Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek hogy hozzam rendbe a kapcsolatomat a párommal abortusz után? Van köztetek olyan, akinek ugyanattól a férfitól született gyereke? fórum

Szerintetek hogy hozzam rendbe a kapcsolatomat a párommal abortusz után? Van köztetek olyan, akinek ugyanattól a férfitól született gyereke? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. nov. 21. 18:26
A történet lényege annyi,hogy májusban volt abortuszom.Olyan élethelyzetbe,lelkiállapotba kerültem,hogy nem mertem vállalni a babát.A párom szerette volna(részben).Nagyon sokat veszekedtünk,de végül "elfogadta" a döntésemet és együtt maradtunk.Nagyon megbántam és szeretnénk gyereket,de valahogy a kapcsolatunk megakadt.Nem tudjuk normálisan megbeszélni ezt a dolgot,engem hibáztat és a családomat,akik az abortusz felé "tereltek".Ritkán hozza fel a témát,de akkor úgy megbánt, hogy olyan, mintha kést forgatna szívemben.Főleg most,hogy a testvérének gyereke született,Van arra esély,hogy normalizálódjon közöttünk a kapcsolat,illetve közös gyerekünk legyen ismét?
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 529538f44c)
2011. nov. 21. 18:21
milyen okai voltak az abnak? közös döntés volt?
2011. nov. 21. 18:21
Az abortusz volt az oka, hogy tönkrement a kapcsolat?
2011. nov. 21. 18:19
Szerintetek hogy hozzam rendbe a kapcsolatomat a párommal aborusz után?Van köztetek olyan, akinek ugyanattól a férfitól született gyereke?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook