Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek is meg fog jönni? fórum

Szerintetek is meg fog jönni? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 22. 13:38

Köszönöm a válaszokat!

1.Igen, beállíthatom én az ébresztőmet 5-re, de mi van akkor, ha én 3kor ébredek meg. A stressz miatt úgysem tudok visszaaludni, hogy 5kor mérjek, meg az már úgysem lenne az igazi, hiszen tiszta ideg lennék, meg forgolódnék is. Ha én egyszer megébredek, ott visszaalvás nem igen van...jó esetben egy óra múlva. Szóval, biztos nem nekem találták ki ezt a hőmérőzést.

2. Ha úgy írom be a ciklus-ra, hogy azt a hőt ezek alapján ne vegye figyelembe, szerintem nem igen lenne görbém...

2011. nov. 22. 13:36

No, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy a peteérés nem biztos, h a vonalnál van, lehetett november 7-én is, mert onnan megyeget fel a hő.

Viszont peteérés után 14 nappal meg kellene jönnie, de Te csak barnázol. Ez itt a bibi. A barnázás okát kellene feltárni, és szerintem úgy a ciklusaid is rövidülnének.

20. Vigyorex6 (válaszként erre: 19. - Urbanszkyviki)
2011. nov. 22. 13:33

Szerintem olyan nincs, hogy "ha később ébred". Ha az embernek van egy célja, mint például egy baba, akkor ez nem áldozat, vagyis, nem kellene annak lennie. Az életben mindenhez kitartás kell. A babához is kell majd. Ha pl. dolgozom, akkor is a melóm miatt fel kell kelni.

Sajna a 3 műszakosok kiesnek a hőmérőzés "szépségeiből". :/

2011. nov. 22. 13:28

Tesóm hőmérőzött. Mondjuk neki könnyebb volt, mert kb. ugyanolyan időben kelt mindig. Ő hónaljban mért, pontos volt mindig a hője, a ciklusa, mégis 8 év kellett a babához...:S

Mindenesetre én is úgy tudom, hogy a reggeli ébredés után kell még az ágyban megmérni, a többi felesleges sajnos. :( De tényleg, ha később ébred, de még ugye ágyban van, vagy éppen 3 műszakban dolgozik, akkor mi van????? :O

Mindenesetre aki hőmérőzik és babát szeretne, annak sok sikert! :)

18. Jaina (válaszként erre: 13. - Csillan)
2011. nov. 22. 13:26
Jaaaa, így érthető a magas alaphő.
17. Vigyorex6 (válaszként erre: 13. - Csillan)
2011. nov. 22. 13:25
Ahha, akkor ezért magasabb a hőd. Mert akik hüvelyben vagy végbélben mérnek, azoknak általában magasabb.
16. Vigyorex6 (válaszként erre: 12. - Csillan)
2011. nov. 22. 13:24

Akkor ha nem tudsz vekkert állítani egy adott időre, úgy felesleges mérned, mert csak pazarlod az idődet. Nem zavarna be semmibe, de mindenkinek a maga dolga, hogy lelkiismeretesen végzi-e.

Lehetne ebből olvasni, ha rendeltetésszerűen csinálnád.

15. manócskaah (válaszként erre: 12. - Csillan)
2011. nov. 22. 13:23
hát felhúzod az órád mondjuk 7kor megméred és visszaalszol ennyi:D nem zavar be semmibe. dehát te tudod csak ez igy felesleges
14. Jaina (válaszként erre: 12. - Csillan)
2011. nov. 22. 13:23

Szerintem az ébresztő megoldás, nem értem miért mondták azt neked, hogy ha ébresztőre kelsz és úgy mérsz, akkor az nem jó. Beállítod 5-re az órád, gyorsan mérsz egyet aztán alszol tovább.

Ha meg 4-kor fennvagy, akkor megméred akkor és úgy írod be a ciklus.hu-ra, hogy azt az értéket ne vegye figyelembe. 1-2 hónap után már úgysem fogsz erre a méricskélésre úgy rástresszelni és akkor mérésig nyugodtan fogsz tudni aludni :)

2011. nov. 22. 13:22
Végbélben mérek
2011. nov. 22. 13:21
Igen, tudom, hogy egy időben kell mérni, de nálam ez nem működik, mert mindig változó időben ébredek fel, így akkor mérem, amikor megébredek. Nem tehetek róla, hogy egyszer így, máskor úgy ébredek. Doki javaslatára mérem, de én is úgy gondoltma, hogy tök feleslegesen, mert szerintem sem lehet belőle kiolvasni semmit, ha így mérek, de ki tudja...Csinálom úgy, ahogy tudom. Nem tudok egy időben kelni. Úgy tudom, az se megoldás, ha ébresztőre ébred az ember, mert az is bezavar. Ha meg megébredek 4kor, de csak 5kor kéne mérni, addig én már nem tudok visszaaludni, meg tök ideg vagyok és sokat forgolódom amúgy is, úgyhogy szerintem az se lenne jó mérés.
11. Jaina
2011. nov. 22. 13:19

Eszméletlen magas az alaphőd, a pajzsmirigyeddel minden rendben van?


A második mérés már nem oszt nem szoroz, reggel ébredéskor, mindig ugyanabban az időben mérd meg egyszer. Ha többször vagy össze-vissza méregetsz, akkor semmit nem fogsz látni. Amúgy így is szinte értékelhetetlen a görbéd: 4:00 és 7:45 között össze vissza időpontokban méregetsz. Nem szabadna többnek lennie 30 perc csúszásnál...

2011. nov. 22. 13:17
Egyébként hol mérsz?
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Csillan)
2011. nov. 22. 13:15

Szia! Napközben ne mérd, mert az semmit nem jelent. Reggel minimum 5 óra alvás után, felkelés előtt, mindig ugyanakkor.

Az nem túl jó jel, ha ennyire összevissza a ciklusod, főként, h ennyire ki is tolódik.

Nekem is ilyen volt. Azóta kezd beállni, mióta kezelnek.

A hosszas mesni előtti barnázás sem biztató.

Általában ezeknél a tüneteknél, hormonális eredetű dolog húzódik meg a háttérben problémaként.

Ez alapján a diagramm alapján meg kellene, hogy jöjjön.

2011. nov. 22. 13:15
Köszi a válaszokat. Szeretnénk babát. Nem mérek óránként, csak most kiváncsi voltam, hogy lesz-e különbség a két eredmény között.
2011. nov. 22. 13:14
figyu szerintem ez a görbe tök kuka az egész.összevissza méred 4kor 7kor stb...ezt mindig egy időben kell mérni még mieltt kikelnél az ágyból.mondjuk mindig 7kor vagy mindig 4kor de nem igy összevissza...ebből nem lehet megmondani semmit,szerintem
2011. nov. 22. 13:09

De most komolyan....így néhány óránként méred? de miért?


Nem egyértelmű, hogy most szeretnél babát vagy nem. De úgy tűnik, mintha nem....


Miért nem védekezel más módszerrel?

Ha mégis szeretnél, nem mondtam semmit.

2011. nov. 22. 13:05

Működik a link. De én erre sajnos nem tudok mit mondani.

Drukkolok, hogy ne jöjjön meg!

4. tesi. (válaszként erre: 3. - Csillan)
2011. nov. 22. 13:05

szia!

Igen mukodik a link!

Sajnalom hogy nem tudok segiteni ebben en uj vagyok a gorbe vezeteseben, ma kezdtem el.

Babat szeretnetek?

2011. nov. 22. 13:04
Működik a link? A görbémre azt mondták, hogy trifázisos... az sem jelent minden esetben babát, igaz? Vagy tévedek?
2011. nov. 22. 13:02

úgy tűnik a link nem működik, megpróbálom még 1x:


[link]

2011. nov. 22. 13:00

Ciklusaim általában 33-34 naposak, néha 36-ra is kitolódik, vagy 42-re (de ez ritka). A menzesz közeledtét napról napra sötétedő folyás, váladék már jelzi nekem (rózsaszin-sötét barna). Most is ezt tapasztalom (ma vagyok a 35. napon), terhességi tesztem is negatív lett, a hőm is csökkenést mutatott: ma hajnalban 36,9-et mértem, majd visszaaludtam és 3 óra múlva 37,1 volt. Szerintem nemsokára megjön. Szerintetek is? A görbém így néz ki:

[link] Köszi a válaszokat előre is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook