Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek illik anyák napján ajándékkal meglepni a párom édesanyját? fórum

Szerintetek illik anyák napján ajándékkal meglepni a párom édesanyját? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. máj. 1. 14:04
Szerintem igen,egy csokor viragot minden felekeppen...az anyosok szeretik eldicskedni,hogy a menye gondolt ra is :)))))))))))
2009. máj. 1. 14:03

Vettem neki is egy doboz bonbont, mint édesanyámnak.

Csak kicsit furcsa, mert "csak" egy anyukám volt, most viszont olyan, mintha lenne még egy.

Csak picit félek a reakciójától :)

2009. máj. 1. 14:02
Szerintem igen! Elvégre valahol Édesanya és lehet hogy a gyermekeid nagymamája lesz!:) Meg szerintem alapból jól fog neki esni, hogy gondoltál rá! Egy csokor virág, vagy egy bonbon, amit szeret. Nem hiszem h nagy dologra kellene gondolni. Az a lényeg, h az eszedbe jutott! Ezzel akár meg is alapozhatod a további jó viszonyotokat!:) Ami elég fontos szerintem.
3. a6d5a14c21 (válaszként erre: 2. - Myrthil)
2009. máj. 1. 14:00

Ha jóban vagytok és szereted,akkor szerintem 1csokor virág illik ilyenkor.Főleg,hogy ha nem is azért adod,mert anyukád/nagymamád,de ha ő nem lenne a szeretett párod sem lenne:)

Az ajándékot mondjuk én túlzásnak érezném,mert azt szerintem viszont tényleg mindenki az egyetlen és egyedüli pótolhatatlan anyukájának adjon,ha ad:)

2009. máj. 1. 13:58

Szerintettek illik anyák napján ajándékkal meglepni a párom édesanyját?

Több, mint 4 éve vagyunk együtt, de eddig mindig úgy jött ki a lépés, hogy én otthon töltöttem az anyák napját. Most viszont náluk töltöm.

Korábban semmit nem vettem neki, de tavaly nyáron megkérte a párom a kezem, és úgy érzem, most már illene….

Mi erről a véleményetek?

2009. máj. 1. 13:58
Szerintettek illik anyák napján ajándékkal meglepni a párom édesanyját?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook