Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek mennyire számítanak a kilók? fórum

Szerintetek mennyire számítanak a kilók? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. febr. 26. 23:00

Úgy látom nyert a tükör,kicsit megkönnyebbültem, bár nem vagyok megrögzött mérlegre ugrálós,de tudom,hogy honnan indultam.. és hát igen,most pillanatnyilag tudom,hogy hol tartok.

Nem akarok beállni a sorba azok közé akik ráparáznak a mérlegre és ha +1kg-ot mutat akkor napokig koplalnak.

Persze nekem is van célom(mérlegen),de azt sem tudom,h mikor voltam utoljára annyi kg,így azt sem tudom,h hogyan néznék ki?!

Bár valószínű,hogy sokkal jobban.:DD

6. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. febr. 26. 22:56

Áhh a mérlegek mindig rosszul vannak beállítva. Még a digitálisok is. :P Nem jól mérnek.

Ha tetszik amit látsz, hagyd a mérleget. :)

5. jeva
2012. febr. 26. 22:54
Én csak azért figyelem a mérleget, mert tudom hogy hány kilósan éreztem jól magam.. persze sportolok is, mert ahogy az évek szállnak az test se a régi...
4. Ageeca (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2012. febr. 26. 22:44

A tükör a lényeg a végén már!

Én érzem magamon hogy 10 kg kellene, vagy legalább 5 kg, de mások azt mondják hogy már így is jó vagyok...


Csak arra figyelj, hogy ne ess át a ló másik oldalára.

2012. febr. 26. 22:43

a mérleg nem jelent semmit a világon..az a lényeg,hogy Te hogy érzed magad...


az összkép a fontos..

2012. febr. 26. 22:42
engem abszolút nem érdekel hány kiló vagy, ha a külalak jó
2012. febr. 26. 22:39

Fogyókúrázok,de nem követek semmilyen diétát.Sokat mozgok és "ésszel eszek".:)

Bő 2 hónapja kezdtem el és lement 13 kg eddig. Mindenki észreveszi a változást,mert nem kevés súlyfeleslegből adtam le ezt a mennyiséget.

A kívülállók azt mondják,hogy kb 5 kg-ot kellene még leadnom,de szerintem és a mérleg szerint az édes kevés még.

Nekem a cél.. még -15kg kb.Akkor úgy gondolom,hogy teljesen elégedett lennék.

Ha elértem a kitűzött célt,akkor sem fogom a sportot feladni és az étrendemet is ugyan így fogom alakítani.

Sokan mondják,hogy nem a mérleg "állása" számít,hanem az összkép.

Szerintetek a mérleg a mérvadó vagy az amikor már "elégedett vagy magaddal"..(mérleg nélkül):-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook