Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi a különbség ha egy férfi barátként közeledik hozzátok és amikor nőként? fórum

Szerintetek mi a különbség ha egy férfi barátként közeledik hozzátok és amikor nőként? (beszélgetős fórum)


1 2
17. Ami.
2011. dec. 20. 19:15
Hát akkor tetszel neki.Ezt neked kell érezni.Én mindig látom,ha tetszek valakinek,látszik a mozdulatain,beszédén,a viselkedésén.Figyeld a testbeszédét,gesztikulációit.
2011. dec. 20. 18:37

De nem csak én vagyok kezdő ott, vagyunk vagy 4-en, soha nem megy oda hozzájuk. Érdekes.


PL: láttam, hogy pár napja elment mellettem, utána néztem, hogy ő volt-e, láttam a szeme sarkából les vissza felé rám. :)


Aranyos, sokat mesél magáról, meg érdeklődik honnan származon stb.

2011. dec. 20. 18:35

Később, de mikor lesz az a később? :)


Ezzel nagyon ráfáztam, mint írtam nem is olyan rég, hittem olyasmiben, ami talán nem is volt, de már nem akarok foglalkozni vele, az egy másik téma. LÉnyeg, már félek elhinni, hogy valaki közeledik hzzám nőként, mert nagyon megégettem magam. :)

14. Ami.
2011. dec. 20. 16:36

Ez lehet csak őszinte ismerkedés is.Én is olyan vagyok,ha valaki új kerül a csapatba,pártfogásba veszem,ismerkedek vele,tudom h szar egyedül lenni,amikor senkit nem ismersz,és jól esik a társaság.A férfi.nő barátság meg halott téma,volt már róla több fórum,úgysem lehet meggyőzni egyik tábort sem,vagy váltig állítják h nem lehet,és akiknek van,pl nekem 3 is,azok meg h létezik.Aki tapasztalja hiszi,aki nem az nem.

Szerintem később fog kiderülni h mit is szeretne az illető,tényleg csak barátkozik,vagy mint nő tetszel neki.Vagy kérdezz rá,az a legegyszerűbb.

13. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2011. dec. 20. 13:40
Szerintem az egyik legszembetűnőbb jele,hogy nem felszabadultan viselkedik veled szemben,hanem kicsit zavarban van...vagy mindenféle kétes utalásokat tesz..:-)
12. Jaina (válaszként erre: 7. - Csirivirir)
2011. dec. 20. 13:02
Szerintem ez tök egyértelmű. Már csak a z a kérdés, hogy hajlandó vagy-e kitenni magad a "házinyúlra nem lövünk" alapelv megsértésének :)
11. Elexis (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2011. dec. 20. 13:00

Nálam ugyanez a helyzet, mármint egy kollégám, akiről nem igazán tudom, hogy mit is akar tőlem. A lényeg, hogy néha megy elég rendesen a fűzés (közben pedig tudom, hogy a csajokat strigulázza)...

Egy másik fórumban leírtam, hogy a mostani karácsonyi bulin becsicsentettünk és neki megtetszett egy másik kolléganőm (ő is be volt nyomva) a lényeg, hogy tudja a srác, hogy nekem ő bejön és a barátságunkra tekintettel hagyta ki a másik kolléganőmet... Szóval ha elmondja a nőügyeit, sőt folyton azokról beszél, akkor tutira nem akar semmit és tényleg csak barátként közeledik...

De ha pl túl sokat dícsér külsőleg, akkor sztem tuti akar valamit, ha mást nem csak azt...

10. csgybzs (válaszként erre: 9. - Csirivirir)
2011. dec. 20. 12:43

Az ötödik pontban leírtam, hogy mit tesz, ha NEM akar. Ha akar valamit, akkor pont az ellentéte....


A második kérdésed nem egészen értem...

2011. dec. 20. 12:32

De mit gondoltok alapvető jelek vannak, amikből kivehető már az ismerkedés kezdetekor, hogy nőként kedvel?


És arról mit gondoltok, hogy kedveli egymást két ember nagyon is, de annyira mégsem, hogy egy párt alkossanak. Hogy van ez? :S

8. Csirivirir (válaszként erre: 6. - Csgybzs)
2011. dec. 20. 12:26

Én ezzel épp most jártam meg. Volt egy srác, állandón keresett , hónapokon át felhívott állandón. Elmondtam mit érzek, inkább hagyjon, azóta még többet keres. Nem akar velem lenni ezek szerint, mert nem mondott igent sem, nemet sem, csak keres. Na ennyit a barátságról....


De most nem ő a lényeg.

2011. dec. 20. 12:22

Még nem tudni. Csak első nap már jött, hogy új vagyok. Mondom igen. Azóta, ha lát rámmosolyog, jön beszélgetni, ha ideje engedi és én is ráérek. Pár napja pl észre vettem, hogy elment mellettem, én épp lefelé néztem, majd elfordítottam a fejem, hogy őt láttam-e? És láttam, hogy a szeme sarkából néz vissza rám.


Valamelyik este is jön hozzám csevegni. Elmesélte kikkel él, hol, mit csinál otthon. Kérdezte én kivel élek, hova valósi vagyok.

2011. dec. 20. 12:10
De igazából szerintem egy férfi sem tud pusztán barátilag közeledni egy nőhöz...
2011. dec. 20. 12:09
Ha "barátként" munkatársként közeledik, akkor nem áll az arcodtól 20 centire, nem bámulja vizslatóan az arcod és a dekoltázsod, nem mászkál utánad különböző helyiségekbe, nem figyeli, hogy pont egyszerre egyetek, nem dicsérget, a mondanivalója 90%-a a munkáról szól....
2011. dec. 20. 12:09
Ha folyamatosan hozzád ér szerintem, akkor ott több van a kelleténél. Apró simogatások, amik alapból fel se tűnnek.
2011. dec. 20. 12:09
Nem létezik őszinte férfi-nő barátság, olyan amiben soha az egyik fél sem akar többet. Mondjuk de van...ha mindkét fél a saját neméhez vonzódik :)
2011. dec. 20. 12:07
Ha pl: új vagy egy munkahelyen és egy kolléga mindig odamegy beszélgetni, de másokhoz nem megy úgy.
2011. dec. 20. 12:06

Van határ, amikor már látható, hogy nem barátkozik?


Mit gondoltok erről?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook