Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek ez az árnyalatú hajfesték elfedi a teljesen ősz hajtöveket? fórum

Szerintetek ez az árnyalatú hajfesték elfedi a teljesen ősz hajtöveket? (tudásbázis kérdés)


9. libikóka (válaszként erre: 8. - Libikóka)
dec. 21. 14:19
Lemaradt ,,ez ilyen extra hamvas,,nem sárgul nem vörösödik.
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 14:14
Én az Exellence Cool Creme-t használom,,bocs nem tudok linket,,,lila alapon van a doboza,,az befedi.
dec. 21. 14:08
De ősz hajat biztos hamvasít. Mert az már eleve hamvas. :)
6. de16c8f9e6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 14:07
A palettének is van 7.1-se. Egy ezressel olcsóbb. Én 5.1-sel szoktam fele-fele aranyban szoktam keverni, az olyan világosas barna. Szép színe van. Hamvasbarnának írja, de az enyémen nem látszik hogy hamvasítaná.
5. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 13:51
Nálam ennek az árnyalatnak elérése őszfedést+ világosítást is jelent, dupla probléma. Nagyon klassz szín. Tegyél egy próbát, nem olyan drága, Eurofamilyben a legolcsóbb.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
dec. 21. 13:43
Ettől tartok én is, hogy ez az árnyalat túl világos. Anyukám 6.1-est használ, ami valamivel sötétebb, az ő (30 éve teljesen ősz ) hajtöveit az teljesen befedi.
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 13:30
Enyémet nem fogta be. Olyan volt, mint ha nem is festettük volna, semmit nem csinált. . Kis 6-ost kevertünk hozzá, azzal túl sötét lett. Most mással világosítjuk...dobozost többet nem veszek.
dec. 21. 13:26
Szerintem el.
dec. 21. 13:23

Nagyon tetszik a színe de feleslegesen nem akarom megvenni.


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook