki legutóbb is neki, hogy jó lenne, ha megbeszélnénk a félreértéseket, mert szeretnék egy igazán jó anyós-meny kapcsolatot kettőnk között, leszarta a fejemet. Pökhendi módon még puffogott magában, aztán a nap hátralévő részében, amíg itt voltak nálunk, inkább lefeküdt és úgy csinált mintha beteg és fáradt lenne és aludna végig, de a nagyobbik lányommal láttuk, hogy csak fetreng és ébren van, mert nyitogatta a szemét. De azért órákig képes volt fetrengeni, és úgy csinálni mintha aludna, hogy nehogy velem szóba kelljen állnia. Az ilyen emberrel mit tudsz csinálni? Semmit, mert makacs, mint az öszvér, iszonyat módon viszi a magáét, meg van győződve róla, hogy ő tökéletes és csak neki van igaza, nekem még véletlenül se, és persze a szokásos, hogy mindenki szar ember, csak egyedül ő a jóságos szűzmaris.

133. 2abafd21b1 (válaszként erre: 132. - 35491a860f)
2009. dec. 9. 17:36
Azért valamennyire jobb lenne szerintem mégis rendezni ezt a kapcsolatot, mert ugye anyósoddal mégiscsak egy családhoz tartoztok. Nem tudod vele megbeszélni, elmondani neki, hogy mennyire rosszul esik neked a viselkedése?
132. 35491a860f (válaszként erre: 131. - 2abafd21b1)
2009. dec. 9. 15:43
Anyósommal is ugyanígy vagyok. Számtalanszor belém mart már a rosszindulatú viselkedésével, mégis újra és újra megbocsájtottam neki, de nem tudok már megbízni benne és nem tudok jó szemmel nézni rá, mert minden mozdulatában ott van az, hogy ha én meggebedek sem fog soha úgy körbeajnározni, mint az incifinci sógornőmet.
131. 2abafd21b1 (válaszként erre: 130. - 35491a860f)
2009. dec. 9. 14:27
Ha tényleg sokat csalódtál már emberekben, akkor nem is csoda... :S Ilyen ember mondjuk nekem is van, hogy régen nagyon nagyon jól elvoltunk, aztán olyat tett, ami miatt már nem tudok rá úgy nézni, mint régen, de még csak hasonlóan sem. Hiába bocsátottam meg, nem tudtam rajta mégsem túllépni, nem tudok benne újra megbízni, és igazából valamiért nem is akarok... Bennem maradt valami rossz érzés vele kapcsolatban. Pedig amúgy megbocsátó, a dolgokat feledni tudó alkat vagyok általában.
130. 35491a860f (válaszként erre: 129. - 2abafd21b1)
2009. dec. 9. 08:39
Igen, csak én mivel elég sokszor megégettem már magam az emberek kétszínű viselkedése miatt, így eléggé bizalmatlanná váltam. Nagyon-nagyon kevés olyan ember van, mondhatni alig, akit teljes mértékig a bizalmamba fogadtam, és ez az 1-2 ember is olyan, akiket már "évezredek" óta ismerek. Arra akartam kitérni, hogy amikor valaki rosszindulatúan megbánt valami igen kegyetlen, kemény dologgal lelkileg, akkor utána már hiába bocsájtok meg annak az illetőnek, soha többé nem tudok benne igazán megbízni és olyankor már az egész egymáshoz való kapcsolatunkon érződik, hogy semlegessé válik, nincs benne már semmi igazán felpezsdítő jó dolog, ami miatt régen összejártunk, és már nem az igazi az egész, mert egyszerűen nem tudok megbízni benne.
129. 2abafd21b1 (válaszként erre: 128. - 35491a860f)
2009. dec. 8. 18:15
Egyébként nem is szabad teljesen elfelejteni a régi sérelmeket. A megbocsátás fontos dolog, de tapasztalatot kell leszűrni minden ilyen nem túl kellemes dologból is... Hogy legközelebb okosabbak legyünk ilyen helyzetben, jobban tudjuk, hogy mit kell tennünk. Legalábbis szerintem.
128. 35491a860f (válaszként erre: 127. - 2abafd21b1)
2009. dec. 8. 15:57
Így van. Én régen rengeteget rágódtam azon, ahogy mások gonoszkodnak velem. Mostanában már azt csinálom, hogy alaposan kidühöngöm, általában 1-2 nap, amíg dühöngök. 3-ad nap már rendszerint úgy ébredek fel, hogy magasról lekakilom az illető fejét. A 3. napom már simán tudok nevetni, hülyéskedni, addigra elpárolog a mérgem. Viszont, ha újra találkoznom kell az illetővel személyesen, nem tudok már úgy ránézni, mint előtte. Én az a típus vagyok, aki meg tudok bocsájtani, de felejteni soha egy percig sem. Örökre megjegyzem, hogy az a másik mit követett el ellenem.
127. 2abafd21b1 (válaszként erre: 126. - 35491a860f)
2009. dec. 8. 15:48
Teljesen igazad van! Nem szerethet mindenki mindenkit, mert annyi emberi ellentét van... Viszont szerintem rossz és undorító emberi szokás, mikor valaki folyton azzal van elfoglalva, hogy hogy tudna a másiknak keresztbe tenni, folyton gyűlölködik. Önmagában is csak negatív dolgokat gerjeszt az ilyen ember, esetleg annyi a pillanatnyi felszínes öröm, hogy sikerült a másik fölé kerekednie...
126. 35491a860f (válaszként erre: 125. - 2abafd21b1)
2009. dec. 8. 15:41
De miért kell ennek így lennie? Miért nem tud mindenki, ha nem is kedvesen, de legalább normális emberi módon viselkedni? Mert azt nem várom el senkitől, hogy nyalja a talpam, meg persze nem tetszhet mindenki mindenkinek, de azért még lehetünk normális emberi lények egymással, nem igaz?
125. 2abafd21b1 (válaszként erre: 124. - 35491a860f)
2009. dec. 8. 14:36
A nők nagyon kegyetlenek is tudnak lenni néha egymással...
124. 35491a860f (válaszként erre: 116. - Hannah87)
2009. dec. 7. 09:52
Igazad van, ez is sokat számít. Vannak rosszindulatú nők, akik pont amiatt piszkálják a másik nőnemű lényt, mert irigyek rá. Engem is hányan és milyen sokszor piszkáltak már. Aztán mindig kiderült, hogy az a másik csajszika csak irigységből piszkál engem. Volt olyan is, aki pusztán arra is irigy volt, hogy én már férjhez mentem, ő meg még "csak együtt él" a párjával. De ezért miért én vagyok a felelős? Szóval, sokat ront a dolgokon az, ha egy másik nő szól be az ember lányának. Az én anyósom például rendszeresen leszólja az én kedvenc dolgaimat. Én például nagyon szeretem az almazöldet, mint színt, legyen szó akár ruháról, falról, asztalterítőről vagy bármiről. Anyósom már csak azért is beszólogat nekem ilyenkor, hogy ő mennyire utálja a zöldet. És ez valójában nem a zöld színnek szól, hanem nekem, hogy nehogy már én bármiben is felülkerekedjek anyósomon. Szóval, ha az emberekből kihalna a rosszindulat, sokkal szebb lenne a világ!
123. 35491a860f (válaszként erre: 98. - 04d410066e)
2009. dec. 7. 09:43
Köszönöm. :)
122. 2abafd21b1 (válaszként erre: 121. - Noncsi18)
2009. dec. 6. 13:38

Kösziii! :) Remélem, hogy neked meg az önbizalomgyűjtésben lesz szerencséd! ;)

Hát most sokat fogytam, de még kell, úgyhogy fogyózok, de inkább már formálni akarom a testem, úgyhogy járok 1 hónapja személyi edzésre, ami nagyon sokat segít! :)

121. Noncsi18 (válaszként erre: 119. - 2abafd21b1)
2009. dec. 6. 13:24

Vigyázz a képeken, megtéveszthet a szivacsos melltartó :))))))))) :D

Küldtem is egy lóherét, hogy sikered legyen :D

Mi a cél? Mit dolgozol rajt?

120. Noncsi18 (válaszként erre: 118. - 2abafd21b1)
2009. dec. 6. 13:23

Igen, :D Fő az önbizalom :D

Azon vagyok most, hogy legyen!

Remélem nekem nem fog :D

119. 2abafd21b1 (válaszként erre: 117. - Noncsi18)
2009. dec. 6. 11:53
Ráadásul csodaszép alakod van! Vékony vagy, a képek alapján ahogy látom, szerintem arányosak is a melleid a testedhez. :) Szeretnék én csak ilyen szép vékony lenni... :O Bár már dolgozom az ügyön. :) :P
118. 2abafd21b1 (válaszként erre: 117. - Noncsi18)
2009. dec. 6. 11:51
Viszont a barátnődnek tuti előbb-utóbb fognak lógni, főleg ha melltartót sem hord! Neked viszont nem, mert a kis mell általában feszes marad! ;) Elhiszem, hogy rossz volt, hogy apukád szekált miatta régen, de ezen túl kell lépni. Meg azon is, hogy a barátod a nagymellű nőket szereti! Hiszen mégis veled van, nem mással! Nem valami nagymellű nővel, hanem veled! Mert téged szeret, a melleiddel együtt! Ő elfogad téged így, te is fogadd el magad! ;) Ez a legjobb, amit magaddal tehetsz. :)
117. Noncsi18 (válaszként erre: 113. - 2abafd21b1)
2009. dec. 6. 11:48

:) Jó hogy te a jót látod!! :D


Egyébként szerintem azért vagyok ennyire "rosszba" a melleimmel, na jól meg mondtam :D

Szóval szerintem azért nem fogadom el....Mert mindig nagyobb mellűekkel voltam körülvéve :D

Anyumnak is nővéremnek is szép formásak......

Meg van egy barátnőm, fél évig vele laktam, gyönyörű alakja van, jó nagy cicik, nagyon formás.....Mindennap őt láttam, melltartót egyáltalán nem hord....szerintem ezért vagyok ennyire elkeseredve...

Jah meg persze azért, mert pasim is a nagy mellű nőket szereti! Én ezt tudom.... :S Persze mindig mondja hogy szereti a cicijeimet, meg hogy így szeret, meg nem a cicim miatt szeret......De olyan rossz érzés.......mint ha nem tudnék neki mindent megadni......... :(

Elég nagy keze van és úgy utálom mikor megfogja, szinte elveszik a kezébe :S :S


Jah meg még eszembe jutott, hogy mi okozhatja, szerintem a "drága" apám is közre játszott!! Imádott szekálni!! Elég későn kezdett el nőni a mellem és mindig szekált, hogy mi van neked befelé nő..... :) meg ilyenek.....

2009. dec. 6. 11:47

Én néhány éve még nagyon sokat stresszeltem magam a külsőm miatt. Csúnyának láttam magam, semmi önbizalmam nem volt.


Mikor eljutottam arra a pontra, hogy a kapcsolataim sorra véget értek (és ez az önbizalomhiányra, az önmagammal való elégedetlenségre vezethető vissza), azt mondtam, engem már nem érdekel, lesz*rom ki mit gondol rólam, lesz*rom a pasikat is, nem érdekel sem a testem, sem a pasik, semmi.


Rá egy hónapra menthetetlenül belezúgtam a páromba, és azóta is együtt vagyunk. Nem görcsöltem a kinézetemen, hiszen akkor már egy hónapja tettem rá magasról mit gondolnak rólam mások.


Ő külön külön imádja az összes testrészemet, azóta is, már lassan másfél éve minden egyes nap tudatja velem, hogy nálam nincs csodálatosabb a Földön.


A kicsike melleim sosem zavartak, mert nem bírnám ki ha nagyokat kéne cipelnem, nem is illene hozzám, az nem én lennék. De a fenekemet mindig gusztustalanul nagynak tartottam. El kell mondanom, hogy a Drágám számára a popsim a tökély, és asszem, ha másfél éven keresztül ezt hallja az ember, el is hiszi. :D


Vagyis csak megerősíteni tudom, amit már lentebb leírtak előttem: ezen az önbizalomhiány problémán csak egy pasi és a nagy szerelem segíthet. :P


----------------


Még egy fontos dolog, amiből asszem kiderül h a nők miért is nem elégedettek önmagukkal!!!


Érdekes, hogy a pasiktól középiskolás koromtól kezdve csak pozitívat kaptam, de a lányok beszólásai, megjegyzései, kritikái teljesen összetörték az önbizalmamat.


Erről ennyit. Egymást kínozzuk.


Öltözködés miatt sem szólt meg még soha pasi. De lányoktól annál több beszólást kapok, ha netán nem butikos, hanem kínai üzletben vásárolt, vagy "ócsó piacos" pólóban merészelek valahol megjelenni. :S


Na de kérem, nem mindegy hol veszem? Az anyag összetételét nézem (mondjuk vmi jó pamut és ne 90% poliészter legyen, nejlonzacsiba akkor sem bújok ha márkás) és hogy jól álljon. Mi kell még? Nike pipa minden áron? 8-)

2009. dec. 6. 11:30

Én 165cm vagyok, és én szeretek annyi lenni, sose okozott gondot!


Viszont, csajok, lehidalok... Miért is nincs a nőknek önbizalmuk?:S Szerintem szép vagyok (kép nincs fent, ne keressétek); pici túlsúly, de arányos, és elfér. Szóval jó nő vagyok!:DDDD Minden beképzeltség nélkül: akad átalakítani való, de összességében oké a látvány!


Na, ehhez képest, összejöttem egy pasival, az elején tisztáztuk, ki mit szeretne. Erre 2 hónap után kiderül, hogy mivel sokkal szebb vagyok, mint az eddigi női, meg akart dugni-ennyi volt az egész. S hogy a "szeretlek" nem nekem, hanem a melleimnek szólt... Komolyan kész. (Az eszébe nem jutott, hogy ha rákérdez: "Neked egy laza kapcsolat megfelelne?" , akkor igent mondok. De így! Á!:S)


Szóval, hogyha találkoztok egy enyhén önbizalomhiányos szép csajjal, 1.lehet, hogy én vagyok az:P, 2. igen, őt is átb@ssza valaki...


Miért nem találtak még fel vmi detektort a kamus pasik kiszűrésére?

2009. dec. 6. 11:23
A média miatt, a TV-ből és az ujságokból csak az ömlik, milyen a "tökéletes".
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook