Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek mennyire veszik figyelembe az autósok, ha látják, hogy "baba az autóban" matrica van egy kocsin? fórum

Szerintetek mennyire veszik figyelembe az autósok, ha látják, hogy "baba az autóban" matrica van egy kocsin? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
46. judyt00032 (válaszként erre: 36. - Gabcsyka)
2008. márc. 12. 13:13
A kirángatás nem megoldás,mert véletlenül olyat talál kirángatni aki stukkert nyom az arcába és akkor hiába 100 kg!Senki sem golyóálló!Vezetési kúltúra nálunk nulla!Sajna!
2008. márc. 12. 13:09
Szerintem csak a szintén anyukák figyelnek oda!Egyébként lesz...ják!
44. supin
2008. márc. 12. 07:37
Tisztelet a kivételnek!! A többség nem ..
43. LoLiNa
2008. márc. 12. 07:28

sajnos semennyire...


és szerintem babaás matrica nélkül is vigyázni kéne egymásra...

42. bzanna
2008. márc. 12. 00:31

Sziasztok!

Én most tanulok vezetni, a minap épp a T betűről és a baba-matricáról beszélgettünk. Sehogyan sem sikerül dűlőre jutni: 10ből 5en azt mondják, ne rakd ki a T-t, 5en meg azt, hogy igenis rakd ki. Én úgy vagyok vele, hogy inkább csak a baba-matricát rakom ki, hogy a T-betű ne ingerelje a rutinosabbakat egy kis viccelődésre. De most hogy olvasgattam a tapasztalatokat...kezdek félni.

2008. febr. 29. 22:16
semennyire.
2008. febr. 27. 18:07
Semennyire, főként, ha szemből jönnek...
39. lufi
2008. febr. 27. 13:24
Amikor tanultam vezetni, az oktatóm mindig azt mondta_ Mindig úgy vezess, mintha egy gyerek ülne mögötted az autóban_
38. lufi
2008. febr. 27. 13:23
Mi sokat autózunk a fiammal. Sajnos vannak olyan emberek akiket nem hat meg hogyha gyerek is ül az autóban. A múltkor a stop táblánál dudáltak rám, hogy miért álltam meg.
2008. febr. 27. 13:09
Semennyire.Rengeteg idióta van az utakon és ezt akkor sokkal jóbban észreveszi az ember ha gyerek van hátul.
2008. febr. 26. 19:50
Sajnos semennyire, az én autómon is kettő van, a férjemén is van egy, és mégis nyomják ránk a dudát, mert nem száguldozunk. A minap az Űllöin akart letolni bennünket egy apuka kedvence ficsúrka, mire a férjem indulatba jött (2méter és 100kg+hivatásos söfőr is) és kirángatta a ficsúrkát a cabrióból. Hát volt dadogás...de sajna ez sem megoldás.
2008. jan. 17. 10:58
SAjna sz@rnak a matricára, a mi kocsinkon kettő is van, mégis a hátsónkba lógnak. Az tuti, ha belénkjönnek, mikor ottvan a baba, főleg hogy most még terhes is vagyok, kiugrok és szétverem akár a két méteres barmot is. Az egyik nap körforgalomba haladtunk, mikor egy q kamionos félig kijött elénk. Esküszöm, már nyúltam a gomb felé, hogy kiszállok és lecsapom azt az idiótát. Ha megálla párom a körforgalom közepén, tuti kirángatom a vezetőfülkéből a barmot
2008. jan. 12. 21:11

Semennyire.

Múltkor pont volt egy esetünk. Igaz, nekünk nincs matrica, de a gyereklések látszanak a hátsó ablakból. Egy suttyó majdnem letolt minket, és olyan előzésekbe ment bele, hogy nagyon féltünk. Párom vezetett. Hozzáteszem, nem mentünk sem lassan, sem gyorsan, normál tempóban haladtunk. Csak a kicsit tuningolt autó miatt kinézett magának minket. Aztán mikor végre két sáv lett egy körforgalom előtt, mellénk állt, lehúzta az ablakot, na párom elirányította! Ki is ugrottak a szemei, mikor meglátta a két gyereket hátul, és még elnézést is kért.

Csak az bosszant, hogy baj is lehetett volna belőle, mert tényleg éppen befért elénk, mikor előzött.

33. supin
2008. jan. 12. 13:04
Nagyon kevés veszi figyelembe! legfeljebb akinek szintén van
32. Aria
2008. jan. 12. 12:23
kevés veszi figyelembe.
2008. jan. 8. 14:32
Nem tudom.Én odafigyelek,de akkor sem vezetek másképp,ha nincs baba matrica az autón.Szóval,nem vagyok egy dúvad.Hanna
30. Elviracska (válaszként erre: 29. - Emagdi)
2007. nov. 12. 14:38

Értelek...

Nálunk egy évig kell kitenni,aztán már nem kell ,de kötelező...

29. emagdi (válaszként erre: 28. - Elviracska)
2007. nov. 12. 14:04

max a kék "T" betű, hogy tanulóvezető.

de nem kötelező kirakni, és szerintem nem is igazán veszik figyelembe a forgalom során.

2007. nov. 12. 13:44

Nálunk van olyan sárga kerek kis matrica benne a felkiáltó jel,hogy friss söför ,még nem múlta el az évet,amióta söför könyve van....

Nálatok ilyesmi nincsen???

27. emagdi (válaszként erre: 26. - Elviracska)
2007. nov. 12. 13:42
mi az az elsőéves matrica?
2007. nov. 12. 11:07

Szerintem akár van matrica akár nem,ugyanugy hajtanak...

Max csak az elsőéves matricákat veszik figyelembe....

25. Krysty
2007. szept. 11. 19:38
Nekünk is van matrica és pont tegnap történt hogy a gyerekkel együtt utaztunk és egy köcsög majdnem letolt bennünket az útról. Hát, ennyire érdekli őket a babamatrica.
2007. szept. 11. 15:14

Szerintem igencsak nagynak kellene lennie annak a matricának,hogy észre vegyék és komolyan is vegyék!

Nekünk is kint van,de lehet,hogy fölösleges.

2007. szept. 11. 14:07
Én kiraktam az autómra. Ha 10ből 1 ember figyelembeveszi, már megérte.
22. gerna
2007. szept. 10. 18:19
Hát, ha magamból indulok ki, semennyire. Fel se tűnik nekem az a matrica... viszont nem megyek túl gyorsan és jó nagy távolságot tartok.
2007. szept. 10. 18:11
Szerintem nem sokan veszik figyelembe - tisztelet a ritka kivételnek. Velünk már nem egyszer megtörtént, hogy hosszabb úton szállítottuk a húgom gyermekeit (matrica kint, elől-hátul gyermekülés, stb.), és sajnos, ledudáltak bennünket az útról, mert nem 120-szal száguldoztunk, csak 90 km/h-val "döcögtünk" az autóúton.
20. dundy
2007. szept. 10. 16:12
autósa válogatja. Én sem mindig veszem észre, de múltor 1 Trabanton Volvos babás matrica volt,ezt bezzeg észrevettem.
2007. aug. 27. 16:02
Szerintem észre sem veszik. Meg nem is figyelik. Szóval semennyire.
2007. aug. 27. 12:48

Semennyire!! Főleg a pipik nem figyelnek ilyen "apróságra".


Találkoztam viszont olyannal is, aki látta, hogy bedugult a sorunk, látta a gyerekeket, megállt, pedig elsőbbsége volt, és elengedett. 1-szer történt meg, de olyan jól esett!!! Ebben a hőségben gyerekekkel dugóban állni nagyon nehéz!

17. vapi
2007. aug. 27. 11:44

Abszolút nem veszik figyelembe a matricát.

Nem érdekli őket, főleg ha siet is a b*rma.

Manapság gátlástalan b*nkók lettek az autósok.

Képesek elütni a zebrán a babakocsis anyukát is.

Tisztelet a kivételnek, de elég kevés van belőlük.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook