Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek jogos volt a páromtól hogy ilyeneket vágott a fejemhez? fórum

Szerintetek jogos volt a páromtól hogy ilyeneket vágott a fejemhez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. márc. 12. 20:28
Ha még csak a barátod, lépj le, jobb nem lesz a gyerekkel, tapasztalat. Én 22 éve vagyok gyerekes pasi felesége, neki mondjuk sok olyan tulajdonsága van és olyan jelleme, amit SENKIBEN nem találtam meg előtte, ezért vállaltam. De a kölykeivel azóta is rossz a kapcsolatom + apjukkal ők is távolságtartóak miattam. Ha időben visszamehetnék, gyerekessel soha.
19. vacsa
2016. márc. 12. 20:27

21 éves

Fél éve együtt

Egy hónapja házasok

Közös gyerek tervben

Nőgyógyásznál még sosem járt.


Jesszusatyaúristen:(((

18. unom (válaszként erre: 15. - Vacsa)
2016. márc. 12. 20:26
Meg egy pasi, aki jól beválasztott...
17. Fogaskérdés (válaszként erre: 15. - Vacsa)
2016. márc. 12. 20:26
De igen sok nő megteszi és csak ugat és ugat!
16. Fogaskérdés (válaszként erre: 15. - Vacsa)
2016. márc. 12. 20:24
Én egy pasi előtt sem mernék lemenni kutyába...félek, hogy egyből rám ugrana.
15. vacsa
2016. márc. 12. 20:22

Na de most komolyan. Megint egy nő, aki lemegy kutyába egy pasi kedvéért...

Önbecsülés hölgyeim!!

14. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 2. - :))))))
2016. márc. 12. 20:21
A másik fórumban azt írtad, hogy a férjed!
13. Fogaskérdés (válaszként erre: 12. - Gyöngy:))
2016. márc. 12. 20:20
Ez is hihető és életszerű :D
12. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - Vacsa)
2016. márc. 12. 20:19
Biztos egyik nap hozzámegy, másik nap elválnak, hozzámegy, elválnak...
11. vacsa (válaszként erre: 9. - Fogaskérdés)
2016. márc. 12. 20:17
Aha. Hogynepersze.
2016. márc. 12. 20:16
Ne akarj az anyja lenni véletlenül se, szóljon rá az Apja, ne neveld!
9. Fogaskérdés (válaszként erre: 8. - Vacsa)
2016. márc. 12. 20:15
Nem jutott eszébe hirtelen. Van ilyen naaaa emberek vagyunk :D
8. vacsa (válaszként erre: 5. - :))))))
2016. márc. 12. 20:13
Ja, ezt el szoktuk írni...
7. 176a54c004 (válaszként erre: 2. - :))))))
2016. márc. 12. 20:11
Szerintem túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy gyereket a nyakadba varrjanak. Nem vagy te a mostohaanyja, csak az apjának a barátnője. Világosítsd fel a bandát.
2016. márc. 12. 20:10
pfúú.. na ez is egy nehéz téma.. ! ő egy 5 éves kislány.. te vagy a felnőtt . igazából erről nincs tapasztalatom és nem tudom hogy én is hogyan viszonyúlnék egy ilyen helyzethez de amikor összejöttél a pároddal gondolom tisztában voltál vele hogy van egy gyermeke.. én úgy gondolom hogy az a legjobb ha nem játszod meg magad nem akarsz megfeleni sem a kislánynak sem a párodnak mert akkor görcsössé válik az egész és valószínű hogy ez jön ki rajtad mikor ott van, nem? hogy mindenképp szeretnéd ha minden szép és jó lenne együtt tudnátok működni mint egy kis csapat.. kicsit tudni kell lemenni a gyerekszintjére. elég nehéz így tanácsot vagy bármit is írni hogy hát így úgy jól tette hogy rádszólt vagy hoyg te jól tetted e hogy rászoltál a gyerekre. nem ismerjük sem a párod sem pedig a gyermekét stb.. de mondjuk a párodnak is látnia kellene téged mármint ezt úgy értem hogy nem szabad azt képzelnie hogy ez milyen simán megy.. hát kb. ennyi nme valószínű hogy tudtam segíteni , nem szeretnék a helyedben lenni :/ mert nem tudom én is hogy tudnám e kezelni ezt a helyzetet.
5. :))))) (válaszként erre: 4. - Fogaskérdés)
2016. márc. 12. 20:05
férjem elirtam.
4. Fogaskérdés (válaszként erre: 2. - :))))))
2016. márc. 12. 20:05

Szerencséd. hogy nem tányért vagy téglát vagy más hasonló tárgyat vágott a fejedhez.


Akkor nem a férjed? Barátod?

2016. márc. 12. 19:57
Persze!
2016. márc. 12. 19:57
A barátommal több mint fél éve vagyunk együtt.Van egy öt éves kislánya az előző kapcsolatából.A kislány az anyjával él.Hozzánk hétvégenként szokott jönni.Most hétvégén is eljött és a párom szerint amikor itt van a kislány én mindig pukkadok.Meg olyanokat vágott a fejemhez hogy ő nem ilyen mostoha anyát képzelne a gyereke mellé mint én.Ez nagyon rosszul esett.Lehet hogy nincs sok tapasztalatom a gyerekekhez mivel még nincs saját gyerekem.De én úgy érzem ami tőlem kellett mindig megtettem és foglalkoztam a kislánnyal.Az igaz hogy néha rászóltam amikor például ugrált az ágyon vagy ilyenek kicsit erélyesebben de az természetes szerintem hogy nem hagytam hogy szét szedje a házat.Meg nem a kislány miatt pukkadtam hanem mert simán rossz volt a kedvem az nap.A kislány az aki általában ha eljön hozzánk akkor még köszönni se köszön a hátam mögött sugdolódzik rólam.Én igyekeztem vele ezek ellenére is mindig normális lenni az hogy nem volt kedvem hízelegni neki az egy dolog.
2016. márc. 12. 19:57
Szerintetek jogos volt a páromtól hogy ilyeneket vágott a fejemhez?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook