Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi lehet az oka hogy ilyen? fórum

Szerintetek mi lehet az oka hogy ilyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. szept. 17. 20:24
Szerintetek mi lehet az oka hogy így viselkedik a párom?Mi erre az ésszerű megoldás?Mit tegyek?Tanácstalan vagyok!
2013. szept. 17. 20:23
Mióta együtt vagynk minden hétköznap későn végez, sokáig dolgozik. Ezt el is fogadom, mert tényleg olyan a munkaköre, hogy mindig a top-on kell lennie. A mostani a 7. hétvége amikor dolgozik. Nem megyünk soha sehova. Egyedül én sem mehetek el, mert hisztizik, féltékeny. Sex terén se kezdeményez igazán mindig úgy kell koszogatni!Ha rajta múlna egy évben 1x vagy 2x lenne sex ez nem is értem!!Azt mondja, hétvégenként is melózik: "maszekol". De miért ha van neki elég pénze? El sem tudja költeni. Rám szinte alig költ (nem baj, nem is várom el tőle!), tehát a fizetése fele szinte megmarad neki költőpénznek de nem is költi el. :S Azt mondja ő is szerelmes , és ő is szeretne többet velem lenni, de "nem tud".Alig törődik velem.Ha haza ér akkor is a saját dolgaival van el.Az nem is lenne baj hogy letusol vagy eszik!De ő inkább edz vagy 2órát mint hogy velem legyen.Ma kivételesen előbb jött a munkáról és nem én voltam az első hanem az hogy a haverjával találkozzon meg hogy edzen 2órát de elvileg én vagyok neki a "legfontosabb"!Ha munkán van, sokszor szünete akkor sem hív fel mostanában!Pedig régen többször keresett az elejébe mikor elkezdtünk járni most meg arra hivatkozik nincs ideje keresni!Én megértem hogy fontos a munka dolgozni kell én is dolgozok.Na de akkor bár azt a kis időt velem töltené...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook