Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek igaz ez a Facebookon belül? Nézd meg, ki az a 10 ember aki leggyakrabban nézi az adatlapod fórum

Szerintetek igaz ez a Facebookon belül? Nézd meg, ki az a 10 ember aki leggyakrabban nézi az adatlapod (beszélgetős fórum)


2011. nov. 13. 13:50
Én marha, - aki amúgy igen óvatos a nettel - is kipróbáltam csak úgy kíváncsiságból. Vírust ugyan nem osztogat, de tök kamu. Csak a like-ra megy.
2011. nov. 8. 20:15
nem
24. Ailen Zia (válaszként erre: 21. - Veronika27)
2011. nov. 8. 20:13

Nem számítottam rá, hogy ott fogja osztani az észt... Azt gondoltam, ha már össze is veszünk, nem ott fogja kiteregetni ráadásul elferdítve a dolgokat.

Különben igazad van, hasznos is tud lenni, de azért szerintem nem kellene ennyire majmolni ezt az oldalt, mert azért nem olyan istenkirály. Úgy értem, hogy minden cikk végén ott van a megosztás, a tetszik gomb, már lassan szarni sem lehet facebook nélkül - elnézést a kifejezésért.

23. Ailen Zia (válaszként erre: 20. - 9bbc382386)
2011. nov. 8. 19:59
Igen, aztán én is rájöttem, hogy nem az... Arra jó volt, hogy rájöjjek miféle ember is ő, milyen messze képes elmenni, hogy ő legyen az áldozat mindig (mert arra ment ki az egész). Ennyi haszna mindenképp volt a facebooknak.
2011. nov. 7. 10:03
A címben említett oldal pedig nem igaz, ezt már többször is megosztották, tehát nem működik.
21. Veronika27 (válaszként erre: 19. - Ailen Zia)
2011. nov. 7. 10:02

Azért vannak a facebook-on a biztonsági beállítások, hogy megszabhasd azt is, engedsz-e rajtad kívül mást is, hogy az üzenőfaladra írjon.


Én évek óta fen vagyok, de egyetlen vírust sem kaptam el.

Nekem hasznos az oldal, mivel messze élek az ismerőseimtől, így tudjuk tartani a kapcsolatot, akár többen is beszélgethetünk egyszerre és minden egy helyen van.

20. 9bbc382386 (válaszként erre: 19. - Ailen Zia)
2011. nov. 7. 08:27

Akinek nincsenek ilyen problémái barátokkal,azoknak nem lesznek kínos percei sem.

Amiről írsz az olyan távoli....nem is értem tényleg.A barát az barát,az nem ír ilyet.Aki meg írhatna az nincs az ismerősök közt.

Nekem nincsenek vírusaim sem :)

2011. nov. 7. 00:13

Hülyeség az egész facebook!

Azért regisztráltam fel rá, mert mindenki ezzel jött és már kíváncsi voltam mi olyan nagy fantasztikus benne. Az elején még az is volt, tetszett az üzenőfal is, a hülyeségek rajta... De aztán kezdtem megunni és felidegesíteni magam rajta, mert a vírusok száma megszaporodott a gépen mikor rászoktam az fb-re, na meg megtapasztaltam a rossz oldalát az üzenőfalnak. A kedves "barátnőm amikor bekattant, az üzenőfalamon olyan mocskot írt rólam, hogy csak lestem, de szerintem mindenki aki látta. Nem is egyszer. Neki ha baja volt, van - mindent kiír. Én nem írok ki már semmit sem, eddig sem írtam ki nagyon semmit, másokat sértő szöveget meg pláne. Ha nekem bajom van, megtisztelem a másikat azzal, hogy neki mondom el négyszemközt, nem mindenki előtt úgy beállítva hogy én vagyok az istenkirály, a másik meg egy szar ember.

Szóval amennyire újdonság volt az elején az oldal, annyira nem érdekel már.

18. Lencsy
2011. nov. 6. 20:50

Szerintem az egész oldal úgy ahogy van egy rakat fos ! Bocsi :) Rengeteg rajta a kamu dolog ..

A minap látok egy barátom által ajánlott linket , hogy "nézd meg a lányt aki mentoszra cólát ivott" címmel . Sosem kattintok ilyen baromságokra , de mivel egy barátom ajánlotta mondom bizti nem kamu ..rákattintottam ! Azóta ott zizeg ez a hamis adatlap az üzenőfalamon mindenféle hülye szöveggel ! Blokkolni, törölni nem lehet ..jelentettem azt tök hiába , mert le sem tojták ! Töröltem magam majd újra regiztem hogy megszabaduljak tőle ! Több közösségi portálon is van regim , de ennyi hulladékkal egyik sincs teli !

2011. nov. 6. 19:40

itt a cikk erről az átverésről, most találtam


[link]

2011. nov. 6. 18:30
Sziasztok! Pont ezen gondolkoztam. Mikor valamelyik nap megláttam, hogy jó néhány ismerősöm like-olta, na mondom: "Ne már! Ez biztos nem igaz!" De szerintem sokan like-olják, mert kíváncsiak kik nézik...de persze aki kíváncsi, hogy kik nézik, ugyanúgy ő is nézeget másokat...:-D Meg végül is erről szól többek közt a Facebook, meg a többi közösségi oldal nem?
2011. nov. 6. 18:26
Hülyeség.A facebook semmi ilyen belső dolgot nem fog megvalósítani,ezek mind beugratós oldalak,amit hülye emberek találnak ki a hiszékenyeknek.
14. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2011. nov. 6. 18:25
NEM!!!! Csak adathalásatra mennek az ilyen oldalak! Ha like-olod, már hozzáfér az adataidhoz, aztán meg kapod a sok spam-et a mailodra...... Nehogy bedőlj az iylen oldalaknak! Még volt is róla egy cikk azt hiszem az indexen, h a facebook soha enm adja ki az iylen jellegű infókat, h kinek, ki nézegeti az adatlapját, és h az összes ilyen oldal csak átverés....
13. Kriwy
2011. nov. 6. 17:52
Szerintem ez egy nagy baromság!:-)
2011. nov. 6. 15:48
szerintem is csak kamu!
2011. nov. 6. 15:43
nem
2011. nov. 6. 15:43
nem
2011. nov. 6. 15:42
dehogy igaz,azt nézik mennyi barom ember veszi be az ilyen átverést.-D
2011. nov. 6. 15:41
ha egy szóval kellene jellemezni: baromság. :)
2011. nov. 6. 15:40
Szerintem kamu,mert lehet,hogy egy vírust küldenek,hogy kapcsoljanak rá az emberek.Nem kell ilyen lehetetlen valamiknek bedőlni.
2011. nov. 6. 15:40
Remélem is...én nem vagyok rá kyíváncsi inkább én kukkolok ami égő lenne ha kiderülne.
2011. nov. 6. 15:40
kamu, mondjuk nem hiszem h vírus, csak arra megy ki, h like-old és megoszd. Én beugrottam XD
2011. nov. 6. 15:37

Időről időre mindig felbukkannak ilyen kamu alkalmazások, amik azt állítják, hogy ha telepíted őket, akkor láthatsz ilyen infókat. Volt 1-2, ami ideig-óráig működött, de általában abszolút nem működnek, viszont jól elkérik a belépési adataid, amit ugye épeszű ember nem ad meg.


Még ha véletlen működne is, nem fog sokáig tartani, mert a facebook tűzzel-vassal irtja az ilyesmit, záros időn belül ezt is le fogja kapcsolni. De sokkal valószínűbb, hogy már eleve nem is működik.

2011. nov. 6. 15:35
sztem vírus
2011. nov. 6. 15:34
Tényleg lehet látni?
2011. nov. 6. 15:34
??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook