Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ez mitől lehet? fórum

Szerintetek ez mitől lehet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. kakukkfű (válaszként erre: 9. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 28. 10:48
Én levendula teát szoktam inni, amikor stresszes napom van, vagy nyugtalan vagyok, esetleg túlpörögtem. Próbáld ki, finom, és hatásos!
9. e2e3dd6eca (válaszként erre: 5. - Ee1dc9ba06)
2012. júl. 28. 10:44

Tavaly óta. Jó, tételezzük fel, hogy elfojtom, de mit csináljak vele? Az nem megoldás, hogy napközben ezzel keserítem magam, és fetrengek. Hmm?


Bogyókat nem akarok szedni, nincs valami tea inkább ami jó mélyen elaltat reggelig? :)

8. e2e3dd6eca (válaszként erre: 4. - 2ba81cfa1e)
2012. júl. 28. 10:35
Gondolod? Jó lenne ha csak ennyiről szó...
7. 038710e7da (válaszként erre: 1. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 28. 10:35
Szerintem a nappali jókedv mögött mégis lehet valami, ami nyomaszt, és mikor rendezgeti az agyad, akkor kiborít. Átmenetileg segíthet gyógynövényes nyugtató.
6. e2e3dd6eca (válaszként erre: 3. - Csgybzs)
2012. júl. 28. 10:32

Depresszió kizárva. Voltam már régen, tudom milyen. Családi konfliktus nincs, család híján nehéz lenne veszekedni, vitázni, anyámmal szoktam, de nem vészes, 2 perc múlva elfelejtődik.

Hogyan lehetne ezt megszüntetni, mert már nagyon unom, hogy erre kell ébrednem, tart 10 percig, egy cigi után semmi bajom. :)

5. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 28. 10:28

Van egy érzelmi mélypont az életedben, kicsim.

Napközben el tudod fojtani, mert erős vagy, egészséges vagy, szép vagy, de a tudatalattid működik.

Mióta tart? Próbálj meg valami gyógynövényes nyugtatót, vagy homeós bogyót, hátha segít.

Hát ja, ez a "nem tartozom sehova" érzés ismerős, de szerencsére nem tart örökké. És nálad sem fog.

2012. júl. 28. 10:26
Én még nem voltam ilyen helyzetben,de szerintem lehet ,hogy rosszat álmodsz, csak nem emlékszel rá reggelre. Énis néha csak részleteket álmodok meg,a többit elfelejtem.
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 28. 10:25

Szerintem nyilván nappal is van ennek jele, csak tudatosan vagy tudatalatt elnyomod, elfojtod, úgy csinálsz, mintha nem lenne. Pl családi konfliktus, munkával kapcsolatos stressz, magány. Ezek mind mind okozhatnak lelki problémát, ami rossz alvásban mutatkozik meg.

Nem tudom mennyire élsz rendszeresen, de esetleg a fix időpontban kelés-fekvés használhat, bár ha depis eredetű, akkor nem hiszem.

2012. júl. 28. 10:20
Illetve volt már valaki hasonló helyzetben? Mi a teendő, nem bírok aludni, nappal meg kóvályog a fejem az egésztől. :S
2012. júl. 28. 10:16

Nagyon sokszor ébredek sírva. Nem álmodok semmit, csak szimplán rám jön egy érzés, ami nagyon rossz.

Úgy érzem nem tartozom senkihez. Ez csak addig tart még el nem alszom újra. Napközben nincsenek ilyen gondolataim, jól érzem magam, jókedvű vagyok, nyoma sincs ennek. Mitől lehet ez az érzés?


A rosszindulatú megjegyzésekből, köszönöm nem kérek, kattints máshová!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook