Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek csak bebeszélem? fórum

Szerintetek csak bebeszélem? (beszélgetős fórum)


1 2
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 29. - Ba5dd41df3)
2023. júl. 10. 07:41

Mivel emberek és társaslények vagyunk, bizonyos dolgokhoz , ha nem is muszáj, de nem árt igazodnunk.

Lang Györgyit, mint énekest még egy balettművészhez sem lehet hasonlítani, az ő műfajában sokszor kell a polgárpukkasztás. A hivatásával jár, de ezt nem minden munkakörben tehetné meg ezzel tisztában kell lenni.

Egy fiatal valószínű még változó ízlésű lányról van szó. Jobb, ha tudja mi és hova illik. Egy csinos farmersort, egy cuki blúzzal, vagy pólóval szinte annyit láttat, de mégis sokkal jobb, mint egy gagyi, vagy netán márkás sportruházat.

Egy ruha tartást is ad, bizonyos igényességet, vagy igénytelenséget sugároz kifelé.

30. Charlize (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 06:43
Ez a biciklis nadrág-póló kombó kicsit alulöltözött outfit egy plázába nekem. Oda normális utcai ruhába mennék. Ilyenbe max. edzeni vagy a gyerekkel a játszóra.
29. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 10. 06:36
Nem kell velük foglalkozni, de jóformán senkivel. Ha van sapka rajtad, akkor azért, ha nincs sapka rajtad, akkor meg azért... Mindenki fog benned találni hibát, aki csak akar. Most halt meg a Lang Györgyi, tudod ők annak idején azt nyilatkozták hogy így érzik jól magukat, bő ruhában, színes hajjal. Valaki megszólja őket, valaki nem, de úgy élnek ahogy nekik tetszik és ez a lényeg! Világunkat mérgezi a rivalizálás, hatalmi harcok, nem jó ezekbe belemenni. Ha mindig másokhoz méred magad, sose leszel boldog. Mindig lesz valaki vagy valami, akihez képest alulértékeled magad. Mit szólnál, ha csak önmagad lennél?
28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - 45e71ccc79)
2023. júl. 9. 22:44
De ezt most írta csak. Sok jó tulajdonságom van, de gondolatolvasás még nem jött össze. Szomorú, de ez van.
27. 45e71ccc79 (válaszként erre: 25. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 9. 22:31
Igaz, de ő plázában volt, nem?
26. 45e71ccc79 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 22:31
Szerintem jó alakod van 😚 Férfi vagyok.
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - 45e71ccc79)
2023. júl. 9. 22:19
Nem mindegy, lánybúcsúztatón voltál tangában, vagy a pilóta szerkódban,netán olajos, festékes kertésznadrágban. Azért érzed, hogy vannak fokozatok?
24. 45e71ccc79 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 9. 19:35
"Nem az ő bajuk, azé, aki netán ízléstelenül öltözik fel." - 😊 én is mentem már be munkásruhában plázába, nem fogok azért Armani-öltönyt felvenni, mert egyeseknek nem tetszik. Igen, biztos néztek rám páran megvetően, de iszonyat módon nem tudott érdekelni.
2023. júl. 9. 19:06
Etele Pláza…
22. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 18:32

Lehet villantottál egy méretes tevepatát :D


Milyen alkalom az, ahova megfelelő öltözet a szűk miniruha is, és a póló plusz biciklis gatya is?

21. michelle.r (válaszként erre: 20. - Napsugár8)
2023. júl. 9. 18:01

30 fok volt? Ez elkerülte a figyelmemet 😂😂😂

Annyira nem foglalkozott vele, hogy másnap még fórumot is indít róla.

20. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 16:32

irígyek voltak. Mert látszott rajtad, hogy te nem foglalkozol azzal, mit szólnak mások ehhez-ahhoz, öltözöl, közlekedsz, viselkedsz úgy, ahogy éppen neked kényelmes, ahogy szerinted célszerű. Ők pedig izzadtak a divat-ruháikban, 30 fokban!

Hát nevesd ki őket, röhögj a szemükbe, ha úgy jobban érthető, és emelt fővel, fölényes mosollyal menj tovább. Majd törik a fejüket ők, mi a baj velük! :))

2023. júl. 9. 15:46

Lehet, hogy tapintatlanok a vicceid. Vagy túl harsányan nevetsz. Fennhangon osztod az észt. Vagy a te arckifejezésed sugároz lenézést. Igazából bármi lehet, ami miatt ellenszenvet váltasz ki másokból. Némi önismeretfejlesztéssel megtalálhatod a választ. Mert ennyi információból egy fórumon vadidegenek nem fogják tudni.

Ha meg a megfelelő öltözék hiánya miatt van, azt könnyen kitapasztalhatod azzal, hogy pár alkalommal a többiekéhez hasonló ruhát viselsz, és figyeled a megvető pillantásokat. Ha továbbra is fennáll, nem a ruha teszi.

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. júl. 9. 12:22

Járok edzésre, ott szoktam átöltözni, ha strandra megyek akkor is. :)

Mindegy nem vagyunk egyformák.

Csak már annyira unom, a "ne foglalkozz vele, nem a te problémád" sablonszöveget. Ez a hatalmas öntudat, mert neked minden jár, minden és mindenki le van carva.

Ezek az öntudatos lányok és fiúk lökik félre a kismamát, az ölében gyereket tartót, a mankóval közlekedőt, mert neki jár az üllőhely.

És természetesen tisztelet annak a kevés kivételnek, akiben van mások iránti tisztelet, morál.

17. Hold3
2023. júl. 9. 11:51
Örülj neki, hogy megbámultak, legalább figyeltek Rád!Kérdés miért néztek? Nem a helynek megfelelően öltöztél,Vagy nagyon csini vagy és irigykedtek?A felső részed és az arcod nem látszik a képen.Lehet hogy ott van valami ami nem átlagos.
16. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 11:44

Semmiképpen nem az, hogy túl csinos vagy, vagy ennek az ellenkezője. Teljesen átlagosan nézel ki abban a nadrágban.


Ha ők szűk, bordázott mini ruhában jelentek meg ugyanott, ahol te biciklis nadrágban, és pólóban, akkor valamelyikőtök nem a helynek és alkalomnak megfelelően öltözött. Ez lehet a megoldás.

15. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 11:20
Ne haragudj, de ez szerintem az a helyzet, amikor arra vársz, hogy virtuálisan megsimogassuk a fejed és biztosítsunk róla, hogy remek alakod van, jól nézel ki, irigykedve bámultak. Ne így és ne itt keress megerősítést. Fogadd el, hogy olyan vagy amilyen vagy, így érezd jól magad. Amúgy nem hinném, hogy mindenki téged bámult, szerintem csak képzelted.
14. globus (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 9. 10:53
Lehet, hogy strandra ment 🙂
13. temmp (válaszként erre: 6. - Ab443a467a)
2023. júl. 9. 10:48

Hogy a banatba lenne mar tul vekony egy ilyen nadraghoz.

Nem is ertem...

12. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 09:56
Milyen szituációban? Az utcán? Vagy egy buliban ahol mindenki csinosan volt felöltözve rajtad kívül? Biztos csúnyán néztek, vagy csak kivetíted rájuk hogy kényelmetlenül érezted magad alulöltözve? Amúgy alapvetően nem kell azzal foglalkozni, hogy más hogy néz meg ilyenek, hordj olyan ruhákat amiben jól érzed magad. Kivéve persze ha valahová dress code van 😅
11. 80ASIQ
2023. júl. 9. 09:39
Ezt látni kellene. Így nem tudok véleményt mondani.
10. ab443a467a (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 09:36
Kétlem, hogy mindenki téged figyel. De én magamból indulok ki. Nem érdekel, hogy nőtársaimon milyen ruha van. Nem bámulom őket.
9. Charlize (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 09:31

Milyen alkalom/helyszín volt, ahol ezt érezted? Lehet, hogy csak nem ennek megfelelően voltál öltözve, ha a többiek csinosban voltak.

Szerintem semmi gond az alakoddal. Csinos lábad van.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fb66464215)
2023. júl. 9. 09:30

Ez szerintem olyan , hogy is mondjam finoman?...porhintős duma.

Igenis vannak nagyin car összképpel felöltözött emberek, sokszor látni ilyet, hogy a fejükhöz kapnak, cinkosan összemosolyognak valakin.

Miért az ő bajuk? Nem az ő bajuk, azé, aki netán ízléstelenül öltözik fel. Ha neki tetszik, akkor meg viselje el. Ha ez csupán 1-2 alkalom, hát nem lehet tetszeni, megfelelni mindenkinek.

Azért az öltözködésnek kellene lenni egy kultúrának, nem muszáj sok lánynak prostinak kinézni. A napokban láttam egy igazán csinos lányt, DE nagyon vékony fehér leggins volt bugyi nélkül rajta, mintha meztelen lett volna. BKV járaton enyhe feltűnést keltett, melltartó nélküli lenge topban, ha emelte a kezét, kivillant a melle. Ez jó nyaraláskor a standon, de felettébb nem elegáns tömegközlekedésen. Ne, érdekel, nem bámultam, de nem lehetett nem észre venni.

Tehát némi öltözködési kultúra nem ártana, és nem a koktélruhára gondolok ezzel.

2023. júl. 9. 09:11
De szerintetek csak bebeszélem ezt?
6. ab443a467a (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 09:09
Szerintem túl vékony vagy ehhez a nadrághoz.
2023. júl. 9. 09:07
Nő vagyok, [link] ilyen az alakom. Akkor tényleg csak bebeszélem?
2023. júl. 9. 09:06
Igen, mert nem érzed jól magad a bőrödben. Miért emelted ki, hogy milyen ruha volt rajtad? Ha tetszenél magadnak, fel sem merülne benned, hogy lenéznek a külsőd miatt.
3. fb66464215 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 9. 09:03

Egyáltalán miért foglalkozol velük? 🤨

Nézzenek csak.. Ha ezt láttad rajtuk, nekik van bajuk, nem Neked.. 😁

2023. júl. 9. 09:02

Nem írtad le, nő vagy, vagy férfi.

Ha lány és biciklis nadrágban voltál, bomba az alakod, lehet csupán irigyek, de azért a bomba alak nem jellemző, néha elcsodálkozom, milyen amorf nők húznak testhezálló edzőterembe való legginset, és elgondolkodom, nincs egy szerető anyjuk, jó barátnőjük, hogy szólnának neki, hülyén néz ki nagyon?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook