Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet ebből bármi komolyabb? fórum

Szerintetek lehet ebből bármi komolyabb? (beszélgetős fórum)


1 2
11. globus (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2020. dec. 13. 18:01

Benne van!


"úgy gondoltam, hogy elsőnek túl hamar megkaptuk egymást, úgy.. "

2020. dec. 13. 18:00

Nem értem a történetet.

A FI állandóan hárítja a találkozásokat, és aztán az a baja, hogy a pasi talált egy "másik balekot, akit használhat"?

Vannak itt más fura megfogalmazások is. Pl. "inamba szállt a bátorság és megkérdeztem nincs e kedve találkozni"...

Ha valakinek inába száll a bátorság, akkor az elszaladni készül.

Az az érzésem, aki ilyen zavarosan fogalmaz, az nem tudja helyesen értelmezni a környezetét, a körülötte zajló dolgokat sem.

9. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. dec. 13. 17:59
Egy-egy menet közben...beszélgettünk is.
8. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 13. 17:51
A jövőben bármi történhet.
7. birebora (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2020. dec. 13. 17:50

Az sem volt, akkor nem maradtam le semmiről:)


Kedves FI, bocsánat:)

2020. dec. 13. 17:48
Nem olvastam el, túl hosszú, de van egy tippem: nem.
5. Bless the child (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. dec. 13. 17:47
Ebbe a regénybe belefért volna egy sor dugásos történet
2020. dec. 13. 17:42

"lényegében tudtam mi fog történni, ez van, két ember szexuálisan vonzódik egymáshoz. Végül beszélgettünk is."


Itt kimaradt egy felvonás?

2020. dec. 13. 17:36
A villámhárító nem hárít ennyit
2. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 13. 17:29
Ne a facbukból vonj le következtetést. Nyúlj a telódért és hívd fel,beszélj vele,aztán kiderül. Ilyen egyszerű.
2020. dec. 13. 17:22

Sziasztok

Adott egy story, amit le írnék, nektek hátha van valami érdemleges hozzá fűznivalótok.

Tehát adott egy új szomszéd, akinek a férfi kollégája párszor volt a szomszédomnál. ki szemeltem magamnak a férfit. Nem tudtam, hogy hívjak nem tudtam ki o, mi o. Egyik nyáron a barátnőmhöz utaztam és az új szomszédomat megkértem, hogy egy darabon vigyen el engem a kocsijával. El is vitt a kollégájával mivel a szomszédom kocsijával lett valami. Oké, én vagyok a mázlisták mázlistája, a szívem csak úgy vert össze vissza mikor megláttam ismét a kollégát. A barátnőmnél aznap éjszaka jött az új ismerősnek jelölés egy bizonyos portálon. A kedves kollégával napokig beszélgettem, hetekig beszélgettünk persze nem minden nap, de heti 2x-3x biztosan. Aztán egyszer csak eltelt nagyjából 2 hónap és inamba szállt a bátorság és megkérdeztem nincs e kedve találkozni. persze ekkor már beszeltünk erről, hogy kéne találkozni, de én még nem álltam készen rá a találkozásra. Tehát eljött a nagy nap szépen csillivillibe tettem magam ez nem egy randi volt csak sima találkozás. khm… okééé a szexuális vonzalmat addig is ereztük egymás között. No mind1, persze jöttek a bókok meg minden, jajj de szép vagy stb. lényegében tudtam mi fog történni, ez van, két ember szexuálisan vonzódik egymáshoz. Végül beszélgettünk is. Megkérdeztem, hogy hogyan tálalt rám, hiszen előtte nem is beszélgettünk csak látásból és hallomásból tudtunk egymás létezéséről. Közben kiderült, hogy kapcsolatban él már több éve. Huu mondom magamba ez eléggé nem helyen való. Persze neki is megvolt az oka mindenre. Nyilván a szomszédomtól megkérdezte, hogy hívnak engem így hat azon a portalon ismerősök lettünk. Mindenek után is beszélgettünk…. Továbbra is tartottuk a kapcsolatot és szinte mindig téma volt, hogy mikor találkozunk legközelebb. De én mindig hárítottam, hogy mist ezért es azért nem tudunk. Teltek a napok a hetek nagyjából a megismerkedésünk után kb 2 hónap el telt és vége lett a több éve tartó kapcsolatának. Tényleg mázlista vagyok szabad a pálya. Továbbra is csak szerettünk volna találkozni, de még mindig csak hárítottam. E közben bármit megosztottam azon a bizonyos portálon magamról többnyire reagált valamilyen formában. Jön a lényeg utoljára 3 hónapja beszeltünk (máskor is volt olyan hogy nem beszeltünk sokáig.) A baj az, hogy az utolsó beszélgetésünk során már többegyére megbeszéltük a találkozót és én az utolsó pillanatokban is hárítottam. Utoljára 2 hónapja reagált bármilyen bejegyzésemre. Nem tudom, hogy ezzel jelezni akarja, hogy talán megharagudott ram vagy valamilyen formában jelezni akar valamit, de el kezdtem én is nem reagálni a bejegyzéseire. hátha veszi a lapot, hogy észre vettem valami nem stimmel. Talán a találkozókat azért hárítottam, mindig mert úgy gondoltam, hogy elsőnek túl hamar megkaptuk egymást, úgy.. Nem akartam, hogy úgy gondolja, milyen könnyen kapható vagyok, de egy kicsit lehet túl toltam. Vagy csak tálalt egy másik balekot, akit ki használhat. Jó én is úgy tettem, mint ő mintha csak arra kellene nekem. De közben én máshogy is vonzódom hozzá, nem csak úgy. Viszont azt nem tudom, hogy ő szexen kívül lát e mást, mint ahogy ő sem tudja az én komolyabb érzéseimet felé. El mondani semmi kép nem akarom szerintem nagyon is jól elvan így és éli a szinglik életét. még 1 mondat erejéig vissza térnék a találkozásunkra, amikor beszélgettem vele akkor érdeklődését mutattam irányomba és ténylegesen oda figyelt arra, amit személyesen beszéltünk. Tehát ennyi. A véleményetekre lennék kíváncsi. Szerintetek lehetne ebből bármi komolyabb, vagy ez csak egy szimpla szexuális vonzalom maradhat? Én úgy szeretném megismerni jobban őt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook