Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért készíti ki? fórum

Szerintetek miért készíti ki? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 10. 11:29
Mert hagyja magát....
19. f3000dc5ef (válaszként erre: 16. - Noarashi)
2013. márc. 10. 11:28
Pont ezt akartam írni.
2013. márc. 10. 11:26
Lehet hogy a pasi is hűtlen...sokszor a csalfák a legféltékenyebbek.
17. zajax90 (válaszként erre: 15. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 10. 11:24

Nem is gondolná az ember,hogy milyen pasik önbizalom hiányosak...van egy barátnőm,neki a "rosszfiúk" az esetei...igen,külsőleg "rosszfiúk",belül viszont mind önbizalom hiányosak és úgy nyafognak,mint a kislányok.Szóval én simán el tudom képzelni erről a pasiról is,hogy nem bízik abban,hogy képes megtartani a barátnődet.

Amúgy a buszjegyes dolog tényleg betegesen hangzik.

2013. márc. 10. 11:23
A fiú eszement féltékeny. Hát persze sok nőnek ez a lelke mélyén imponál, és azért is van vele.
2013. márc. 10. 11:21
Vagy belül tényleg egy önbizalomhiányban szenvedő férfi lehet??? Ez is magyarázat talán...
14. bb439e0ca9 (válaszként erre: 13. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 10. 11:20
Jav.: útvonal
2013. márc. 10. 11:20
Nekem még az is kétséges, szereti-e a barát úgy igazán....Vagy egyszerűen egy uralkodni vágyó, birtokló, terrorizáló pasi, aki bár szereti, de teljesen ki akarja sajátítani. Pl. ha busszal utazik, meg kell mutatni a buszjegyet, a dátum és az ótvonal miatt. Legutóbb ezen akadtam ki...
2013. márc. 10. 11:19
Mi is távkapcsolatban vagyunk a barátommal,de eszünkben sincs ellenőrizgetni egymást,meg bunkózni a másikkal,mert megbízunk egymásban.Szerintem a srác nem igazán bízik meg a barátnődben és elég betegesen féltékeny.A féltékenység pedig sokszor önbizalomhiányból fakad.Meg kéne normálisan beszélniük,hogy mi a problémája,hogy miért ilyen.Egyébként meg nem mindenkinek való a távkapcsolat,nem könnyű dolog és ha ilyen önbizalom hiányos,vagy ennyire nem bízik meg a másikban valaki,akkor abszolút nincs értelme a dolognak.
11. kisj
2013. márc. 10. 11:16

Nem egészséges ha valaki ellenőrzés alatt tartja a párját.

Ez egy idő után -majd ha már nem lebeg minden randikor-, maga lesz a pokol.

10. spinneli (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 10. 11:15
Nem nevezném jó kapcsolatnak azt, ahol az egyik fél állandóan ellenőrizgeti a másikat.
9. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 10. 11:15
Szerintem ha nem változik a dolog ...ak lépjen ki a kapcsolatból....
8. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 10. 11:15
Megtalálta a zsák a foltját, legyenek boldogok!
2013. márc. 10. 11:14
Igen, én is mondtam neki, hogy ne hagyja magát.Épp az előbb hívott sírva, hogy megint történt egy konfliktus telefonban, én azt mondtam neki, ne keresse, ne írjon neki, majd ha fontos lesz a barátjának, jelentkezik. Ja, és elfelejtettem mondani, akárki a hibás a vitában, mindig a barátnőmben kelt lelkiismeret-furdalást. Ez se normális. Mit mondjak neki, hogy változtasson a hozzáállásán? Mert azon nagyon kell, az tuti.
2013. márc. 10. 11:12
Valami felszín alatti bizonytalanság lehet a háttérben. Azt kellene megtudni, hogy mi váltja ki. A jelen vagy a múlt?
2013. márc. 10. 11:11

Kell a rossz? Kell.


Ha már fiatalúrnak személyiségi, pszichés, magatartási problémái vannak, forduljon szakemberhez, mert ez nem egészséges magatartás.

2013. márc. 10. 11:10
vagy tisztázni kell mi ez, esetleg összeköltözni,de az sok ellenőrzés eleve bizalomhiányra utal,ennek így nem lesz értelme sajna,rámennek a távolságra.
3. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. márc. 10. 11:08
Kis hülyeség? Hogy totális kontroll alatt akarja tartani? Meneküljön, amíg tud, ez pszichopata...
2013. márc. 10. 11:07

Miért hagyja ezt!?????

Mert az normális szerinted?

2013. márc. 10. 11:06
Sziasztok! Nagyon aggódom az egyik barátnőm miatt. Van egy 1 éves kapcsolata, igazi szerelemnek tűnik. Valójában alig veszekszenek, nagyon egy hullámhosszon vannak, minden nagyon szépen működik náluk. Ám az utóbbi időben a barátja szinte minden szavába és tettébe beleköt, és a barátnőm teljesen ki van borulva, már nem tudja,mikor tesz jót, ill. rosszat. Már rá is kérdezett, hogy esetleg így akarja befejezni, hogy kikészíti? Ilyenkor mindig bocsánatot kér a pasija, és azt mondja, soha senkit így nem szeretett, csak sokszor nagyon hiányzik neki (hetente 1-szer találkoznak, munka és távolság miatt). Ellenőrzi a facebbokját, telefonját, mindenét. Ezeket azért írtam le részletesen, hogy lássatok bele ebbe a kapcsolatba. Szerintetek mit tanácsoljak a lánynak? Ill.már érett nő, 28 éves. De teljesen kétségbe van esve, mert bizonytalan, hogy szereti-e egyáltalán a pasi.De minden találkozásuk után lebeg a boldogságtól, mert annyira jól sikerülnek a randik. Csak a köztes idők problémásak, a telefonban sokszor összevesznek ilyen kis hülyeségek miatt. Bocs, hogy hosszúra sikerült, adjatok kérlek tanácsot, hogyan tudnám megnyugtatni!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook